Аранжиране на маса - тема 7

  • 125 586
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 810
DimS., наситено лилави са Simple Smile
Danifin1, разкошно!

# 496
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
DimS., наситено лилави са Simple Smile

Не мож' да бъде Satisfied Срявнявам с лалетата - те не са ли розови?! Но другият цвят чинии са по-скоро сини т.е. тюркоаз, нали? По-далеч от мента? Моля те, кажи да.. иначе разликата в мониторите и съответно цветовите им настройки ще са неприятно големи...

пп. Единствено на любимата ми четвърта снимка (всеки път като я погледна, отивам да си налея чашка бяло вино) полривката е с нюанс на светло лила.

# 497
  • БГ
  • Мнения: 354
Здравейте момичета, отдавна следя тематаи се вдъхновявам от вашите красоти.Понеже сте на тема кокошчици се осмелих да покажа една моя маса с по разлини кокошки

# 498
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Аз съм фен на всякакви пилци Smile И твоите ми харесват, Дечи! Обаче.. сега трябва да разкажеш: от къде ги имаш, от плат са, нали? Напомнят на едни нещица, Eierwärmer им казват по нашенско и се слагат върху вареното яйце, за да е с подходящата температура на закуска Smile  За козунака, моля, не споменавай (на какви хубави филийки е само Yum)!

пп. Благовещение е съвсем скоро и... аз съм в чуденка как да подредя.. у нас е на особена почит празника.

# 499
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 810
DimS., много се смях с твоя пост Simple Smile Покривката е бяла, отгоре е по-светло лилаво, пеперудите са тъмно лила. Лалетата са тъмно лилави. Не бонбонено розови. Чиниите са тъмно розово, към лила, а другите са сини. Трябва да ги снимам, когато у нас е нормално светло. Имам една зелена стена и зелени завеси, вероятно те дават също някаква друга тоналност. Много се радвам, че имаш любима снимка и тя ти действа така Simple Smile Много обичам такива плата за вино.
De4i много ти е хубава масата, а кокошчиците са разкошни Simple Smile
Хм, за Благовещение е трудна масата като тема..., но каквото и да сложиш, сигурна съм, че ще е разкошно като всичко, което правиш!

# 500
  • БГ
  • Мнения: 354
Благодаря много DimS , Geia, кокошчиците са шити от плат по идея от Pinterest имам и зайци шити,  и още едни кокошки вече купешки

# 501
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Дечи, ориентираш темата в правилна посока.. поне католическия Великден наближава Wink Синята покривка в този си умерен, но свеж цвят много ми допада! И аз си търся такава - за лятото Relaxed

Вчера имах доста домакински задачки и не стигнах до форума, а исках да честитя Благовещение.. много тача този празник, а и се явава също семеен - годишнина от сватбения ни ден. Синковецът като разбра, (като всяко дете, той не помни такива неща и все изневиделица му е инфото Rolling Eyes) спонтанно реши да ни подари цветя и то закупени с негови парички. Та след училище се отбихме в цветарския магазин и детето избра две саксийки с нарциси.

Скрит текст:

После по пътя до нас се сдобихме и с няколко пролетни клонки. Докато се приберем, тайничко се чудех имам ли подходящи горни саксии, в които да сложа нарцисите и въобще как да ги впиша в украсата. Детето ми даде идеята да съм съберяла нарцисите на всеки от нас в по-голям съд - нали, мама и татко така са се събрали в семейство.. и се получи това:

Скрит текст:

И масата:

25032021_2 by Dimitrana S, auf Flickr

Сестра ми на вечеря веднага критично-саркастично ме попита "Това каренца от леля ни Ана ли са?" Satisfied Хич не си пада по такива неща No Mouth но на мен ми харесват и .. поне един път да ги ползвам по някакъв начин. Те стават и за подложки за чаши, върху всекидневната ни маса, която е от естествено дърво, но.. хм, не ми се връзват стилово с дома.. Wink
Виж.. за тортата като десерт накрая нямаше иронична критика Trollface Satisfied

# 502
  • БГ
  • Мнения: 354
DimS. поздравления за празника, и за малкия мъж , който е допринесъл по такъв мил начин за настроението в този ден.Масата е разкошна както винаги, много слънчева и топла, а нарцисите сякаш са устремени към светлината.

# 503
  • Мнения: 1 751
DimS Честита годишнина и още дълги години щастлив съвместен живот.Flowers HibiscusFlowers Bouquet
Масата е страхотна толкова слънчева , а нарцисите  са съвсем на място и допринасят за още слънчево озарение.
И аз поздравявам малкия дечко за желанието и той да допринесе с нещо за празника.

# 504
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 810
DimS, честито, още дълги години любов и разбирателство! Както винаги страхотна маса, а детето е дало най-хубавата идея, много са красиви така нарцисите!

# 505
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Благодаря ви за благопожеланията! - много сте мили Relaxed Дечко даде и идея за тематиката на тортата - направо ме спаси тази година, поизчерпана съм вече Rolling Eyes Е, реализацията си остава все още напълно моя.. макар .. просто понякога не ми се занимава т.е. не винаги момента на повода съвпада с музата ми Satisfied

Черпя! - за съжаление само виртуално Smirk

Скрит текст:

# 506
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
DimS,
Със закъснение честита ви годишнина и от мен!
Великолепна торта! Не само ди естет, но и кулинар като гледам майсторското изпълнение!
Знам, че не е мястото тук, но, ако споделиш рецептата, ще съм много благодарна! И обещавам да покажа и маса покрай тортата 😀💐😀

# 507
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Благодаря, Тари! Simple Smile И.. очаквам снимки скоро от теб Hug

Скрит текст:
Кулинар съм да, но доста мързелив  Satisfied Имах преди години достатъчно ентусиазъм, но постепенно (най-вече с появате на сина и времето само за него) намаля значително. Не че съм спряла да кулинарствам - напротив! - често даже с малкия, но желание, търпение и време за снимки и писане на рецепти .. почти никакви по настоящем. И все пак: рецептата Relaxed Тук и сега, умишлено в скрит текст. Мен в кулинарните теми няма да ме срещнете Satisfied

# 508
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Много благодаря! Разкошна е!
Скоро ще имаме повод, така че ще се постарая.

# 509
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
ДимС, много се смях с цветовете, понеже азги видам точно както и Гея, даже се зачудих как може да е друго, но явно наистина насройките на мониторите огат да са много различни.

Честита годишнина и от мен! Бъдете още много години щастливи заедно и се обичайте. Heart Детето е дало прекрасна, прекрасна идея - нямаше да и хрумне да сложа пръст в прозрачна ваза, а се е получила много естествена картина, с топлина и уют, каквито съм сигурна, че царят и в семейството ви.

Тортата е за пореден път прекрасна, само като чух какъв е поводът, си казах, че с нетърпение очаквам и снимка на тортата. Wink

Дечи, чудесна идея с шитите кокошчици! Наскоро не съм шила толкова, запазвам си идеите за следващата година обаче. Simple Smile

Тари, успех с повода. Оправи ли се твоята контузия?

От мен, предвеликденска маса с въпросната върба Ива от предните страници и малко овчици. Simple Smile









Последна редакция: пн, 29 мар 2021, 18:51 от chrissy

Общи условия

Активация на акаунт