Изневерих на гаджето си

  • 7 502
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Дете, което на 16 вече има двама сексуални партньори, божа работа дали няма и още, за които да спестява. И не, не я е срам и не е объркана. Страх я е, че постоянния ще разбере.

# 16
  • София
  • Мнения: 484
 Simple Smile Не се притеснявай - не си зла вещица, това са нормални неща за твоята възраст, ненормални са за нас по-дъртите (аз съм на 30г), но и при нас се случва доста често... така че relax Simple Smile
Важното е моралната страна на нещата и как ще постъпиш. По-лесно е да въртиш и 2мата (което след 1-2 месеца ще стане доста тежко). А, ако искаш да си с чиста съвест и коректна - казваш му, пък каквото ще да става. Това, че си изневерила физически, не значи, че си спряла изведнъж да обичаш приятеля си - значи, че нагонът е взел превес, може би + алкохола, може би сте зациклили откъм секс във връзката си?!?
Най-ясно от всичко ми изглежда ситуацията с втория - там има само секс , не очаквай връзка. Grin

# 17
  • Мнения: 36 081
зацикляне от към секс във връзката на 16 години?
дами, момичето е почти дете Rolling Eyes
не е на 26 или на 36, женена от 5-10 години или пък с едно-две малки деца на ръце
големият вероятно е бил по-опитен или тя е била пийнала повечко и й се е сторило много по-хубаво

# 18
  • София
  • Мнения: 484
Имайки предвид, че са заедно от 1год, и че (предполагам) момчето също няма опит, допускам вероятността да й се експериментира, да опознава сексуалния свят.. колкото и грубо да звуча. На 16г не са деца вече Bowtie

П.С.  За мен лично много по-важен е моралния казус. Като оставя всичко на заден план, хубавото в ситуацията, е че тя размишлява върху случая, защото много други момичета ще махнат с ръка и ще си кажет "Е, кво толкоз". Така че - аз се концентрирам върху това.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 361
Изумявам се как съветвате едно 16 годишно дете (да дете) да крие и лъже. Добре, сега става въпрос само за някакви ученически гажета. Ами след 10 години вече като е време за семейство, пак ли да лъже? И като излъже, да не би да изтрие миланото с  гумичка? Да не би да й стане по-леко?  В случая ако постъпи така, както я съветвате, много вероятно е 23 годишния батко да се озлоби от игнора и да се постарае гаджето на авторката да разбере по трудния начин. И тогава вече ще стане грозно.

# 20
  • Мнения: 30 802
E&%си, колко сме били задръстени, на 16 още бяхме на погледи и първи целувки, сега питат за изневеряване и връзки...абе за вас тригонометрия няма ли? А истината е, че 23-годишен батко на купон може да е токсичен за момиче на 16, ако и да е готин. Надявам се да са ползвали презерватив.

# 21
  • Мнения: 2 851
Кажи на приятеля си! Честността е един от най-висшите добродетели в днешно време. Научи се на него от сега.
Всичко е до човек, но мисля, че не е най-добрата идея на 15-16 да се впуснеш в 5-6 годишна връзка(да се ограничаваш от към излизания, контакти, забавления и т.н.), защото след това, когато реално ти е времето за такава, започва да ти се живее, ставаш объркан, ходи ти се насам-натам...

# 22
  • Мнения: 30 802
Oффф, "a lady never tells". На 16 е ясно, че едва ли ще останете заедно цял живот. Просто да скъса и да се замисли какво иска от живота и връзките.

# 23
  • Мнения: 36 081
просто да се поучи от грешката си и да запомни, че "така не се прави" особено ако държи на някого

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Аз пък на 16 се хванах с първото си сериозно гадже и изкарахме десет години. И през ум не ми е минавало да изневерявам, а не е като да не са ми намигали симпатични батковци тук там. Много са им слаби ангелите на днешните младежи. Ама то явно си ти идва отвътре, или кръшкаш или не. Май не зависи от годините.

# 25
  • Мнения: 2 851
Аз пък на 16 се хванах с първото си сериозно гадже и изкарахме десет години. И през ум не ми е минавало да изневерявам, а не е като да не са ми намигали симпатични батковци тук там. Много са им слаби ангелите на днешните младежи. Ама то явно си ти идва отвътре, или кръшкаш или не. Май не зависи от годините.
Права си! Аз затова и казах, че е до човек.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото по-рано разбереш, че с лъжа няма да стигнеш далече, толкова по-добре за теб.
Иначе е очевидно, че никой от двамата няма да е голямата ти любов... просто не свиквай да живееш в лъжа.
И взимай по-осъзнати решения с кого да правиш секс за да не съжаляваш после... Много жени губят години от живота си от глупост.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 497
Сподели на Вашите! Сподели на гаджето! Заедно ще успеете!
Заедно прави Силата!

# 28
  • Мнения: 12 875
Какво значи "от една година сме заедно"? Гаджета сте, или живеете заедно? Ако сте гаджета само, значи не сте заедно.
Разбирам, че си объркана, обаче няма кой да каже с кого е по-добре да бъдеш.
Ако няма да късаш - отрежи новия и друг път не греши! Ето на нас каза, стига толкова.
Ако ще късаш със сегашното гадже, му разкажи и късайте.
Според мен, щом си му изневерила и си харесала секса с новия момък, връзката ви няма бъдеще изобщо.

Последна редакция: ср, 03 окт 2018, 16:18 от Uncommon

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Колко такива ще ги отмята още, сегашните от 15-годишния са сексуално активни, и на мен ми се струва прекалено, но е факт, че голяма част от момичетата на 18 години например са спали с 5-6 мъже вече. От друга страна пък сега ѝ е времето да се находи, а не като се омъжи, нали.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт