Кралски работи и клюки - 18

  • 43 439
  • 773
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 676
Скрит текст:
Някой обърна ли внимание на гръцките гости

Crown Princess Marie-Chantal of Greece, Crown Prince Pavlos of Greece and Princess Maria-Olympia of Greece

Хареса ми тоалета на принцесата и съответната координация с аксесоара за глава.
Всъщност цялото семейство изглежда елегантно и стилно.


И на мен много ми харесват!
Бих искала да видя червените обувки, има много интересен ток.
Ето:
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: X
Юджийн е страхотна, така сияе, дано са щастливи заедно!

# 47
  • Мнения: 6 889
Благодаря за информативната тема! Много ми харесва сапфирената брошка на кралица Виктория.
Младожениците са прекрасни и във вечерните тоалети. Роклята е разкошна!
Иначе не знам дали съм единствената, която мисли така, но докато в анфас Юджини ми е напълно обикновена, то в профил изглежда по-симаптиччна и определено по-хубава.

# 48
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Сега няма да си кривя душата, но нито Южени, нито сестра й са някакви супер красавици... едната прилича мн на баща си, другата на майка си, типично английски файсове... както се вижда за вс влак си има пътник/ци... и тъй, нали си се харесват Simple Smile

# 49
  • Мнения: 337
Благодаря за темата.

Втората рокля е страхотна, много нежен цвят.

И още една снима.


Някой е решил да си прави селфи по време на официалната фотосесия ;дд

# 50
  • София
  • Мнения: 8 664
Втората рокля не ми допада. От кръста надолу е супер, но горе в рамене, в ръкави ми е грозна.
А гръцките гости изглеждат неприятни. Тази, особено, с червената рокля. Другата има хубава рокля.

# 51
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Мерси Радика 🌹!

Харесва ми втората рокля на Южени, много красив цвят, нежно шампанско.
Гърците са много елегантни.

Фотографите пак са се вряли под подметките на Хари 😅

# 52
  • Мнения: 3 654
Годежният пръстен на принцеса Даяна е моя фаворит. Отговаря точно на моя стил, цвят, модел, абе всичко в него ми е просто съвършено, много бих искала един ден да имам подобен.

# 53
  • Мнения: 2 022
Радика, благодаря за труда! Flowers Rose
Много обичам бижута. Особено пък кралски. Пръстенът на Елизабет I много ме впечатли.
Малко принос от мен:
Именно заради Шапката на Мономах в Русия има поговорка: "Ох, тяжела ты, шапка Мономаха!", която е еквивалент на нашата "Тежка е царската корона!".


# 54
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
...
Именно заради Шапката на Мономах в Русия има поговорка: "Ох, тяжела ты, шапка Мономаха!", която е еквивалент на нашата "Тежка е царската корона!"

Благодаря, че ми напомни.
Реликвата тежи 993,66 грама (това между другото де)

Аз знам, че е друг смисъла на израза "Тяжела ты шапка Мономаха". А може и двете да са в сила Grinning
Фразата се отнася за началник, чийто характер се изменя към лошо след повишаване в длъжност, по скоро е еквивалент на "Пази боже, сляпо да прогледа". Това идва от факта, че шапката е слагана само в деня на тържеството по възкачването на престола, след това е прибирана. А народа е забелязал, че възкачвайки се, човека се променя.

Сега шапката, заедно с дубликата си, се съхранява в Оръжейната палата.
Скрит текст:
Дубликата е изработен, защото след при възлизането на трона на Иван V, през 1682 г., се е получила интересна история. Самият Иван V, син на цар Алексей, е бил законният наследник, но е бил много слаб и нездрав (считай - не със всичкият си) и никой не си е мислел, че може да управлява страната. Затова е било решено заедно с 15 годишният Иван, да бъде коронован и 10 годишният му брат Петър, който по-късно става един от най-великите правители на Русия - Петър І.


# 55
  • Мнения: 10 444
Не мога да повярвам че това са обувките на Хари..хубаво е че ни ги показаха.

# 56
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Говорих с кварталният обущар, още по повод първата снимка на обущетата на Хари.  Ако обувките са с естествен гьон, въпреки неговата висока износоустойчивост са много гладки/хлъзгави, слага им се някакъв защитен слой.
И той смята, че може да е нещо такова.
Не вярвам да си помисли, пък и да му разрешат, да ходи с нездрави обувки.

# 57
  • Мнения: 18 562
Годежният пръстен на принцеса Даяна е моя фаворит. Отговаря точно на моя стил, цвят, модел, абе всичко в него ми е просто съвършено, много бих искала един ден да имам подобен.

Този който е у Кейт нали? Със синити сапфири. И на мен много ми харесва. Имам реплика разбира се. Продават се подобни и златни. Една приятелка има такъв годежен,но по-мъничък, не е точно същия. Много е красив.

# 58
  • Мнения: 10 444
Вижте как Мегън  бута натоварената количка с багаж преди да срещне Хари
и какъв  голям въпрос стана преди десетина дни, че сама си затворила
вратата на лимузината с която пристигна на кралско мероприятие и
нарушила протокола..ехе-е,чудят се някои хора за каква глупост да се хванат

Скрит текст:

# 59
  • Down south
  • Мнения: 7 715
Мегън ми хареса  в жълто ( контраста не е за подценяване, също)

The Duchess was a breath of fresh air in a bright yellow Brandon Maxwell dress that she wore with Manolo Blahnik pumps while attending the Your Commonwealth Youth Challenge reception.





както и в бяло

Общи условия

Активация на акаунт