Кралски работи и клюки - 18

  • 45 089
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Ох, разликата между последните снимки и снимката на Мегън е от земята до небето. И двете на снимката са простосмъртни, едната даже е актриса, ама класата си личи от километри... Толкова по въпроса за ръката на корема.

И двете на снимките не са простосмъртни. Грейс Кели е принцеса на Монако (преди - актриса), Мери Датска е ясно коя е, а нейната снимка пък е и свръхофициална, с рокли, тиари, бижута и т.н.
Грейс Кели наистина е като че ли на по-непринудена снимка, но пък е с официална рокля, тоест, май не е точно така.


# 736
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 842
Не са родени принцеси, моля ви се Simple Smile Имат същия статус като Мегън и Кейт. Хайде да не издребняваме и да не се правим на интересни. И да, двете имат в пъти повече класа от Мегън. Дори бременността си демонстрират по кралски, ако и да не са родени кралици.
Снимката на Мери Датска е от семейна фотосесия. Ако и от това не може да се направи разлика, не знам...

# 737
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Това щях да пиша и аз - първата снимка е случайно хванат момент, а не позиране с официални гости, а втората е семеен портрет, в който могат и на челна стойка да застанат, какво като са монарси.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 7 417
Аз пак да попитам, сигурни ли сме, че фотографа и е казал : "Моля застанете така и така", обаче Мегън е тропнала с крак  е казала :"Йок, аз ще си сложа ръката на корема!"

# 739
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 842
А къде сме сигурни, че фотографът е казал каквото и да било Simple Smile

# 740
  • Мнения: X
От снимката на Мери Датска със семейството по-официална ако има, здраве му кажи. Можела да си застане както иска, те точно там застават предварително наредени и се правят сигурно 10 дубъла, докато излезе най-доброто за публиката. И точно там, викате, е ок да и е на нея ръката на корема, но на Мегън не е ок.
Грейс също е на официално събитие, по роклята си личи. Наредила се е до някакви хора, които са извън кадър.

Както и да е, явно виждаме съвсем различни неща, няма никой никого да убеди в тезата си.

# 741
  • Мнения: 10 472
Нали не се е съблякла да се снима гола като бременна по холивудски.. Smiley
..
кралско пътуване*

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 17:29 от EvaKrusteva

# 742
  • София
  • Мнения: 8 701
Пуууу, докато изчета.
Значи, аз Мегън не я харесвам визуално...грозновата ми е с тоя нос(не, че моят е прекрасен). Но не виждам маниерничене. Маниери всеки си има, аз ръкомахам, някой се кокори, трети си криви устата. Тя, като се усмихне, вдига вежди. И Кейт така си отваря очите и повдига вежди. Това си е нормална физиономия, като искаш да изглеждаш усмихнат, положителен и заинтересован.
И на мен не ми изглежда много подходяща ръката на корема, на официална снимка с държавни глави. Но от зор да се изпъчи(тя и наща президентша така ходи, като кобилица) коремът стърчу напред.
Обаче, за мен бременността е щастие и не е само интимно, семейно изживяване. Бременната трябва да е щастлива, свободна, да се радва и да и се радват. В този ред на мисли, щях да си чеша корема непрекъснато на нейно място, да се гушкам с Хари, да го почесвам и него по гърба и да се радвам на живота.
Не знам за по-нормално нещо за бременна, от това да се държи за корема, да се гали и почесва. Аз най-вече се чешех, 10 м. след второ раждане, още си галя корема понякога.
Такива глупости да си криеш корема и да се свиваш, може и да го има в някое БГ село, дето бабичките обсъждат, но на Запад(а и уж тук) жените са свободни и не трябва да плащат данък обществено мнение.
Ако иска и раждането може да си предаде на живо или да си направи фотосесия с листенца рози в родилната вана, както правят други жени.
Ние можем да си плюем, разбира се, много и дреме на нея.

Колието е красиво, хареса ми и портретът на Александра. Интересно е сравнението между пртрета и снимката и. Не е била класическа красавица, но като за кралска особа си е направо хубава.

На Кейт не ми харесва роклята. Кройката в горната част е добре, но платът е ужасен.

# 743
  • Мнения: X
Ама те и сигурно не са бременни от вчера на тия снимки.

# 744
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 229
Момичета!! Какво правите  hahaha hahaha hahaha
Един ден командировка и сте на 50-та страница!!

Отивам да правя тема, леле....   newsm78

# 745
  • Мнения: 4 076
Имам причини или  право да не харесвам Мегън, Кейт и компания. Сериозна част от данъците, които плащам отиват за издръжка на монархията, напр. Но това няма пряка връзка с компроматна тема.
Ситуацията във Великобритания съвсем не е розова в икономически, политически или дори монархичен аспект. 700 000 души протестираха в Лондон с искане за втори референдум за Брекзит.
[Нямаше адекватна реакция или отговор от страна на управляващите. Тереза Мей е под сериозен обстрел и от чужди и от свои.
Над 10 вериги затвориха или планират сериозни съкращения на магазините си през последните 12-16 месеца. Всеки, който иска може да потърси информация.
Евентуалната смяна на монарха и издигане на престола на Чарлз ще е допълнително сътресение с все още трудни  за прогнозиране последици и т.н.
В този ред на мисли акцентиране на посещения на слънчеви острови, не особено "кралски", а изчистени тоалети, плавни роклета и веещи коси е просто отвличане на внимание, елегантен намек да се подскаже, че Монархията се променя и съобразява със ситуацията....
Наистина Theresa the Appeaser.не се справя(не че нашите го могат).Стане ли напечено,трябва бушон.Мигрантите са вече сила,нямат пипане,остава монархията.Няма как Джон да гладува,но да се радва,че ен-тата братовчедка на по-следващия крал имала сватба за милиони.Велики крале са имали,отговаряли са с главата си за пътя,по който водят нацията.Днешните шапконосци са парти агенция на държавна поръчка.Голямо наследство,ама го държи държавата.Баба няма как да си събере тиарите в куфар,да заключи замъка и да се пенсионира някъде на топло.Цялата фирма могат много да загубят и примери бол в световната история.Мисля,че и тях ги тресе неизвестността-безчет маймуни са на клона-и търсят начин да мимикрират.
Въобще не ми пука за тях,но наистина започвам да се плаша от всичко,което незабележимо и постепенно,но сигурно влошава живота ни.Дано нещата се подобрят,пък ако ще клоуните с короните да харчат още повече.

# 746
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 842
Ох, кой разбрал, разбрал - едно е официална семейна снимка, друго е официална снимка с държавни глави. Ама вие ако искате извадете от още някой кладенец вода Simple Smile

Ох, Луи се вижда, изглежда вече бая дебеличко бебе Simple Smile Време е да ни го покажат и него!

# 747
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Одеве си мислих за полемиката тук докато разхождах дъщеря ми Simple Smile аз забременях късно на 39 не поради обстоятелства зависещи от мен. Когато забременееш късно се чувстваш едновременно сякаш си спечелил джакпота и си хванал последния бърз влак Simple Smile и си неопписуемо щастлив и искаш няка си да го покажеш и кажеш н а всички. Може да е нелепо на официално събитие да си сложиш ръката на корема, но първо не н а всички снимки ръката и е там и си мисля че по време на това скучновато събитие мисълта и е била повече в бебето и дали съзнателно или не си слагаш ръката там Simple Smile
Това една различна гледна точка на това толкова обсъждано събитие Simple Smile

# 748
  • София
  • Мнения: 6 001
Илейн, баш така си е. Всички тези дрънканици дето 40те години били новите 20 въобще не се отнасят за забременяването и износването на дете. С годините тези работи стават много по-трудни, за някои жени и невъзможни. Така че чисто по женски я разбирам Мегън. Представям си какво ѝ е в главата и на душата. По всякакъв начин иска да каже: Вижте, и аз мога!

# 749
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Одеве си мислих за полемиката тук докато разхождах дъщеря ми Simple Smile аз забременях късно на 39 не поради обстоятелства зависещи от мен. Когато забременееш късно се чувстваш едновременно сякаш си спечелил джакпота и си хванал последния бърз влак Simple Smile и си неопписуемо щастлив и искаш няка си да го покажеш и кажеш н а всички. Може да е нелепо на официално събитие да си сложиш ръката на корема, но първо не н а всички снимки ръката и е там и си мисля че по време на това скучновато събитие мисълта и е била повече в бебето и дали съзнателно или не си слагаш ръката там Simple Smile
Това една различна гледна точка на това толкова обсъждано събитие Simple Smile
Тя се омъжи преди няколко месеца 🤔
Как да забрененее по-рано?
Мисля, че сравнението с жени, които се мъчат да забременят с години и това става в по-напреднала възраст е неудачно.
При Мегън се получи много бързо.
Ако искаше дете по-млада можеше да си роди при предишния брак.
Явно е чакала принца 😁

Общи условия

Активация на акаунт