Изневерите

  • 5 315
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Кажи на господина в прав текст, че не желаеш да си му параван. Да си прави сметката.

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 10:41 от bubanka

# 31
  • Мнения: 302
Нито съм настръхнала,нито каквото й да било ,но да се говори че децата на сестра ми са от цитирам -незнам колко мъже,не мисля ,че е редно ,мен ме палмите , колкото искате,но нея защо,без дори да я познавате.

# 32
  • София
  • Мнения: 8 004
Elodiq, помоли модераторите да заключат темата, спри да излагаш твоите и на околните чаршафи на показ, тъй като не си анонимна и престани да ангажираш вниманието на хората. Не искаш помощ, не искаш промяна, намести си бръмбарите в главата и се радвай на ефекта. Това, което четем ние, могат да го прочетат и социалните, и мъжът ти и само още повече ще сгъстиш и без това голямата ти лична каша.

# 33
  • Мнения: 302
И незнам как така решихте,че съм лош човек ,без да не познавате лично и че имате право,да ме линчувате буквално.

# 34
  • Мнения: 15
И незнам как така решихте,че съм лош човек ,без да не познавате лично и че имате право,да ме линчувате буквално.
Никой не твърди , че си лош човек. По-скоро се опитват да те убедят, че си емоционално нестабилна   И имаш нужда от  професионална помощ.

# 35
  • Мнения: 547
Не изчетох всички мнения по въпроса, но ето какво бих направила аз:
Първо - не бих позволила на никого да използва мен или семейството ми като параван за каквото и да е. Вие вече сте го позволили, но все още можете да  поговорите с него и му кажете, че не Ви е приятно да Ви поставя в такава ситуация.
Второ - преценям нещата. Ако по някакъв начин разбера, че мъжът на някоя моя много добра и близка приятелка й изневерява, бих й казала веднага. Не е защото искам да разваля семейството й или защото искам да се намесвам там, където не трябва, а защото мисля, че така е правилно. Рано или късно ще се разбере и ако по някакъв начин тя разбере за моето знание е възможно това да застраши приятелството ни. Имах подобен случай. С ММ знаехме, че мъжът на наша много близка приятелка и й изневерява, разказхме й каквото знаехме, тя провери и наистина беше така. Не се разделиха, не предприе нищо. Беше спрял за малко, сега пак е започнал, но вече не се месим, защото явно няма смисъл в този случай. Simple Smile

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 763
Хайде сега, прочети всички мнения, после и другата тема на авторката и виж в каква среда живее. Нормален разговор е възможен с нормални хора. Ако изневеряващия авер е като нейния "мъж", такива шамари ще отнесе още като започне разговора, че свят ще й се завие.

# 37
  • Мнения: 547
В такъв случай не знам какво да кажа. Grinning

# 38
  • Мнения: 603
Хайде сега, прочети всички мнения, после и другата тема на авторката и виж в каква среда живее. Нормален разговор е възможен с нормални хора. Ако изневеряващия авер е като нейния "мъж", такива шамари ще отнесе още като започне разговора, че свят ще й се завие.

Все по -рядко може да се намери нормален човек. Повечето поне, които засичам са като на другата авторка и по-зле.

# 39
  • Мнения: 302
Хайде сега, прочети всички мнения, после и другата тема на авторката и виж в каква среда живее. Нормален разговор е възможен с нормални хора. Ако изневеряващия авер е като нейния "мъж", такива шамари ще отнесе още като започне разговора, че свят ще й се завие.
Що пак говориш без да знаеш, преди мъжът ми средата ми е била съвсем различна и не визирам семеиството си.

# 40
  • Мнения: 36 084
И тук достатъчно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт