Любители на Котки - Тема 129

  • 37 906
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Мен това ме отказа от пелетите. Ако соевите наистина стават на топка и са толкова икономични бих пробвала.

# 676
  • София
  • Мнения: 6 145
Има ли значение марката соева тоалетна, или всички стават? Щом става на топки и не се разнася, бих я пробвала; сега сме на пелети, само дето полепват по лапките...

Лизиа, вие каква точно ползвате?

# 677
  • Мнения: 29 632
Видях ги тези соевите в един магазин, но не се реших да купя. Малък ми се видя пакета за 15 лв. На мен това е едно пълнене на тоалетната... newsm78 Ще помисля още малко, пък може да взема...

# 678
  • Мнения: 21 282
И при мен пелетите се разнасят,може и аз да взема тази соевата днес.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ами малък е, да. Наистина ли издържа цял месец това количество?

# 680
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Демон ползва соева тоалетна Love cat,стига за около месец, в кварталния зоомагазин е 10 лв.
Още пазят дистанция с Рая😆

# 681
  • Мнения: 9 203
толкова е грозен ..че чак е сладък

Дуелф





Без косместа котка, една от най-дребните породи, не достига до повече от 2 килограма, когато порасне. Дуелф е получена след кръстосването на три породи котки – Манчкин, Американски Кърл и Канадски Сфинкс. Освен една от най-дребните, тя е смятана и за една от най-редките породи котки в света.

# 682
  • София
  • Мнения: 13 176
Като говорим за тоалетни, някой от вас пробвал ли е соева тоалетна? показаха ми я във ветеринарния магазин, но исках първо да питам тук, преди да купя, защото цената си е височка.
И аз в момента съм със соева тоалетна по препоръка на Lizia. Но аз купих пакет от 18 л., който за три котки е за 1 месец. Горе-долу за толкова стигна. По-скоро за 3-3,5 седмици. Разнася се, но доста по-малко от бентонита. Само веднъж хвърлих топка в тоалетната, но "произведенията" на моите момчета са толкова големи, че 3 пъти пусках водата, а топката си стоеше непоклатимо залепена за дъното. Simple Smile Повече не съм рискувала. И без това сме свикнали всеки ден да изхвърляме боклука, не ми тежи. Самите топки не са толкова слепени както на похваленият от мен по-горе Бентонит, но стават за махане.

толкова е грозен ..че чак е сладък
Скрит текст:
Дуелф


Без косместа котка, една от най-дребните породи, не достига до повече от 2 килограма, когато порасне. Дуелф е получена след кръстосването на три породи котки – Манчкин, Американски Кърл и Канадски Сфинкс. Освен една от най-дребните, тя е смятана и за една от най-редките породи котки в света.
Наистина е така!  Grinning Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 3 248
Горкото... Голичко, генетично обременено с артритни болки и проблеми с ушите. Това си е жестокост, такива кръстоски трябва да бъдат забранени. 😢😢😢

# 684
  • Мнения: 17
здравейте, това е мацан на 4 месеца е, болничък от пневмония.. Ходим на вет.

# 685
  • Мнения: 1 761
Пожелавам ви скорошно оздравяване! Дръж ни в течение.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Аууу, че е красив. Бързо оздравяване! На инжекции ли е? Старият ми котарак Максим се беше разболял от пневмония, с три инжекции го оправиха.
Малко снимки на Кетя от снощи:
Скрит текст:




Накрая заспа така:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 20:34 от Месечинка виторога

# 687
  • София
  • Мнения: 9 595
Милият Мацан! Бързо да оздравява! Много е красив! Любимата ми окраска за котки е черно-бялата. Animal Heart Eyes Cat

# 688
  • София
  • Мнения: 3 856
Има ли значение марката соева тоалетна, или всички стават? Щом става на топки и не се разнася, бих я пробвала; сега сме на пелети, само дето полепват по лапките...

Лизиа, вие каква точно ползвате?

Weelitter е единствената марка соева тоалетна, която съм виждала да се предлага в близкия зоомагазин и ползваме нея.

# 689
  • Мнения: 17
Правят му по 40 минути всеки ден инхалация, отделно антибиотик вече 5 дена ходим... Отделно преди да разберат какво му е платих 150 лв. Но нека, да ми е жив и здрав мацан. Много хубава докторкаа ни се падна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт