Любители на Котки - Тема 129

  • 37 819
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 169
Правят му по 40 минути всеки ден инхалация, отделно антибиотик вече 5 дена ходим... Отделно преди да разберат какво му е платих 150 лв. Но нека, да ми е жив и здрав мацан. Много хубава докторкаа ни се падна.
Ох да оздравявате бързо Heart Eyes
Прекрасен муцан е.
Какви са симптомите при котанчетата?

# 691
  • Мнения: 17
Ами, почна да кашля, и аз мислех че има космени топки, купих му хербалс храна, но не спря. след това чуваха се хрипове в дишането,
 И го закарах на вет.

# 692
  • Мнения: 169
Много благодаря.
Бързо оздравявайте и чакаме снимки на вече здрав и палав муцан прекрасен

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Мацан е много красив, бързо да оздравява 🤗
А Кетя... Кетя е страшна йога😏😂😂😂

# 694
  • Мнения: 1 622
Бързо оздравяване на сладкия Мацанчо🤗
Красивата Кетя наистина трябва да я направите йога инструктор. А какво прави Ленчето?

# 695
  • София
  • Мнения: 3 480
Мамин златен, Мацан! Heart Eyes
Как "пипват" бронхопневмония котьовците?! Знаете ли?
Отслабен имунитет!?
А как се поддържа имунитетът им?
Споделете ако имате отговор, моля.
Мисля, че ще е полезна информация.

# 696
  • Мнения: 3 732
Иван, на колко години е този красавец? В апартамент ли живее? Разкажи ни малко повече за него.
Добре дошли и двамата!

# 697
  • Мнения: 1 622
AnyHr, аз давам на Ая витамини за подсилване на имунитета VetoMune.

# 698
  • Мнения: 3 044
Иван, бързо оздравяване на кот!

# 699
  • Мнения: 3 044
Котаракът ми открадна балона! Пресегна се, захапа връвчицата и си замина на някъде с него...

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Бързо оздравяване на Мацан, голям е сладур. Kissing Smiling Eyes

Лея много обича да ни краде рулото с тоалетна хартия. Пренася го в жертва и го накъсва на малки парчета. Grinning Другото и любимо е патроните от нърф пистолета на сина ми. Постоянно му изчезват патроните. Захапва ги като кокал и дим да я няма.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 142
Хахаха, и у на стреличките са на изчезване. Другата обсесия на рижавото говедо са клечките за уши. Joy

Дано Мацан да оздравява бързо.

# 702
  • Мнения: 3 732
Легнах си. Дядото реши да спи върху краката ми.
Болят ме и той го знае, лекува ги. Понякога ляга върху лопатките или кръста ми - и те често ме болят.
Сякаш ми взима болката. Като стар дядо врач/знахар е.




Лека нощ от дядо Бегинс:

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 01:37 от Plava luda lutka

# 703
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Хахаха, и у на стреличките са на изчезване. Другата обсесия на рижавото говедо са клечките за уши. Joy

Дано Мацан да оздравява бързо.
Стискам палци и аз на Мацан.
Все едно аз съм го писала за клечките за уши, Ушатото / Joy / умира за тях, само дебне да ги набара, а мен ме е страх да не стане беля, Топче ядеше залепващата лепенка на носните кърпи, в чудо се бяхме видели с него.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Да, и моят котарак беше започнал да кашля, цяла вечер и цяла нощ кашля и трепери до мен, на сутринта беше на лекар. Може би сме хванали нещата в началото, защото имам спомен, че само с три инжекции се оправи. А от какво се получава - нямам идея, беше пролет и сравнително топло, не е имал контакти с други животни... Кой знае.

Общи условия

Активация на акаунт