Мъжът ми не ме обича

  • 15 589
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 023
Явно за вас е нормално да започвате отношения, в които не сте уважавани. Rolling Eyes
Всеки си прави изборите и си носи последствията от тях ..

# 91
  • Мнения: 32 365
Кои нас? Всички ли?
Как го прецени?
Как прецени кой кой не уважава в този случай?
Да не би да си им била съквартирантка?
Или обичаш от две изречения да лепваш етикети и присъди  Laughing
Явно според теб изневярата е нормална и даже отсреща нямат право да се сърдят и са длъжни да прощават  Laughing

# 92
  • Мнения: 8 023
елора, хубаво е човек да си задава въпроси Hands Clap
ама е хубаво и отговорите им, да ти носят някакъв смисъл, лично на теб..
така, че няма смисъл да ти отговарям Laughing

# 93
  • Мнения: 23
anonymiss изпадала ли си в такава ситуация?  Казах , че това ми е много прясно и в такъв момент веднъж си мислиш да си я  върнеш, в друг се чудиш дали не я мразиш и да имало е мисли за събиране.
А деца имаш ли и ако да не би ли направила най-доброто за тях?
В момента незнам кое е най добро за който и да е.
Да преди да започна да пиша в този форум четох доста и сега ще ми кажете, че е по-добре щастливо разделени, отколкото нещастни заедно!
Аз все още не знам кое е добро и кое зле. 

# 94
  • Мнения: 32 365
anonymiss, аз като те гледам теб, нито четеш какво пишат другите, нито се четеш самата какво пишеш  Laughing
Айде, жива и здрава да си.

# 95
  • Мнения: 15 619
Самотен, трябва ти време. 

# 96
  • Мнения: 23
Детето е при мен ще се опитам да отговоря утре.
А и да за нормален и ненормален ти като влизаш във връзка как знаеш какъв е човека насреща 

# 97
  • Мнения: 8 023
Вариантите са няколко:
Започваш връзка с някой, който те уважава.
Човека спира да те уважава в даден момент и това продължава докато позволиш и не ти прикипи.
Решава да си върне доверието, а ти решаваш, дали е възможно уважението между вас след неуважението към теб.

Още в началото е нямало уважение към теб, но си си затварял очите.
Вината е в теб, че си се надявал да се сбъднат очакванията ти, а си бил сляп за реалността.

Започваш връзка с някой, който те уважава.
Случайно разбираш, че човека до теб е двуличен и не е това, за което пред теб се представя.
Решаваш дали си струва да уважаваш такъв човек и дали си склонен да се примириш, че неговото уважение може да е само за пред теб оттук нататък, както явно е било и досега без да знаеш.

Започваш връзка с някой, който те уважава. Уважението помежду ви не спира, въпреки трудностите. И заживели щастливо...

Има и няколко подварианта, но да не навлизаме в подробности.. Simple Smile

# 98
  • Мнения: X
Самотен, това е женски форум и тук си говорим жени по женски.
Ти си мъж и си по-буквален, по-опростено си обясняваш нещата, които протичат в нашите глави.
По твоя проблем.
1. Казваш за някакви материални неща, които жена ти искала от тебе, пък ти не си й дал на мига. Само това ли е искала от тебе? Не е ли говорила с тебе, че й липсва нещо за душата, че не е щастлива?
2. Ако е говорила с тебе, ти как си реагирал?
3. Съгласна съм, че човек първо трябва да опита да оправи нещата във връзката и тогава да ляга с други. Но при вас вече се е случило, ти си разбрал, разделили сте се.
Сега трябва да мине малко време, за да разберете дали след изневярата все още има за какво да живеете заедно - но не заради детето. Детето не стига.

Двамата наясно ли сте в какво сте сбъркали, за да се стигне до тук?
Ти би ли могъл да простиш?
Тя би ли могла да те обикне отново?

Мисля, че това, което й е липсвало на жена ти, е някаква тръпка в живота, романтика, усещането, че е жива, желана, интересна за мъжа. Жените имаме нужда от ежедневни малки жестове на внимание - не непременно материални. Иначе залиняваме.

# 99
  • Мнения: 23
Да каза ми веднъж, че ве щастлива, но вече е била с другия. Той сигурно и напълнил главата с красива си, обичам те и...
След това положих огромни усилия, но не видях същото от нейна страна.
Двамата наясно ли сте в какво сте сбъркали, за да се стигне до тук?
Ти би ли могъл да простиш?
Тя би ли могла да те обикне отново?
Аз знам в какво съм сбъркал. За нея незнам.
Да простя-все още незнам!
Да ме обикне- също незнам!
А защо не е с другия вече, нали го обичаше?

# 100
  • Мнения: X
Тя си е мислела, че го обича, защото я е накарал да се чувства желана.
Той се е забавлявал. Вероятно нарочно си е търсел обвързана, за да си няма проблеми.

Късно е било вече да полагаш усилия, след като е била с другия. Тя си е мислела, че е влюбена в него.

Сега имате някакъв шанс, но ако оставите егото си настрана и се постараете да не се нападате взаимно, а да изгладите проблемите, които са ви докарали до тоя хал. Мислили ли сте за семейна терапия? Тя как е настроена евентуално да се съберете отново?
Изневярата е голям удар. Трудно се преодолява, но не е невъзможно.

Ти какви грешки виждаш в себе си?

# 101
  • Мнения: 23
Когато полагах усилия не знаех, че има друг.
За събиране- незнам. Мога да преодолея изневярата, няма безгрешни  хора, но не съм сигурен дали ще мога да и имам доверие и не искам отново дебнене, следене и ...
 
Не помагах достатъчно в домакинството, не я опажвах и...

Сега разкарах втората работа ,защото съм много изморен от всичко.

# 102
  • Мнения: 15 619
Когато полагах усилия не знаех, че има друг.
За събиране- незнам. Мога да преодолея изневярата, няма безгрешни  хора, но не съм сигурен дали ще мога да и имам доверие и не искам отново дебнене, следене и ...
 
Не помагах достатъчно в домакинството, не я опажвах и...

Сега разкарах втората работа ,защото съм много изморен от всичко.
Първият път всичко е даром. Вторият, след предателство, всичко се изработва. По-трудно, с повече усилия. И то при осъзнато желание и от двете страни.

# 103
  • Мнения: 23
Благодаря на всички! За сега приключвам докато не си изясня нещата. 

# 104
  • Мнения: 1 770
Самотен, ако жена ти ти е изневерила и е влюбена, трябва да я оставиш да си го изживее и сама да се свести. Колкото повече й досаждаш, тя толкова повече ще е сляпа за недостатъците на другия. Ти също си дай време да изживееш болката. Знам го от опит. Времето лекува и нещата улягат. Хората започват да мислят по-трезво и да разбират къде са сбъркали. Важното е да си оптимист и да вярваш, че най-хубавото предстои. Не прави грешката да изпадаш в дупки и да се самосъжаляваш. Като за начало си смени ника на свободен или позитивен, а не самотен. Успех ти желая! Ако искаш ми пиши на лични.

Общи условия

Активация на акаунт