Мъжът ми ми изневерява.

  • 10 753
  • 218
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте момичета! Преди да започна с това, което искам да споделя искам да се извиня, ако има такава актуална тема, но не съм я намерила.
С мъжът ми сме женени от 4 години, имаме едно детенце на 2г. Той си има сериозна приятелка от 7 месеца вече, поне аз от 7 месеца знам. Караме се постоянно, казах му, че знам, но той ме изкарва луда, че си внушавам и се филмирам. Прибира се всяка вечер към 11-12 часа, оцапан с грим, тайни разговори по телефона, които съм чула 1-2 пъти и ми се оправдава, че е негов приятел. Самозадоволява се в банята, не ме желае по никакъв начин, дори не си прави труда да говори с мен. Наистина не знам какво да правя, не искам да се разделим, но вече не ми издържат нервите. Моля, ако някоя от вас е преживяла такова нещо да ми даде съвет. 😢

# 1
  • Мнения: 6 726
Наеми си адвокат и се спасявай.
Другото е да не ти пука, да си живееш твоя живот без него, но виждам, че няма да ти се получи.

# 2
  • Мнения: 29
Аз не искам да се разделя с него, но не знам как да го накрам да я остави.

# 3
  • Мнения: 188
Намираш си адвокат и отиваш на консултация. Казваш му , че искаш развод и толкова. Да си избира какво ще прави. Ако не я остави - отиваш си при адвоката и си подаваш документите за развод.

# 4
  • Мнения: 3 731
Пускай го да върви. Аз така направих в твоята ситуация.  След месец се върна с подвита опашка, щото съвместният живот не е вълнуващ като тайна връзка. Оная му събра багажа за нула време.😁
Не че си струваше да се събираме пак, де.

# 5
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Надявам се 98 от ника то да не е наборът ти..
Чудиш се какво да правиш? Куфара и знаеш какво следва.

# 6
  • Мнения: 29
Не е от ника ми 1998. Знам, че изглеждам жалка в ситуацията, търпя го от доста време, но все му прощавам, за да се задържим заедно.

# 7
  • Мнения: 188
Ако започне да говори колко му е важно семейството и детето му кажи, че те е лъгал 7 месеца в очите и ако беше колко важно за него - нямаше да си хваща странична занимавка, а щеше да говори с теб. Като цяло в този случай той ви е загърбил много отдавна и въобще не му е пукало какво би станало при евентуален развод. Това е осъзнат избор, а не секс за една нощ.

# 8
  • Мнения: 6 156
И като я остави след време ще си намери нова. Какъв е смисъла? Колко години ще си изгубиш в усилия за превъзпитание? Той безгласно, но показно ти заявява, че не се интересува от теб. Гледай си детето и адвокат-развод-нов живот.

# 9
  • Мнения: 29
Говорила съм с него открито мноооого пъти вече и ми писна. Той почва да ми се обяснява колко много ме "обича", това е след всеки скандал, иначе не ми го казва. Казва ми, че не ми изневерява дрън-дрън, но аз си знам, че лъже. Не знам вече и аз, може би аз не съм в час нещо, нямам идея.

# 10
  • INFJ
  • Мнения: 9 378
Как не си в час? Халюцинираш грим по дрехите му, тайни разговори по телефона и прибиране посред нощите ли?

# 11
  • Мнения: 6 471
Ами определено не си в час. Как пък ще се натискам на някой, който изобщо не му дреме за мен. Седем месеца ще се развява, а аз ще драпам да не се разделяме. Мхм, че кЪ?

# 12
  • Мнения: 29
Не, не халюционирам, не знам да не би нещо в мен да го подтиква към друга. Може би вината е в мен, но колкото и да се чудя, не виждам какво му правя толкова. Върша цялата домакинска работа, гледам си детето, като цяло съм му персонална слуга, поддържам външния си вид добре. Не знам какво не му стига в мен.

# 13
  • INFJ
  • Мнения: 9 378
Човек, който държи на връзката и семейството си, първо ще дойде и ще говори с теб за нещата, които не харесва или го правят нещастен по някакъв начин.
Той няма проблеми с това да те прави на маймуна, да те манипулира със сополиви "обичам те" и да те нарича тъпа едва ли не, защото си го усетила. Не знам защо търпиш това унижение.

# 14
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Точно там е проблемът. Че смяташ себе си за причина, подценяваш се и в неговите очи си вече в кърпа вързана вовеки веков.

Общи условия

Активация на акаунт