Подсилване на имунната система

  • 306
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте, мами
Моля,кажете от кои сиропчета сте доволни... детето още няма годинка,скоро ще навърши.... трябва много да го пазя, лекуваме се ...но идея нямам какво да давам,за да успея да го предпазя , кажете вие от какво сте най доволни, благодаря предварително. ( В момента е здрав, питам за дългосрочен план нещо, което да засили съпротивлителните му сили срещу грип или вируси.)

# 1
  • Мнения: 1 001
За какво и от какво ще го пазиш? Като начало не го изнежвай, другото си е до имунитет, хубава храна, много време навън, за да е на чист въздух.
Аз никога не съм давала нищо.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
По принцип имуностимулатор се дава най-вече през зимните месеци - октомври - март. Аз лично давам единствено всяка неделя осцилококцинум и понеже скоро почна ясла запознах да давам сок от бъз, но не мисля да й давам повече от месец. След това пак на есен.
Гледам и аз да не тъпча с излишни неща

# 3
  • Мнения: 41
Детето направи гърчове при не висока температура след вирусна инфекция и лекарите казват" много го пазете,за да не се случи отново" затова съм настръхнала и търся нещо, което да помогне.

# 4
  • Мнения: 1 001
В друга тема бяхте казали, че прави гърчове при сравнително ниска температура, 38 даже, което не е нормално, и ви трябва специалист. Казахте, че ще ходите при такъв, какво стана? Може да е нещо неврологично, имуностимулатори няма да ви помогнат.

# 5
  • Мнения: 41
Точно така.... бяхме при специалисти и си казаха думата и назначиха лечение... сега искам ако някой е доволен от имуностимулант да сподели ... лекарите казаха да не допускам да се разболява...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 750
Виж сега, приеми, че и със и без имуностимулант пак ще се разболява. Моята дъщеря ги израсна тия неща, но помня как съм давала и е боледувала, както и не съм давала и не е боледувала. Имунитетът е капризно нещо. Аз предпочитам вече да не давам. Моята пие само витамини. А бая сиропчета съм пробвала, ми боледуваше си с нормална честота като за дете. Една зима забелязах, че не боледува, без добавки, но ходеше на плуване.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Scream, моята дъщеря също е със температурен гърч. Абсолютно съм съгласна с предишното мнение. Божа работа е дали и като даваш имуностимулатор, няма пак да ти вдигне температура или да се разболее

Общи условия

Активация на акаунт