ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 4

  • 18 827
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 008
Телеца и везни ще се разбират,аз имам в обкръжението си и жени и мъже везни,горе долу на една вълна са..жените са много приятни,мъжете са по трудни много капризни..но рак и везни трудна комбинация...

# 31
  • Мнения: 73
Имам въпрос къммамите, които вече усещат бебечетата. Къде точно чувствате, защото при мен е достаниско долу. Сега съм в 16+2 г.с. 🤔

# 32
  • Мнения: 354
Имам въпрос къммамите, които вече усещат бебечетата. Къде точно чувствате, защото при мен е достаниско долу. Сега съм в 16+2 г.с. 🤔
Там се усещат ниско долу аз съм в 19с. И там го усещам

# 33
  • Мнения: 368
Имам въпрос къммамите, които вече усещат бебечетата. Къде точно чувствате, защото при мен е достаниско долу. Сега съм в 16+2 г.с. 🤔
Там се усещат ниско долу аз съм в 19с. И там го усещам
Да аз също там го усещам главно вечер, когато си легна да спя. Вчера на ФМ се беше обърнал с гръб и не можеше да му се види личицето в същия момент усетих движение и след малко се видя в профил. Все едно усети, че сме на преглед и искаме да му видим и личицето😊

# 34
  • Мнения: 1 521
Аз съм 17 досега три пъти го усещах, под пъпа и леко в дясно или ляво.

# 35
  • Мнения: 3 235
Ние сме огнен, земен и воден знак. Искрено се надявам да се роди в началото на 9ти месец и си допълним и един въздушен. Да ви кажа, много добре се разбираме. Колкото и да сме различни се допъкваме страхотно. Но при положение, че и тримата сме преносени, шансът е малък.

Около и под пъпа трябва да се усеща бебето.

За преносването - много зависи от конкретния случай. Ако всичко е добре - плацента, бебе, води - чакат 10 дни (много рядко позволените 14 дни) след термин. Ако обаче сте с разкритие, плацентата е стара или водите са намалели, може да преценят да ви вкарат в болница под наблюдение или да ви предизвикат раждане. Като последното важи и за седмиците преди термин.

# 36
  • Мнения: 315
И аз усещам бебка ниско долу и е ляво, там си и харесва най-много и дори си личи, че самия ми корем е по издут от лявата страна.

Сега видях от септемврийските мами, че на 17.05 ще има намаление в Хиполенд ии да изклюкаря веднага тук 😁

# 37
  • Мнения: 783
От ляво бебока го усещам доста пъти на ден,ниско долу-най-често като си полегна на ляво.Десният бебок е с предна плацента и рядко го усещам него. Иначе ту в дясно се издува корема,ту в ляво - много са ми смешни.💙

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Ние сме двама козирога вкъщи и чакаме скорпионче... Grinning

# 39
  • Мнения: 4 008
Аз съм в 19 седмица главно го усещам вечер като легна по гръб и го усещам как се върти,около пъпа най често ,два пъти леко ме сръчка,но не го удещам често затова много се вълнувам когато това стане...да питам тези които са ходили на плаж с бременно коремче с цял бански ли са,и такъв специално за бременни ли си купихте?задължително ли сте под чадър?

# 40
  • Мнения: 139
И аз усещам бебка ниско долу и е ляво, там си и харесва най-много и дори си личи, че самия ми корем е по издут от лявата страна.

Сега видях от септемврийските мами, че на 17.05 ще има намаление в Хиполенд ии да изклюкаря веднага тук 😁
Какво ще е намалението в Хиполенд знаеш ли, гледах, че имат някакво намаление на доста неща от 18.04. до 17.05. или ще има още проценти?! Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Вие заглеждате ли се по колички? С предишното дете смених 4 и сега мисля да не съм така разточителна. Тъй като ще предстои зима идеята ми е нещо от сорта на кунгуру, докато е малко и като стане на 4-5месеца и тепърва си е пролет да взема една малка сладка лятна количка. Която не е тип чадър, а като палачинка да се сгъва хах. Загледала съм Yoyo. Тук мнг ги бутат, само това ме дразни. Но и тук има тротоари и малките гуми не са ми проблем както се замислях в Бг преди...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Не, чак като стигна 7 месец ще купувам каквото и да е, сега не ми се занимава.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз само си зяпам. Преди раждането нищо няма да купя, а количката ...може би на пролетта чак. Но има новости откакто малката ми беше бебе хаха

# 44
  • Мнения: 469
Имате ли болки в кръста?
Аз имам едно усещане, което е доста кофти. То дори не е болка, по-скоро напрежение. Чудя се дали е нормално?
Не е постоянно, появява се когато си иска. Днес така се събудих, после мина.
При вас има ли го и възможно ли е да е нещо от разширяването на таза?

Доколкото до количките и другите бебешки неща..
Ако не бях толкова суеверна, вече всичко щеше да е купено и наредено в бебешката стая Grinning
Последните месеци много бебета се родиха около мен и покупките ми са фикс идея. Мъжа ми обаче не ми дава. Казах му, че мине ли втората ФМ, вече няма да може да ме спре обаче Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт