Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 634
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 568
Мдааа...моята се тревожи да не отложат матурите. Балът, ако го анулират, не ѝ е дерт. На мене обаче, сА ми, и двете събития...Балът, заради вложените до тук финанси, а матурите...ох, матурите заради това, че я виждам как си скъсва дъто от уроци (които също поглъщат суми) и четене и опасността трудът ѝ да иде напразно...Но, каквото - такова.

# 361
  • Мнения: 48 104
Това е за всички. А и в момента здравето е най важно
Живота е пред тях, ще отмине и това, ще научат и житейски урок.
Само да сме здрави

# 362
  • Мнения: 29 097
Така е, здравето е най важно, нито матури, нито кандидат студентски изпити ще избягат....а недай боже децата да се разболеят! Ох, не искам вече да слушам нито новини, нито нищо....стресът ще е огромен!

# 363
  • София
  • Мнения: 8 943
Според мен всички се притесняват повече за ДЗИ и кандидатстудентските изпити, отколкото за бала. Още повече, че той спокойно може да се отложи за по-добри времена.

# 364
  • Мнения: 11 473
В МУ- Варна документите за участие в предварителните изпити ще се подават само онлайн.
Имаха края на месеца дни на отворените врати, но ще са и те онлайн.
Мислихме утре да ходим за рокля.....

# 365
  • Мнения: 48 104
В тракийския университет утре трябваше да има изпит, но го отложиха още в началото на седмицата

# 366
  • Мнения: 29 097
А УНСС са във ваканция до неделя. Нямам намерение да я пускам и след това, дори да не я удължат...нито годината ако е загубена ще е фатално! Нито баловете, нито кандидатстудентските са по важни, когато става въпрос за оцеляване!

# 367
  • Мнения: 960
До 13.04. Ваканция.

# 368
  • софия
  • Мнения: 25 828
До 13.04. е извънредното положение.
Всяка област/град решава до кога ще е ваканция. В София, за сега, е до края на другата седмица, Бургас и Търново са до 13.04.

# 369
  • Мнения: 3 485
А УНСС са във ваканция до неделя. Нямам намерение да я пускам и след това, дори да не я удължат...нито годината ако е загубена ще е фатално! Нито баловете, нито кандидатстудентските са по важни, когато става въпрос за оцеляване!


Чак пък.. става въпрос за най-малко рисковата група... Трябва да се внимава, но без толкова паника..

# 370
  • Мнения: 29 097
А УНСС са във ваканция до неделя. Нямам намерение да я пускам и след това, дори да не я удължат...нито годината ако е загубена ще е фатално! Нито баловете, нито кандидатстудентските са по важни, когато става въпрос за оцеляване!


Чак пък.. става въпрос за най-малко рисковата група... Трябва да се внимава, но без толкова паника..
Най малко рисковата група не боледува или минава леко, но това не е безобидно, разнасят го на родители и баби дядовци...това е проблема! Паника не трябва да има, а дисциплина...щом професионалистите-експерти приеха извънредно положение ситуацията е сериозна!

# 371
  • Мнения: X
СУ отлага кандидат-студентските си изпити - казаха току що по БНТ.

# 372
  • Мнения: 568
Аз съм в окото на бурята, защото работя в едно от затворените отделения на Пирогов, но не в пряк контакт със заразения. Просто ни затвориха и казаха да не ходим на работа, докато не се наложи. Днес в кварталния магазин всички, които ме познаваха, ме гледаха като прокажена, само защото знаят къде работя ...Разбира се, че няма нищо по-важно от здравето. И моля предния ми пост да не се приема като мрънкане. Наистина, хора, бъдете нащрек, информирани и самодсциплинрани. От моя ъгъл ситуацията изглежда малко по-комплицирано, но темата не е за това и спирам, а отделно и не ми се коментира.
Бъдете здрави! Heart  Моля се за всички хора: семейство, познати, близки и далечни и дори напълно непознати. Всичко, което може да бъде отложено, трябва да бъде отложени или отменено, гледано от днешната дата.  Майната му и на пари, и на всичко...Грижете се за здравето си и не забравяйте да бъдете отговорни  към здравето и на другите. Дано мерките, които правителството наложи, проработят и дадат положителния ефект, който целят, но това много зависи и от хората.

# 373
  • Мнения: 29 097
Tiggi, лошото е, че това могат да го  проумеят малко хора, такива, които са специалисти и експерти в областта....повечето нямат здравна култура и вирусът ще продължи да се разнася!

# 374
  • Мнения: 48 104
ММ също работи в болница, макар да не е медик. За голяма група хора, които ще продължат да работят следващите седмици, ще е много натоварено. Благодаря им и се надявам всички заедно да се измъкнем и да ни предстоят страшно хубави емоции

Общи условия

Активация на акаунт