Виталег – почувствайте лекота в краката! Играйте и спечелете!

  • 5 650
  • 313
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 455
Споделете ни дали страдате от тежест, умора и болки в краката. Усещате ли проблема по-скоро като сезонен, или чувствате дискомфорт през цялата година? - До обед вече усещам подуване, слетобедните часове усещам голяма тежест в краката. Лятото ситуацията е ужасна, предполагам поради горещото време.
Как се отразяват болките в краката на вашето ежедневие? -доста неприятно. има моменти през лятото в които колкото и да искам да се разходя не мога.

# 286
  • Мнения: 1 715
Много  неприятно усещането.Понеже в работата ходя със специални чехли вечер когато си обувам обувките от отеклите крака е много дискомфортно ходенето после.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 558
Неприятно е, особено вечер като краката вече "тупкат" .

# 288
  • Мнения: 1 958
Пречи ми, дискомфортно ми е и и се отразяват на цялото ми настроение.

# 289
  • Мнения: 1 380
Утежняват го, защото болката те разсейва от другите неща, които имаш да вършиш.

# 290
  • Мнения: 2 123
Отнема ми желанието за още разходки с моето дете.

# 291
  • Мнения: 11 763
Ами, блокират и ме карат да лежа. Дори и при почивка краката са неспокойни и болящи, но по-добре е, отколкото като се движа. Като отмине болката се захващам с обичайните неща.

# 292
  • Мнения: 261
Причиняват ми дискомфорт и неудобства,.

# 293
  • Мнения: 522
Изпитвам дискомфорт, неприятно усещане, което води до липса на концентрация и фокус от важните неща, които трябва да се свършат през деня.

# 294
  • Мнения: 2 673
Много неприятно е и вечер се налага да правя студини компреси

# 295
  • Варна
  • Мнения: 191
Правяр ежедневието по-натоварено, тъй като всяка дейност е по-неприятна, когато е съпроводена с болка и умора.

# 296
  • Мнения: 452
Причиняват ми умора и дискомфорт.

# 297
  • Мнения: 241
Обувките стягат, стъпалата парят и болят.
И ме чака още много работа.

# 298
  • Мнения: 694
Ужасно чуствам се непълноценна

# 299
  • Мнения: 505
Много е неприятно да имаш болки и тежест в краката.Има моменти в които толкова болят,че ми се плаче. Много обичам да ходя на народни танци, но заради болките в краката се налага да пропускам.

Общи условия

Активация на акаунт