Любимия ме заряза заради друга!

  • 5 841
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 18 926
Е не всеки може или иска да се върне при майка си.

# 106
  • Мнения: 32
А моите се разведоха и нищо не продадоха и не възнамеряват. Твоите са безотговорни.

Що се отнася до мъжа - филми не гледаш ли поне? Мъж зарязва жена и отива при готина любовница. Нищо объркващо няма!
Нямам време, но май ще трябва да започна.

# 107
  • Мнения: 3 186
Млад мъж видял зора по отглеждане на деца, живее му се и тн, да прави деца?

# 108
  • Мнения: 7 006
Млад мъж видял зора по отглеждане на деца, живее му се и тн, да прави деца?
Той не знае и дали му се живее..

# 109
  • Мнения: 6 622
Ама той заслужава. Нищо, че се дърпа. Просто не знае какво иска. Време е авторката да го заключи в мазето и с по-твърда ръка да му покаже какво заслужава. За негово добро, разбира се. Няма искам, не искам тука. Ай ще му се невиди...

# 110
  • Мнения: 14 840
А някаква издръжка от биологичният баща на децата си получаваш ли. Все пак ще ти е някаква помощ. Децата колко са големи.

# 111
  • Мнения: 8 023
Дарина, чудно ми е децата Ви от един баща ли са? И кое доведе до това да имате 2 деца на 20-годишна възраст? Колко големи са тези деца? Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 41 796
Не са от него децата.Те нямат никакви отношения с баща им.Просто ми е малко объркано.Дойде ми като гръм, цялата ситуация.

Неприятно, ама какво очакваш? 13 години са много време, нормално е да поохладнеят страстите, а  вие нямате какво друго да ви свързва и да замести "пеперудите в корема" - не сте женени, децата не са негови... Какво да го задържи при теб? Вече си позната и скучна, храни чужди деца... Съвсем нормално е да поиска свои деца и свое семейства с по-млада и (ако не по-атрактивна) поне нова и интересна жена. Да, от солидарност тук всички можем да ти кажем какъв е гад, повърхностен, недостоен и т.н. но грубата истина е, че ти си се заблуждавала в надеждите си това нескрепено с нищо съжителство с утежнения да продължи вечно.

# 113
  • Мнения: 32
Дарина, чудно ми е децата Ви от един баща ли са? И кое доведе до това да имате 2 деца на 20-годишна възраст? Колко големи са тези деца? Rolling Eyes

От 1 баща са, на 11 и на 13. Това е доста друга тема

# 114
  • Мнения: 169
Аз се раздели с него преди 5 и 3 години. И от 2 години живеем у тях. Аз не исках, имах си хубава квартира. Той искаше да се самоубива. Реза вени, тръгна да скача през прозорци, пиеше хапчета. И аз се върнах при него. Но заради него напуснах доходна та си работа. Обвързах се с на майка му къщата.

Оф, мамин убавец, резал вени...

Може да е в мания примерно, те така правят - зарязват без обясние и не се обаждат. После след няколко месеца като ги изгони новата, искат да се връщат. Това е само предположение, ама човек, който си реже вените хич не е психически здрав.

Какво прави този човек около децата ти? Не бъди неразумна. Можеш да намериш нещо необзаведено, за да ти излиза по-евтино и евентиално да вземеш съквартирант, ако не стигат парите. Биологичният баща не си ли го осъдила за издръжка? Нека плаща, няма да му гладуват децата, я..

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 13:53 от rainbow90

# 115
  • Мнения: 32
Не са от него децата.Те нямат никакви отношения с баща им.Просто ми е малко объркано.Дойде ми като гръм, цялата ситуация.

Неприятно, ама какво очакваш? 13 години са много време, нормално е да поохладнеят страстите, а  вие нямате какво друго да ви свързва и да замести "пеперудите в корема" - не сте женени, децата не са негови... Какво да го задържи при теб? Вече си позната и скучна, храни чужди деца... Съвсем нормално е да поиска свои деца и свое семейства с по-млада и (ако не по-атрактивна) поне нова и интересна жена. Да, от солидарност тук всички можем да ти кажем какъв е гад, повърхностен, недостоен и т.н. но грубата истина е, че ти си се заблуждавала в надеждите си това нескрепено с нищо съжителство с утежнения да продължи вечно.

Абсолютно.

# 116
  • Мнения: 6 622
Дарина, чудно ми е децата Ви от един баща ли са? И кое доведе до това да имате 2 деца на 20-годишна възраст? Колко големи са тези деца? Rolling Eyes

От 1 баща са, на 11 и на 13. Това е доста друга тема
Тука вече се издъни... Как хем децата ти от друг мъж са са на 11 и 13 години, хем с любимия сте заедно от 13 години?

# 117
  • Мнения: 3 186
Ако родителите й са безхаберни по принцип , обяснява нещата. Няма почва и залага на мъже. А така без съвети, опора от близки, се оказва положението много.

# 118
  • Мнения: 18 926
Хаберното предполага да не продадеш имот,ако се налага ли?

# 119
  • Мнения: 3 186
Tired Face


Лимонче, те са били бебета тогава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт