От приказна връзка до филм на ужасите

  • 4 527
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Никои сметки не могат да струват повече от унижението да те дърпат и влачат като парцал по земята. И това трябва да ѝ стане ясно, а не да говори за "нормалност" в тези рамки.

Да, но това е нашето виждане за нещата.

Не си ли личи, че авторката си живее в нейн си свят?! На фитнес сама да ходела, с треньора ИМ да си трениркат, ама мъжът да не мисли, че се свалят... Ляляля, бизнесче има (сигурно той й финансирал кафене с 3 маси и 5 стола). Учи чуждото дете да е жена - да тренира и то, на 3 години... На кафенца, на бирички с приятелки... Животът е хубав!

Голяма работа сега няколко шамара и ритник в главата (примерно)

Пък и подаръчета прави човека. Ако за всеки шамар ѝ подарява чанта. Ехеееей.

# 76
  • Мнения: X
Поредния комплексар.

Връзки с контролиране и налагане кой какво да облича, как да се държи и т.н., не са нормални.
Това е коренът на проблема.

За децата тирадите и поученията, бяха излишни. Млада  е авторката. Като си има свое дете, ще се научи.

# 77
  • Мнения: X
Авторката иска да си живурка и някой да си я гледка като писмо яйчице,нищо че тя няма кой знае какви качества явно.И после реве по форумите,горката тя,що не е ревала като я е "преследвал" един месец или като му харчи парите що не реве.Сама си седи с него и се жалва вместо да го напусне,еми явно си заслужава съдбата.

# 78
  • Мнения: 2 352
Това че някой си обвинява друг в нещо никак, ама никак не означава, че този другият е виновен дори и на милиметър. Била съм в ситуацията и съм си гледала в краката за да не ме обвинят случайно,щото бръбарите в нечия глава са на свобода.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Заключвам темата по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт