Щъркелът лети към нас, НОЕМВРИйче 2❤️2❤️ чакам аз - Тема 1

  • 32 053
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 019
Frederika , не мисля, че има връзка между тромбофилия и вит. Д, но може да попиташ за всеки случай в темата за тромбофилия. Вит. Д е важен за усвояването на калций, за имунитета и т.н., за бременността е много важен, но не знам заради какво. Повечето хора по нашите ширини имат дефицит и мисля, че това е една от причините да се следи при бременни. При мутации заради които не се усвоява фолиева вече изписват метафолиева киселина в по- ниски дози 0.4-0.8.  Тя няма нужда от обработка от организма и се усвоява. Практиката да се изписва обикновена  фолиева в по-големи дози е малко по-остаряла. Наскоро четох, че препоръчителната доза при бременност е 0,6 , но предполагам това е ако нямаш дефицит. Вероятно затова се налагат консултации за дозата с ендокринолог или АГ и изследвания.

# 706
  • София
  • Мнения: 2 097
Нещата в Лидл са страхотни.
Взех от всичко по едно, без дълги дънки.

Утре сигурно ще ходя за още един сутиен, много е удобен.

Не се бавете, доста разграбено е вече. Open Mouth

# 707
  • Мнения: 864
Момичета, днес бях на БХС и ми измериха фетуса - 5.85 и нухалната гънка -1.2 мм, ори вас колко бяха ? /12 г.с/

# 708
  • Мнения: 2 516
И аз сега се връщам.
1.36 мм нухалната гънка
51мм фетус
12 + 0 г.с.

Казаха ми, че всичко е наред. Пол не разбрахме. Другия път. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 864
Много се радвам за всички ни Heart
И при нас не се видя , а аз много исках ..

# 710
  • Мнения: 2 516
На мен докторът замалко да ми каже. Започна с проценти и вероятности (все пак преполага нещо), но го спрях. И двамата сме на мнение, че ще е по-удачно да ми каже, когато ще е 100% сигурно. И се надявам да махнат ИП, че да може и баща му/ѝ да чуе сърчице, да ни съобщят едновременно. Simple Smile

Важното е да ми е здраво. На всички да са ни здрави. 💕

# 711
  • Мнения: 864
Абсолютно, това е най-важното ! Аз имам много силно усещане за момиче и по-скоро исках да видя дали е възможно да е истина усещането ми или просто силно желание Grinning

# 712
  • Мнения: 19
Момичета, някоя от вас пие ли Биозин Мама и по колко на ден? Аз от известно време съм на 2х1, но се чудя дали не идва в повече и дали да не го намаля на 1 таблетка дневно. При вас как го назначи АГ?

# 713
  • Мнения: X
А какво е нухална гънка?
От вчера ме боли и леко се притеснявам.

# 714
  • София
  • Мнения: 7 534
Ето обяснение, пусни гугъл транслейт ако трябва:
https://fetalmedicine.org/fmf-certification/certificates-of-comp … translucency-scan

А какво е нухална гънка?

# 715
  • Мнения: X
Благодаря

# 716
  • Мнения: 82
Момичета, днес бях на БХС и ми измериха фетуса - 5.85 и нухалната гънка -1.2 мм, ори вас колко бяха ? /12 г.с/
И при нас нухалната гънка е 1.2 мм, за фетус май не ми каза, но каза че всичко е добре. 12 г. с

# 717
  • Мнения: 2 484
Момичета, някоя от вас пие ли Биозин Мама и по колко на ден? Аз от известно време съм на 2х1, но се чудя дали не идва в повече и дали да не го намаля на 1 таблетка дневно. При вас как го назначи АГ?
Аз пия по едно на ден Биозин Мама.Така ми го изписаха.

# 718
  • Мнения: 7
Здравей аз пиех биозин Мама вторият месец, изпих една опаковка. Лекарката беше ми предписала да пия по една таблетка дневно. Simple Smile

Момичета, някоя от вас пие ли Биозин Мама и по колко на ден? Аз от известно време съм на 2х1, но се чудя дали не идва в повече и дали да не го намаля на 1 таблетка дневно. При вас как го назначи АГ?

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 77
Момичета, някоя от вас пие ли Биозин Мама и по колко на ден? Аз от известно време съм на 2х1, но се чудя дали не идва в повече и дали да не го намаля на 1 таблетка дневно. При вас как го назначи АГ?

На мен ми изписа моята АГ 2х1 Биозин мама. То е имуностимулиращо и безвредно. Аз в това ИП ще си ги пия по 2, поне още месец. 🍀💞

Общи условия

Активация на акаунт