Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 56 846
  • 815
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 235
Благодаря за отговорите ❤️,

още един въпрос, тестваха ли ви за коронавирус и ако да, колко се заплаща?

# 46
  • Мнения: 492
Не са
Благодаря за отговорите ❤️,

още един въпрос, тестваха ли ви за коронавирус и ако да, колко се заплаща?

# 47
  • Мнения: 96
Ако сте се насочили към избор на акушерка моето мнение и опит е че няма смисъл да избирате доктор. Аз родих с Имир Ибраим🥰 в началото на април, съобрази се с всичките ми желания, изключително внимателна и позитивна.

Към март 2020 г. избор на екип е 900 лв, на акушерка 250 лв, вип стая е 70 лв. Ценоразписът го има в сайта на родилния дом.
Аз съм изключително доволна от Шейново. Дават нощници, които са удобни и чисти. В манипулационната има помпа на Медела, където може да се цедите до 00 ч. Бебетата ги дават от 6 до 7, от 10 до 20 ч. и от 22 до 23 ч. с опция да бъде при вас и през нощта. Персоналът има изключително богат опит. Родилните зали са много хубави, няма предродилна, което е плюс.

Здравейте, поради причини се налага да сменя доктора, към който се бях насочила за раждане на моето първо детенце.
Бихте ли ми препоръчали акушер-гинеколог, т.к. съм вече в 34 г.с. и събирам мнения, защото започнах с тоновете и ще се срещна с препоръчана акушерка от познати в Шейново.. За сега попаднах на две имена тук в темата, но ще бъда благодарна, ако ми споделите още няколко мнения по въпроса и според вас дали е късно като седмица за преглед с доктор на тема раждане Simple SmileБлагодаря и до скоро Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 455
Ще си позволя да се повторя, Имир е страхотна!

# 49
  • Мнения: 103
Една седмица след извънредното положение ни мериха температурата всеки ден. И аз бях с Имир. Много е мила и благодарение на нейните грижи и внимание на място и по телефона имам едно активно бозаещо бебе.

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте! Родих втората си рожба на 10 април 2020г. в Шейново и от сърце искам да споделя прекрасните си впечатления от престоя там.За начало ще споделя,че нямах никаква представа от условията и първото ми раждане беше преди 10г.в една др.болница.Още като отидох в Шейново ми направи впечатление колко спокойни и любезни бяха всички.Дават нощница ,помагат с багажа,и лаборантката беше внимателна.Раждането ми го води доктор Димитър Казаков и целия екип бяха много грижовни и внимателни.В реанимацията и после в отделението с другите родилки всички с които имах контакт бяха мили и грижовни.Стаите са много чисти и топли. Леглото ми беше механично,имаше телевизор в стаята и голяма тераса.Храната беше в пластмасови кутийки и ако те боли ти я носят в стаята... правеха ни чай сутрин и в коридора имаше машина с филтрирана вода.Бебчетата можеха да са с майките по стаите почти по цял ден. Даваха всеки ден памперси,мляко,чисти бодита.За болките ни даваха когато пожелаем болкоуспокояващи,ако някой го боли глава също помагаха с лекарства ....Аз лично ще запомня престоя си там само с положителни спомени!

# 51
  • Мнения: 103
Maya Slavcheva 666524, точно така беше. Прекрасен родилен дом! Нямам търпение пак да го посетя Simple Smile

# 52
  • Мнения: 256
Момичета, моля за помощ Simple Smile
В начална бременност съм, с бебе на 8 месеца и баби, които не са на близо, за да помагат.
Ориентирала съм се към Шейново, защото ми е достатъчно близо, за да мога да оставям бебето само и да притичвам на преглед.
Тук идва и моето питане - наистина ли на ЖК всеки път те преглежда различен лекар?
Ако това не е така може ли да ме ориентирате за добър АГ, както и негови координати, защото както разбирам, гишето на регистратура е "непробиваемо".
ПП: Бях се насочила към Стивасарска (има телефон в интернет, както и са обявени свободните и часове), но днес прочетох доста негативни мнения за нея и се отказах.
Благодаря на всички, които ще откликнат на молбата ми Heart

# 53
  • Мнения: 96
Lali, в  ЖК на Шейново преглеждат др. Маламова и др. Мирчева. Не знам как ще притичваш, обикновенно доста се чака. На мен ми се е случвало да чакам и по 2 часа. Аз бих ти препоръчала др. Герджиков или др. Поптодоров пак от Шейново.

Момичета, моля за помощ Simple Smile
В начална бременност съм, с бебе на 8 месеца и баби, които не са на близо, за да помагат.
Ориентирала съм се към Шейново, защото ми е достатъчно близо, за да мога да оставям бебето само и да притичвам на преглед.
Тук идва и моето питане - наистина ли на ЖК всеки път те преглежда различен лекар?
Ако това не е така може ли да ме ориентирате за добър АГ, както и негови координати, защото както разбирам, гишето на регистратура е "непробиваемо".
ПП: Бях се насочила към Стивасарска (има телефон в интернет, както и са обявени свободните и часове), но днес прочетох доста негативни мнения за нея и се отказах.
Благодаря на всички, които ще откликнат на молбата ми Heart

# 54
  • Мнения: 1 333
Lali1504 като майка на дете на 1.5г и като жена, ходила много пъти и в Шейново, и в други АГ кабинети ти казвам, че аз не бих си оставила детето само и според мен е навъзможно така набързо "да притичаш" - винаги се чака, докато мине и самият преглед и се върнеш ще е минало доста време..
Помисли за вариант да организираш прегледите  така, че ако има възможност мъжа ти да гледа детето - сутрин рано или привечер, или ако имате по-близки приятели/съседи, на които да го оставиш докато си на преглед.. в краен случай по-добре го вземи със себе си, за да не се притесняваш ако се забавиш с прегледа.

Последна редакция: нд, 10 май 2020, 23:21 от Butterfly

# 55
  • Мнения: 182
Момичета, моля за помощ Simple Smile
В начална бременност съм, с бебе на 8 месеца и баби, които не са на близо, за да помагат.
Ориентирала съм се към Шейново, защото ми е достатъчно близо, за да мога да оставям бебето само и да притичвам на преглед.
Тук идва и моето питане - наистина ли на ЖК всеки път те преглежда различен лекар?
Ако това не е така може ли да ме ориентирате за добър АГ, както и негови координати, защото както разбирам, гишето на регистратура е "непробиваемо".
ПП: Бях се насочила към Стивасарска (има телефон в интернет, както и са обявени свободните и часове), но днес прочетох доста негативни мнения за нея и се отказах.
Благодаря на всички, които ще откликнат на молбата ми Heart
Аз бих ти препоръчала д-р Маламова. А относно бебчо, няма ли да е по-добре го взимаш със себе си?

# 56
  • Мнения: 256
Благодаря ви момичета Heart Беба бих я взимала с мен, ако не беше този корана вирус Sad А да попитам не е ли с оприделен час ЖК?

# 57
  • Мнения: X
При мен винаги е било с определен час! Утре съм от 10 🥰. Много се изненадах от коментара с чакането 2 часа- не съм чула някой да се оплаче,че не се спазват часовете. Веднъж ми се наложи да почакам около 15 минути, но дойде жена с 5 см разкритие и съответно беше редно да си я прегледат. Обикновено ако е имало забавяне винаги е било в рамките на 5 минути, което е нормално.

# 58
  • Мнения: 256
Днес бях на място и се запознах с една от двете лекарки, които водят ЖК. Допадна ми много. Единственото, което ме притесни е, че по техният ехограф съм със седмица назад от г.с., в която съм. Миналата седмица бях в Щерев и всичко си отговаряше, та сега това има да го мисля...

# 59
  • Мнения: 1 333
Днес бях на място и се запознах с една от двете лекарки, които водят ЖК. Допадна ми много. Единственото, което ме притесни е, че по техният ехограф съм със седмица назад от г.с., в която съм. Миналата седмица бях в Щерев и всичко си отговаряше, та сега това има да го мисля...
Не се притеснявай - възможно е да има разминаване понякога.. зависи колко прецизно са мерили и каква е апаратурата. Все пак ще следите как ще върви за напред.

Общи условия

Активация на акаунт