Смешки от форума 33

  • 82 120
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • BG
  • Мнения: 2 217
А ако сме загубили ножицата? Тогава какво оставяме отворено, докато намерим ножицата, която да оставим отворена, докато намерим кръстчето? 🤔


Сигурна съм, че има куп народни вярвания, които могат да се приложат, ако няма ножица. Wink Не съм чела темата, от която е цитатът, но съм сигурна, че ако питате там - ще има алтернатива! Simple Smile

# 706
  • Мнения: 11 730
Сега вече се бъзикате с мен 😂

# 707
  • Мнения: 728
Смеете се вие, но понякога тия номера помагат. За съжаление, не винаги.

# 708
  • Мнения: 25 853
А ако сме загубили ножицата? Тогава какво оставяме отворено, докато намерим ножицата, която да оставим отворена, докато намерим кръстчето? 🤔

Друга ножица. Ако загубят и нея – още една. И още една...
Когато им направи впечатление, че целият дом е осеян с отворени ножици, махат с ръка и купуват ново кръстче.

# 709
  • Мнения: 3 547
Смеете се вие, но понякога тия номера помагат. За съжаление, не винаги.

Баба ми имаше магнитна шивашка ножица. Използваше я, за да намери изтървана игла или топлийка на пода. Съвсем легитимно си търсеше изпуснати метални предмети с нея. Кой знае кой е измислил поверието, но има и съвсем логически причини да “отвориш ножица”. Smile

# 710
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз както често губя неща май трябва да прежаля едната си ножица да седи денонощно отворена Grinning

# 711
  • София
  • Мнения: 28 967
Цитат
90% от населението на България са пилоти и лекари и се издържат и спестяват от заплата.
Даже не знам как да коментирам този бисер.

# 712
  • Мнения: 3 547
Цитат
90% от населението на България са пилоти и лекари и се издържат и спестяват от заплата.
Даже не знам как да коментирам този бисер.
Ироничен коментар. Не Бисер.

# 713
  • Мнения: 10 934
Наистина беше ироничен коментара, но то там е дълга и широка в тази тема...

# 714
  • пак там
  • Мнения: 2 885
... и частта от темата, в която се споменава за поголовието пилоти и лекари, е цялата за тук...

# 715
  • Мнения: 15 427
А ако сме загубили ножицата? Тогава какво оставяме отворено, докато намерим ножицата, която да оставим отворена, докато намерим кръстчето? 🤔


Сигурна съм, че има куп народни вярвания, които могат да се приложат, ако няма ножица. Wink Не съм чела темата, от която е цитатът, но съм сигурна, че ако питате там - ще има алтернатива! Simple Smile
Има, да, завързваш парцал на крака на масата и наричаш: "Дяволе, Дяволе, поиграй си и ми върни загубеното!" Joy
В някоя от темите съм чела за ножицата и за алтернативите. Казват, че помагало. Stuck Out Tongue Winking Eye Не съм пробвала и не мисля да пробвам. Особено щом е намесено името на Сатаната. Да си играе, щом му се играе, не искам да му се меся и да му взимам играчките. Joy

# 716
  • Мнения: X
... и частта от темата, в която се споменава за поголовието пилоти и лекари, е цялата за тук...
Коя е темата?

# 717
  • Мнения: 10 934
... и частта от темата, в която се споменава за поголовието пилоти и лекари, е цялата за тук...
Коя е темата?
Селски номера и пинизи

# 718
  • Мнения: 1 880
Това да не е разчистено? Следя темата, но предимно вечер и не съм го мярнала 🙈

# 719
  • Мнения: 2 603
Цитат
Намерихме птичи крак на стъклото на колата, под чистачката. Някакви идеи каква е целта на упражнението?

Общи условия

Активация на акаунт