Да се похвалим.... :)

  • 61 715
  • 560
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 282
Днес родителите ми,ми бяха на гости.Вечеряхме,говорихме си,смяхме се..Абе пълна палитра с емоции ❤🙏 Прекарахме много приятна вечер..Баща ми ме обсипа с комплименти! Комплиментите от него са ми най-любими!
Дойде време да си ходят.И аз видях,че са ни свършили цигарите и казах,че ще ходя да заредя гориво и да купя цигари от бензиностанцията.Баща ми предложи да пием и по едно вечерно кафе там...Боже! На кафе отказва ли се?? Заредихме колите,взехме кафе,пуснахме музика и седнахме на бордюра и четиримата..😂..Много се смяхме пак..
И на тръгване (другото с което ще се похваля е увереността и самочувствието ми 🤣🤣🤣...ето вижте защо...
Аз съм с полото 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 496
  • Мнения: 11 573
Как да се дърпате? Гонка?

Намерих капки за очи за баба. Няма ги по складове, чист късмет. Все едно бъбрек търся.

# 497
  • Мнения: 2 114
Днес родителите ми,ми бяха на гости.Вечеряхме,говорихме си,смяхме се..Абе пълна палитра с емоции ❤🙏 Прекарахме много приятна вечер..Баща ми ме обсипа с комплименти! Комплиментите от него са ми най-любими!
Дойде време да си ходят.И аз видях,че са ни свършили цигарите и казах,че ще ходя да заредя гориво и да купя цигари от бензиностанцията.Баща ми предложи да пием и по едно вечерно кафе там...Боже! На кафе отказва ли се?? Заредихме колите,взехме кафе,пуснахме музика и седнахме на бордюра и четиримата..😂..Много се смяхме пак..
И на тръгване (другото с което ще се похваля е увереността и самочувствието ми 🤣🤣🤣...ето вижте защо...
Аз съм с полото 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Заредих се с доза щастие, благодаря ти.

Прекрасно и топло звучи. Все така да сте !

# 498
  • Мнения: 1 282
h.d Да гонка😁..Така викаме в нашия край..
deborana Много сте мила и аз ви Благодаря🌹

# 499
  • Мнения: 1 126
*ĤĚŇĂ*, колко хубаво звучи само! Бих дала всичко и аз да можех "да се дръпна" с баща ми, но дано сме здрави един ден дъщеря ми да се дърпа с нас ...
Аз пък днес бях обсипана с комплименти в яслата, че добре си възпитаваме детето - спокойна и кротка била, пеела по цял ден, рецитирала стихотворения, успокоявала другите деца, когато плачат. Не е нещо специално от моя страна, което правим, просто детето попива като гъбка. Но ми стана приятно, да.
А пък аз днес успях да подготвя коледния календар и чакам с нетърпение утре да го закача.

# 500
  • Мнения: 1 282
Yst_89 Съжалявам за баща ви! 🌹Пожелавам ви го от сърце! Дано да имате много щастливи и запомнящи се мигове.Поздравявам ви за милото дете,което сте отгледали.Бъдете здрави 🌹🍀🙏

# 501
  • Мнения: 8 620
Тази седмица реших да влизам във форма - започнах редовно със спорта и спрях сладкото, бялото брашно и алкохола. Най-трудната част е режима на хранене и се чуствам удовлетворена, че не се поддавам на изкушенията. Та хваля се със себе си😆.

# 502
  • Мнения: 5 000
Другият петък ще ни оправят пералнята. Ще мога да изпера преди да заминем Heart Eyes

# 503
  • Мнения: 24 578
И аз ще се похваля, че започнах грижи за здравето си.
И направих две важни за детето ми неща. Не ми беше лесно, но си струваше, надявам се

# 504
  • Мнения: 1 282
Хваля се,че филма "ремонт" вече свършва.Чакам само едни снимки за стената.Вчера обикалях да търся декорации.Намерих си това "бижу" и се влюбих..По-хубав свещник не бях виждала скоро.Като запаля свеща се отразява през кристалите и осветява стената.Много е красиво.

Снощи дъщеря ми се сети 18:00ч вечерта да ми каже,че днес ще има Коледен базар в училище..Последният момент успях да хвана някой,друг отворен магазин.Та да измисля кутийки с подаръци....и да ги опаковам.
Купиха ги още на десетата минута.Значи хващат окото.
Тази сутрин след базара,реших да отпочина и да изпия едно кафе с кеф.Влизам в кафенето и виждам 5-6 възрастни жени,някои от тях познати.Хубаво облякани,спретнати,с червило,с бомбета,с шапки,шалчета...Честно..!! Изкефиха ме! На въраст обаче,поддържани,весели,засмяни.Аз ги гледам и те ме гледат..И им казвам: Здравейте дами! Всички ми връщат поздрав.Едната от тях ми вика развълнувано: Здрасти принцесо! Как си? Видях дъщеря ти на базара и тя ни поздрави.Дойде при нас,разменихме си няколко думи.Казах и,че се радвам.И тя ми отговори: Много сте милички и двете! Много ви харесвам..Благодаря ви,че ни поздравявате винаги! Йеее толкова топличко ми стана..Грейнах! Само ми стана смешно,че ме нарече "принцесо".Макар че съм на почти 30г,ама каквото е.😀

# 505
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Дъщеря ми се прибра, къщата ми е пълна, сърцето ми е пълно, щастлива съм.

# 506
  • Мнения: 819
Хваля се,че филма "ремонт" вече свършва.Чакам само едни снимки за стената.Вчера обикалях да търся декорации.Намерих си това "бижу" и се влюбих..По-хубав свещник не бях виждала скоро.Като запаля свеща се отразява през кристалите и осветява стената.Много е красиво.

Снощи дъщеря ми се сети 18:00ч вечерта да ми каже,че днес ще има Коледен базар в училище..Последният момент успях да хвана някой,друг отворен магазин.Та да измисля кутийки с подаръци....и да ги опаковам.
Купиха ги още на десетата минута.Значи хващат окото.
Тази сутрин след базара,реших да отпочина и да изпия едно кафе с кеф.Влизам в кафенето и виждам 5-6 възрастни жени,някои от тях познати.Хубаво облякани,спретнати,с червило,с бомбета,с шапки,шалчета...Честно..!! Изкефиха ме! На въраст обаче,поддържани,весели,засмяни.Аз ги гледам и те ме гледат..И им казвам: Здравейте дами! Всички ми връщат поздрав.Едната от тях ми вика развълнувано: Здрасти принцесо! Как си? Видях дъщеря ти на базара и тя ни поздрави.Дойде при нас,разменихме си няколко думи.Казах и,че се радвам.И тя ми отговори: Много сте милички и двете! Много ви харесвам..Благодаря ви,че ни поздравявате винаги! Йеее толкова топличко ми стана..Грейнах! Само ми стана смешно,че ме нарече "принцесо".Макар че съм на почти 30г,ама каквото е.😀
Да ти кажа, на 40 пак ще си принцеса Purple Heart

За да не е спам, хваля се, че не успях да хвана никакви сезонни грипове, както и цялото ми семество и ще посрещем празниците в цветущо здраве Simple Smile

# 507
  • Мнения: 1 495
Така е. Аз съм на 42 и моят мъж ме нарича принцеса. И понеже имаме и дъщеря, ми казва, че съм най-красивата принцеса над шест години ☺️
И нашата къща е пълна. Майка ми, баща ми, сестра ми с трите деца прекосиха много задръствания и снеговалежи, за да са с нас и брат ми в последният момент успя да кацне навреме и да хване автобуса. Направихме дълга маса, украсихме и имахме хубава вечеря снощи.
Благодаря от сърце за цялото това щастие ♥️

# 508
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Тук похвалих ли се, че спечелих 120 евро от коледната лотария? Не съм печелила по- голяма сума от лотария и супер много им се зарадвах.

# 509
  • Мнения: 35 163
Честито! Да ги оползотвориш за нещо, което ще те радва !

Общи условия

Активация на акаунт