Търся електронна книга - 28

  • 64 426
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
здравейте търся: - трилогията на Мегън Марч- Forge
 триллогията на мегън марч-  „Дивакът“ (Savage)
трилогията на мегън марч  The Fall of Legend
и двулогията на мегън марч „Мръсна мафия“ (Dirty Mafia)
на български благодаря предварително
email: stilqnaaa@abv.bg

# 16
  • Мнения: 40
Здравейте, търся електронна книга "Ела при мен" на Богдан Русев.
email: ivdpopova@gmail.com
Благодаря Ви !!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Дали някой ще има преведена, някоя от книгите на нашумяла руска  фентази писателка. Не пиша името защото знам че е забранено. Бих искала да прочета нещичко от нея за да се убедя дали си заслужава. Може и на лично да споделите от къде да си ги сваля. ВДо сега намирам само фрагменти. Благодаря на тези които ще се отзоват.

# 18
  • Мнения: 308
Здравейте, възможно ли е, ако някой разполага с “Времето на жените без часовник” от Мамен Санчес, “Кофти карма” на Давид Зафир и “Най-хубавото място на света е точно тук” и “Манюня” от Нарние Абгарян, да изпрати на vezni_f@abv.bg

# 19
  • Мнения: 4 047
здравейте търся: - трилогията на Мегън Марч- Forge
 триллогията на мегън марч-  „Дивакът“ (Savage)
трилогията на мегън марч  The Fall of Legend
и двулогията на мегън марч „Мръсна мафия“ (Dirty Mafia)
на български благодаря предварително
email: stilqnaaa@abv.bg
Нямат български превод. Само Сделка с дявола я има на български, другите само на английски ги има

# 20
  • София
  • Мнения: 1 529
Здравейте книголюбци.
 Много ще съм ви признателна ,ако имате трилогията на Катрин Тейлър- Имението Дарингам.
Намерих само първата книга в рулит.
Скрит текст:
Благодаря.

# 21
  • Мнения: 175
Здравейте, търся "Свят без край" - автор Кен Фолет от колекцията Устоите на земята.
liubka_evtimova@abv.bg

# 22
  • Мнения: 11
Здравейте! Търся си "Виенски апартамент" книга на Радостина А Ангелова. Прегледах всички възможни сайтове, но без успех. Sad
Моля, ако някой я има в елекронен вариант да ми я изпрати на следния имейл: montana_mim@abv.bg.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 28
Здравейте,
Ако някой има в електронен вариант "Малки мъже и Синовете на Джоу" на Луиза Мей Олкън?
Моля да ми ги изпрати на следния емайл: viktoriq_2010@abv.bg

Благодаря!

# 24
  • София
  • Мнения: 30 175
Здравейте,

търся Катрин Байби – "Женени до понеделник".

п.с. пренасям си питането в новата тема.
Не е излязла още онлайн. Не съм виждала да е качена някъде

Благодаря ти!

Имам и една молба. Може ли някой тук или на лични да ми каже групите, където пускат е-книги?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 56
Здравейте, може ли някой да ми прати Сделка с дявола на Мегън Марч. Благодаря предварително!
Megigrozdanova@gmail.com

# 26
  • Варна
  • Мнения: 713
Дали някой ще има преведена, някоя от книгите на нашумяла руска  фентази писателка. Не пиша името защото знам че е забранено. Бих искала да прочета нещичко от нея за да се убедя дали си заслужава. Може и на лично да споделите от къде да си ги сваля. ВДо сега намирам само фрагменти. Благодаря на тези които ще се отзоват.
Напишете името на авторката. Не само не е забранено, а е необходимо.

# 27
  • Мнения: 5
Здравейте,
Търся книгите от поредицата на Лайза Клейпас "Рейвънел". Има ли ги някой? Благодаря предварително! ☺️☺️

# 28
  • Мнения: 18 617
Вероятно  е Елена Звездная  и е забранено във фейс групите заради претенции на издател, тук е друго.

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Здравейте,
Търся книгите от поредицата на Лайза Клейпас "Рейвънел". Има ли ги някой? Благодаря предварително! ☺️☺️
Тук ги има:
https://www.rulit.me/author/klejpas-lajza/bg/1/date

Общи условия

Активация на акаунт