Търся електронна книга - 28

  • 64 507
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Дали някой ще има преведена, някоя от книгите на нашумяла руска  фентази писателка. Не пиша името защото знам че е забранено. Бих искала да прочета нещичко от нея за да се убедя дали си заслужава. Може и на лично да споделите от къде да си ги сваля. ВДо сега намирам само фрагменти. Благодаря на тези които ще се отзоват.
Дай имейл за да изпратя! 🙂
Здравей може ли и на мен да ми пратиш каквото имаш на
Скрит текст:
Звездная
. Мерси предварително.
Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 2 266
Имам достатъчно книги за четене,но бих искала да следя темата.

# 62
  • Мнения: 1 091
Дали някой ще има преведена, някоя от книгите на нашумяла руска  фентази писателка. Не пиша името защото знам че е забранено. Бих искала да прочета нещичко от нея за да се убедя дали си заслужава. Може и на лично да споделите от къде да си ги сваля. ВДо сега намирам само фрагменти. Благодаря на тези които ще се отзоват.
Дай имейл за да изпратя! 🙂
Здравей може ли и на мен да ми пратиш каквото имаш на
Скрит текст:
Звездная
. Мерси предварително.
Скрит текст:
Petya Krivcheva ,имаш поща! 🍀

# 63
  • Мнения: 737
Здравейте, някои има ли на Катя Милей - Морето на спокойствието?
Благодаря предварително!
 имейл : elenavzdravkova72@gmail.com
Поща

# 64
  • София
  • Мнения: 30 208
Търся „365дни ”на Бланка Липинска на англ. език или на руски език. Видях, че на бг.ез. няма превод.
Имам трилогията на английски и първата книга на полски. Ако искаш, дай имейл, да ги пратя Blush

Пиша ЛС. Благодаря!

Търся „365дни ”на Бланка Липинска на англ. език или на руски език. Видях, че на бг.ез. няма превод.
Здр. Книгата я превеждат в wattpad, там може да следите превода. Мисля, че момичето стигна до 8 глава на бг.
Може ли линк, ако не Ви затруднявам?

# 65
  • Мнения: 1 091
Търся Трент Хам - Лесният долар.
Предварително благодаря!

# 66
  • Мнения: 413
Търся на български "Завръщане в Брайдсхед" от Ивлин Уо
Благодаря предварително!

Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 1 037
Здравейте. Търся "Цветният воал" от Съмърсет Моъм.
zps@mail.bg

# 68
  • Мнения: 111
Здравейте, търся Нищо повече на Анна Тод. Нова е незнам дали е излезнала в ел.вариант.
Благодаря предварително.
dorakoteva@abv.bg

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте, търся книгите от поредицата 365 дни на Бланка Липинска? Ако някой ги има, ще бъда много благодарна да ми ги изпрати. magince9210@gmail.com

# 70
  • Мнения: 5
Здравейте! Търся четвърта и пета книга от поредицата "Хакерът" на Мередит Уайлд . Ако някой ги има би ли ми ги изпратил,по възможност в epub  формат,ако не може всякак. Благодаря предварително!

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Ако ги търсите на български, не са преведени. Издателството пусна само първите три книги.

# 72
  • Мнения: 371
Здр. Търся книги на Оливия Каннинг на български. Моля ако някой ги има да ми ги изпрати или пиши от къде да ги изтегля. Благодаря ви предварително.... doridimitrova79@gmail.com

# 73
  • Мнения: 4
Здравейте търся третата книга от поредицата божествени и прокълнати “The Savage Grace” на Брий Диспейн
Iva_f_@abv.bg

# 74
  • Мнения: 413
Търся на български, книгите на Филис Дороти Джеймс(П.Д.Джеймс-в България).
 Много благодаря!
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт