Априлски мечти :) 2020

  • 8 824
  • 156
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 72
Нашият бебок се роди 3440гр. Първият месец качи 1100гр,вторият - 1200гр. Другата седмица сме на консултация и ще видим колко е наддал. Simple Smile

# 106
  • Мнения: 186
Здравейте, искам да попитам майките , които се изцеждат и хранят от шише, какви помпи използвате? Аз съм с ръчна авент, но вече не издържам и мисля за си купя електрическа.

# 107
  • Мнения: 492
Medela swing

Здравейте, искам да попитам майките , които се изцеждат и хранят от шише, какви помпи използвате? Аз съм с ръчна авент, но вече не издържам и мисля за си купя електрическа.

# 108
  • Мнения: 715
Първото си дете взех ръчна авент, после си взех и електрическа. Бях много доволна, но в болницата в Кото раждах имаха медела електрическа и определено извеждаше по-добре. Бих ти препоръчала медела. Удобна е!

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Здравейте, искам да попитам майките , които се изцеждат и хранят от шише, какви помпи използвате? Аз съм с ръчна авент, но вече не издържам и мисля за си купя електрическа.
Аз съм с Авент. Води се електронна. Много съм доволна.

# 110
  • Мнения: 72
Мили мамчета, вашите бебчета по колко часа спят през нощта? Странно ми е,че моето бебе снощи хапна последно към 22:30ч. и все още спи. 🙄 почти 9 часа сън...това нормално ли е?

# 111
  • Мнения: 884
Мили мамчета, вашите бебчета по колко часа спят през нощта? Странно ми е,че моето бебе снощи хапна последно към 22:30ч. и все още спи. 🙄 почти 9 часа сън...това нормално ли е?
Радвай се ,не се притеснявай. Моя син вечер по 3-4 пъти се събужда от корем ,иначе ще спи като пън ,нооо.... През деня пък изобщо,най-много 30 минути общо. Има обаче дни в които спи цял ден .

# 112
  • Мнения: 715
Доста малко е 30 минути за цял ден. Мисля че трябва да спят поне по 1 час ако не между всяко хранене, то поне през едно. Моята госпожица вечер става много люта от 7 до 11. Иначе през деня си спинка, гугукаме си. Хапва добре. Вчера бяхме на първи ваксини и през ноща вдигна 38 градуса. днес няма много апетит, но хапва по 80-90 грама.  Дано мине бързо Sad

# 113
  • Мнения: 1 359
Мами, извинявам се, че нахълтвам. Аз родих март, коликите на дъщеря ми вече намаляха и почти изчезнаха. Имам едно пълно, но отворено шише Абоколикен и едно пълно шишенце Инфакол. Само са отворени, от Абоколикена съм ползвала две- три капки, а от Инфакола въобще нищо. НЕ ги продвам, подарявам ги на някоя мама от Варна. Просто открих едни, които и помагат страшно много и повече не са ми трябвали. Нека ако някоя мама ги иска да ми пише. Пак казвам, не ги продавам, не искам пари, ще се радвам, ако помогнат на някое бебче Simple Smile

# 114
  • Мнения: 884
Мами, извинявам се, че нахълтвам. Аз родих март, коликите на дъщеря ми вече намаляха и почти изчезнаха. Имам едно пълно, но отворено шише Абоколикен и едно пълно шишенце Инфакол. Само са отворени, от Абоколикена съм ползвала две- три капки, а от Инфакола въобще нищо. НЕ ги продвам, подарявам ги на някоя мама от Варна. Просто открих едни, които и помагат страшно много и повече не са ми трябвали. Нека ако някоя мама ги иска да ми пише. Пак казвам, не ги продавам, не искам пари, ще се радвам, ако помогнат на някое бебче Simple Smile
А кои са тези които и помагат повече?

# 115
  • Мнения: 1 359
Не ги продават в България. Казват се Колимил, на Хумана са. Сестра ми изпрати от Испания половин шишенце, останали от нейното бебче. Оказваха се чудотворни, поне при моето дете. Използвах ги много пестеливо, предвид, че са малко и ги давах само късно вечер, за да спи спокойно. Оказа се, освен че спи спокойно от тях, още няколко хранения след това минават без колики. Помолих я да ми изпрати още две шишенца, но заради пандемията и затворените граници пристигнаха чак в края на месец май, когато коликите и почти затихнаха и в съшност и от тях имам една опаковка, но не е отваряна дори. Та, докато чакам тези капки, пробвах Абоколикен, Инфакол и още сто други, затова имам излишни Grinning

# 116
  • Мнения: 72
Здравейте! Може ли мами от Бургас да ми препоръчат добър педиатър ? Малкия отказва да яде днес...има само 2 хранения по 90 и 50мл. Пие вода, но отказва млякото. Много съм се притеснила. От вчера следобед не иска да яде по много,а днес изобщо. Не мога да се свържа и с педиатърката за пореден път.. Sad Чудя се дали да не пробваме с друго АМ. Иначе сутринта беше игрив,гукаше и се смееше.

# 117
  • Мнения: 42
Момичета, много съм притеснена. Когато гушна бебо в поза пред моите гърди с гръб към мен и лице напред винаги си накланя главата на едната страна. Вече я държи стабилно, но някак му е на дясно наклонена, освен това и когато е легнал или в шезлонга я върти предимно надясно. Случва се да спи с главичка наляво, но по-рядко. Но най-вече ме притеснява, че я накланя, когато го гушна. Вашите бебенца как държат главички, накланят ли ги на някоя страна?

# 118
  • Мнения: 301
Момичета, случвало ли ви се е, бебето ви да се изкашля все едно има храчка? А всъщност да няма нищо, като хрема или температура, докторката каза, че няма и хрипове. Обясни ми от слюнка или остатъчно мляко...

# 119
  • Мнения: 14
Момичета, много съм притеснена. Когато гушна бебо в поза пред моите гърди с гръб към мен и лице напред винаги си накланя главата на едната страна. Вече я държи стабилно, но някак му е на дясно наклонена, освен това и когато е легнал или в шезлонга я върти предимно надясно. Случва се да спи с главичка наляво, но по-рядко. Но най-вече ме притеснява, че я накланя, когато го гушна. Вашите бебенца как държат главички, накланят ли ги на някоя страна?
Аз също забелязах, че моят бебок предимно си накланя главицата на една страна в шезлонга и започнах да го слагам на възглавничка тип "слонски уши", която подпира вратлето и от двете страни, така че да няма килване. Изглежда като да му е доста удобно в тях. Използвам я и в количката.

Общи условия

Активация на акаунт