Любов ли е?

  • 5 319
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Здравейте,не знам дали е по темата,но имам нужда от съвет,почти на 19съм Момчето с което се занимаваме е имало не много добро минало...взимало е наркотици,бил е с по-голяма жена която докато в била с него всъщност е била и с много други.... Но тук идва и кулминацията.     
Не взима наркотици от млого дълго време но когато веднъж паднеш в очите на другите няма връщане. Нашите не са съгласни особено майка ми Но всъщност не го познават...той прави на мравката път. Но тук също става оплетено...понеже си личи колко тежко му е било и не намира думи с които да говори за миналото Излизаме...целували сме се,имаа и други наклонности че даже и за други неща Но в един момент ми казва че не знае какво иска,в смисъл не е готов за нова връзка И супер много се обърквам...понеже казва че не знае какво иска че съм щяла да страдам Но вечерта като се видим   ...дори за малко щеше да направи и друго,но аз се оттеглих     Тъй като той на същия ден сутринта ми каза не искам да излезе че се възползвам от теб ,Да правим....и после да взема да те оставя....ПОМОЩ

# 46
  • Мнения: 6 286
Не се занимавай с криви работи, слушай по-дъртите като нас какво ти казваме. Всички сме минали по този път и знаем как завършва. Бивши наркомани няма, а такива където не знаят какво искат не стават за връзка. Ще се влюбиш, ще те боли много и края няма да е добър за теб.

# 47
  • Мнения: 54
Не знам обаче как да постъпя в момента....не иска да влиза във връзка,а се опитва да прави неща,които отрича че иска

# 48
  • Мнения: 6 286
Е да иска секс без ангажименти. Елементарно, вие малките много лесно се връзвате на такива схеми. Ако му дадеш, ще се влюбиш, след това той ще почне да те върти по същия начин както сега, ще се намесят и други момичета, изобщо панаира пълен. Или просто ще те зареже и ще изчезне. За това ти казвам, по-добре не се занимавай с такива.

# 49
  • Мнения: X
Денислава, ти си още малка и виждаш света с други очи. Чичо ти ще ти каже, че сексът не значи връзка - нито целувките, нито хубавото време прекарано заедно.

За първа романтична любов, потърси някой на твоята възраст, необременен от живота.

# 50
# 51
  • Мнения: 41 845
Не си мисли, че си първата млада и глупава. Просто там, накъдето отиваш, други ве1е са били и се връщат. И още нещо ще ти кажа - глупакът повтаря стари грешки, умният се учи от грешките си, а много умният се учи от грешките на другите. Послушай съветите и не се учи от своите грешки.

# 52
  • Мнения: 54
Много ви благодаря...мисля че добре постъпих като му казах,че това не редно!

# 53
  • Мнения: 3 021
Бурна, страстна и взривоопасна любов не може да трае в дългосрочен план - никой не може да опрерира в такъв диапазон нонстоп, пък някои и не искат/ме.
Силна, дълбока, щастлива любов може да има и без постоянни фойерверки и бурни кипежи. Този сценарий, че или гърми и трещи, или някой не ти е бръкнал в сърцето, принадлежи на сериалче или драматична чалга песен, не на живота.

# 54
  • Мнения: 4 195
Бурната, страстната, взривоопасната обикновено се оказва мимолетна и неистинска.
И аз така си мислех и вечно се съмнявах и исках доказателства. Постоянно съм питала наистина ли ме обичаш, не е ли само заради секса, помисли пак, сигурен ли си. Grinning Е явно не е само заради него. Опитът ми показа, че да, има бурна и страстна любов, която остава във времето и не е само заради плътските удоволствия.
Но съм имала и много скучна връзка, перфектна според околните за брак, но в нея страст нямаше.

# 55
  • Мнения: 4 975
Мисля,че влезе ли в главата ти мисълта,че искаш прекараш живота си с някого,моментално изчезва "струва ли си" ..още повече с кой:)
Може всички да ти казват,че не е добър избора ти,че не си подхождате,но ти няма да чуваш..и ще направиш това,което си си наумила.

# 56
  • Мнения: X
На интересът спокойствие ли се вика?

# 57
  • Мнения: 1 698
Въпросът е принципно зададен и не дава никаква конкретика. Но според мен щом има колебания и въпроси, очевидно и двете алтернативи не стават. Винаги съм мислила, че щом една жена се колебае между двама мъже, явно и двамата не са подходящи варианти и следва да се потърси трети. Очевидно първият буди тръпка, но явно носи и несигурност, може би липсва и дълбоко доверие. Това според мен говори за незрялост и неулегналост  у партньорите. А това вече е индикация за безперспективност на връзката. В другите взаимоотношения пък явно липсва достатъчно духовно и емоционално сходство, което е необходимо за онази спойка, която да преведе двамата през годините. В този случай просто трябва да се търси трети вариант. Така поставени алтернативите не са добри. А и както са писали тук, нищо не пречи бурната и страстна връзка, при наличие на сходни характери, ценностна система, житейски цели да прерастне в улегнала, зряла и отдадена на семейството и партньора връзка. Нещо такова е било и при родителите ми. Резултатът е 53 години заедно, 47 години брак, две деца и пет внуци. Аз нямах този късмет, но сега си преосмислям урока.

# 58
  • Мнения: 48
Щом е взимал наркотици той се е отказал от живота рано, рано. Но за 19-годишните са интересни такива персонажи. Намери си някой две-три години по-голям от тебе.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт