Звездни компромати - Август'20

  • 263 436
  • 2 640
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24 496
В. Касел с двете си дъщери от Моника

# 46
  • Мнения: 8 548
Харесвах сериала,но сега като гледам повторенията се чудя какво толкова ми е харесвал.Става за гледане!

# 47
  • Мнения: 3 663
Леле, аз ли съм единствената, която този сериал с нищо не е впечатлил?! Отивам да се срамувам в ъгъла Simple Smile

Хич не си единствената. Никога не можах да го харесам този сериал.
Ааа, питате ли ме! Не го приех и аз този сериал! Не ме спечели!

# 48
  • Мнения: 4 527
Аз го гледах, но бях хлапетия на 20+. Сега ако хвана епизод по някоя тв, ми е даже леко скучен.

И много, ама много се извинявам, че ще пренеса разни парцали от миналата тема, но това ли са въпросните Рени и Борис Пилософ? 😂 Симпатяги!! 🙈

Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 6 493
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Някога изгледах сериала, но не съм отявлен фен.
Интересно Инфо за Сара, абсолютна късметлийка се оказва след като приема ролята побутната от мъжът си. Много срамлива актриса ще се окаже - доста сухарски претенции, то притеснение от голи сцени и сутиени...а като потръгват нещата става изпълнителен продуцент. Wink

Лиса наистина е била страхотен избор.

# 50
  • Мнения: 20 039
"Сексът и градът" е тъпичък сериал (за времето си е бил ок, все пак, на мен ми е твърде посредствен), но началният пост на Летящ Кактус е толкова увлекателен, че с удоволствие изчетох всичко, чак сериала ми стана 1 идея по-симпатичен! Two Hearts

# 51
  • Мнения: 4 169
Аз го гледах, но бях хлапетия на 20+. Сега ако хвана епизод по някоя тв, ми е даже леко скучен.

И много, ама много се извинявам, че ще пренеса разни парцали от миналата тема, но това ли са въпросните Рени и Борис Пилософ? 😂 Симпатяги!! 🙈

Скрит текст:
А, баш! Как е свалил диагоналното чанте не знам. Е, не е ли пълен селяк? Подхождат си идеално.

# 52
  • Мнения: 9 218
от извора на пиленцето ...Мара - Отварачката е един от участниците в заМаскирания певец от Септември по нова

# 53
  • Мнения: 286
Мислех, че ще има  Х фактор. Или и двете ?

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 26 510
от извора на пиленцето ...Мара - Отварачката е един от участниците в заМаскирания певец от Септември по нова
Сигурно ли е?
И аз го предположих това...сега започва да учи английски и да пее евъргрийни Sunglasses

# 55
  • Мнения: 16 874
Мерелин М
Скрит текст:


Много чаровна изглежда

# 56
  • Мнения: 12 473
Много хубаво начало на темата!
Възхищавам се на всички, които така добре систематизират и оформят! ❤

# 57
  • София
  • Мнения: 14 761
от извора на пиленцето ...Мара - Отварачката е един от участниците в заМаскирания певец от Септември по нова
Ха, затова ли чупи стойки и ля сълзи и сополи? Колко ли отпусне чичко Магърдичко на тази дама?

# 58
  • Мнения: 1 813
За “Секса и града” мога да кажа нещо интересно относно филма. Нали започва пред Емирейтс палас в Абу Даби. И всички мислят, че там е сниман.
Но ние бяхме на почивка може би 2 години след това и на третия ден ми светна лампичката, че не виждам нищо познато от филма.  Попитах една българка, която работеше Red ladу и тя ми обясни, че ... в последствие шейховете размислили. Не разрешили да се снима филм с подобна тематика в двореца/хотел .

# 59
  • Мнения: 3 725
Хелена за Harper's Bazaar
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт