Любители на Котки - Тема 148

  • 26 124
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Топче беше много красиво бебе, Марси ми напомня за него всеки път.. Cry

# 61
  • София
  • Мнения: 13 209
И Киро ме следи сутрин и в момента, в който седна на леглото, изскача от някъде и започваме да се галим. Simple Smile

Аз, след трудностите в отношенията между Майки и Лъки, като цяло май не искам второ коте. Всъщност искам, но ме е страх, че няма да свикнат. Преди с беличкото мина месец и Майк не го прие. Обаче пък ако не се намери кой да го вземе... Душичка е. И е женско.
Няма гаранция, че ще се държи по същия начин. И те са като хората. Едните хора са ти симпатични и търсиш контакт с тях, а от другите бягаш надалече. Wink Може пък този път да има любов от пръв поглед. Simple Smile

Спомням си, че в темата имаше една жена с голям котарак. Често спасяваше малки котета и им намираше дом. Котаракът се държеше различно с различните котета. Някои не ги понасяше и ги разделяха, а за другите се грижеше като майка. Simple Smile

Mama_Nana,Наско и Кирчо са дребни котараци. 4,5-5 кг са. Има по 7-8 килограма. Вашият Чочко ще стане голям котарак! Heart

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Марсел от малък е с изражение на Цар Лъв Cupid
Ето я наща бутиковата, таман прибрана от пред баничарницата в Трошево (квартал на Варна, където живеех тогава):

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 13:31 от Мира Иванова

# 63
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ние още нямаме ритуали, но все пак и двете ми госпожици са от относително скоро тук, в променящи се условия. Джинги беше сама с нас, после децата изчезнаха (лятото на вилата при баба), после се появи Мюсли...
Джинги се промени видимо. Държи се като голяма котка. Не играе с играчки. Само с бебето. И играе, и го обгрижва. А то пък по цял ден търчи и скача по нея, по мен, по каквото свари! Тази сутрин дойде да ми ближе носа.
Преди Мюсли спеше до главата ми, напоследък се сгушва в Джинги и заедно спят в краката ми. А аз спя на тръни, да не взема да ги ритна без да искам.

Чудя се (това е въпрос) дали може с времето Джинги да започне да се гушка? Сега не го прави. Идва, търка ми се в краката, следи ме, в която стая съм аз и тя е до мен, но не се гушка. А аз я обожавам и от време на време я сграбчвам и я целувам, целувам! Или лягам до нея и си навирам лицето в корема й. Тя мърка 30ина секунди и става и се изнася. На 30 см от мен. Не бяга, а се отдръпва просто.

# 64
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
От малка си личи къв дзвер ще стане.

# 65
  • Мнения: 1 472
Ивекс, 🤗🤗  съжалявам.. знам, че ти напомня и всеки път ми е много гадно 😔

Късметкаа❤ От малка е страхотна.
Да, Мире, объркали сме му името на Марсел, трябваше да е Симба 😁 а на малкия ушат- Доби (домашно духче от Хари Потър), а не Драко 😁

Ноеми, божа работа. Марсел като бебе спеше с мен под юргана. Завит и гушнат като човек. Сега, ако дойде да се гушкаме пускам сълза, толкова е рядко 😁

# 66
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Не, няма проблем, много ми е мил, свързвам го с Топче, връща ми прекрасни спомени.
Късмънди е уникат, ей туй е бутикова маца, страшна физиономия има, да й изям мустачките.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 440
Да се запиша с грозното ми пате. Още я чакаме да заприлича на нещо.
При нас положението с плешивите петна е доста зле. В момента остана едно огромно плешиво на врата и две на баджаците. Мажа с тридерм, ама е голяма мъка. Мисля че ще ми е по-лесно да сложа брекети на медуза.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 715
Защо ме търсиш?, така е, душа носят и уличничетата. То затова е драма всяко изоставено, пострадало или убито Sad

Ръката на Джони Деп от вчера е без гипс, но ще има малко рехабилитация явно. Проблем вече е и портфейлът му. Това е другата спирачка с втора котка. Не знам ще можем ли да ги гледаме. Разход са си. От месеци съм на половин заплата, а предстои учебна година и уроци за кандидатстване. Ще трябва да се преструктурират котешките разходи. В случая брат ми помага - не само на котки всъщност:)
Странно защо хората намират прилика с Джони Деп, между другото. На снимки или заради по-особения стил на обличане. Иначе е смешно и по улиците като тръгна с него. Доста се обръщат и го зяпат.

Mama_Nana, ще помоля да махнеш снимката от цитата, че ще ме убие, дето го "представям".

Тaня67, точно надеждата да е различно ме кара да си мечтая за второ "бебе" - момиченце, каквото винаги съм искала и никога не съм имала. За котка става дума. Иначе имам дъщеря Simple Smile

BarbieDi, и Майки беше опърпан и с плешив нос, като го взехме. Мазах се някакъв шампоан за гъбички и бързо мина.

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 14:58 от Simantro

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 440
Симантро, Чумата баня не е виждала през живота си. Трябва да я упоя, за да я изкъпя, та шампоана не е вариант за нас.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 715
И вие ли второ коте имате? Чумито как приема?
Мажех шампоана като крем само на носа и после отмивах с ръка. Не съм къпала, че трябваше няколко пъти на ден.

# 71
  • Мнения: 11
Здравейте!
Видях в предишната тема,  че Mama_Nana търси ветеринар в Стара Загора. Аз водя моя котарак Мишо (на 15.08 стана на 2 години) в тази клиника:
Скрит текст:
За сега не сме имали някакви сериозни проблеми, водим го за обезпаразитяване и за годишната ваксина, но сме доволни. Друга клиника, за която съм чувала добри отзиви е "Аксис".

Ето и снимка от рождения ден. Relaxed

# 72
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 758
Дали наистина има шанс да станат гушливи с времето? Ако е така, ще съм най-щастливата! 😁 Нашата госпожица хич не обича да се гушка, само при МП евентуално ходи. При мен в много, много краен случай. Аз съм както казва МП Дунав мост 2.

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 19:50 от Scarllett

# 73
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Ето я наща бутиковата, таман прибрана от пред баничарницата в Трошево
Още не са пораснали снопчетата между пръстчетата Simple Smile

# 74
  • Мнения: 15 265
yoana230,
Благодаря за информацията.

Simantro
Изпълнено е. Деп ще е спокоен. Hug

BarbieDi
На снимката не е ли, когато е била малка. На други снимки е супер грациозна и голяма.

Общи условия

Активация на акаунт