Любители на Котки - Тема 148

  • 26 116
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 11 779
Ихаа, наистина голяма, ще трябва за нашия със сигурност!

Поздрави от Пухчо

Скрит текст:

# 676
  • Мнения: 21 282

Едно миещо мече Grinning

# 677
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
Пухчо е разкош. Миещото мече и то.
 ♥️
Пълни ми се душата винаги тук, толкова разкош на едно място.

ММ одобри тоалетната, само каза на децата, че май е време да се изнасят и да освободят стаята на третото дете.😀

# 678
  • Мнения: 1 472
за лека нощ 🤗

# 679
  • Мнения: 3 732
Джери, от кой град си? Ако има момичета от там може да ти препоръчат лекар. Макар че много от пишещите тук са по - добри от някои лекари. Ние си обичаме животинките, не търсим пари и печалба, а гледаме да помогнем- даваме съвет от нашия личен опит.

# 680
  • Мнения: 5 300
Спяща Панта. 😍

# 681
  • София
  • Мнения: 11 506
Някой беше споменал назад в темата, че е кастрирал котето си на 6 месеца (мъжко). Моля, кажете имали ли сте проблем със запушване или някакви други? Смятам и аз да го кастрирам на 7, ветеринарят ми каза, че е възможно да се запуши Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 876
Някой беше споменал назад в темата, че е кастрирал котето си на 6 месеца (мъжко). Моля, кажете имали ли сте проблем със запушване или някакви други? Смятам и аз да го кастрирам на 7, ветеринарят ми каза, че е възможно да се запуши Rolling Eyes
Аз кастрирах на 7 приблизителни, защото е уличен и не знам кога точно е роден, нямаме проблеми до момента да чукна на дърво. Нашите ветеринари казаха, че няма проблем. Минаха 8 месеца от кастрацията.

# 683
  • София
  • Мнения: 6 184
Аз заведох Рижко на 5мес, Барни на Шарки също беше на толкова. Засега проблеми няма. Моят беше започнал много сериозно да маркира.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Кастрирането не е ли превенция на запушването, поне до известна степен? За първи път чувам, че може да предизвика такова.

# 685
  • София
  • Мнения: 16 208
Точно така, на 5 м го кастрирахме, вече е на 2 г., нямаме абсолютно никакви проблеми с уринарния тракт. Но пък силно поумня, като човече ни е.

# 686
  • София
  • Мнения: 11 506
Благодаря ви.
Месечинка, не знам. Затова се допитах тук. Май ще изчакам още месец - месец и половина и ще го заведа.

Ето го иначе:


На моменти е голям разбойник, друг път е кротушко:

# 687
  • Мнения: 15 265
Точно така, на 5 м го кастрирахме, вече е на 2 г., нямаме абсолютно никакви проблеми с уринарния тракт. Но пък силно поумня, като човече ни е.
Не останали дребен. Не му ли оказа влияние на развитието, чисто физически.
Скрит текст:
Интелекта и поведението се "наследяват" от стопаните. Kissing Heart

# 688
  • София
  • Мнения: 11 506
GrinningGrinning

А аз се чудя от къде толко умен се пръкна Томи JoyJoy

Mama_Nana, посмях се, но не с лошо разбира се.

# 689
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Момичета, помните ли котето със синджира на врата, което ММ прибра от улицата и занесе временно на село 🙂
На вашето внимание принцеса Пиги 😉


Свекърва ми я кръстила Пингвин заради окраската и оттам на галено Пиги. Те си тръгнаха от село и понеже не се намериха осиновители малката се озова вкъщи без да сме имали такива планове. Първата вечер се оглеждаше ошашавена, сега вече не се спира 😁

Общи условия

Активация на акаунт