Любители на Котки - Тема 149

  • 27 169
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 270
Киро пасе марулите директно от торбата. Simple Smile Зелениите е нормално да ги харесват. Само лукът не е за тях и е добре да се крие. Може листата му да не са опасни като главата, но за всеки случай взимам мерки. Обаче бях в шок от едно клипче, където коте ръфа домат направо от градината. Ето:

https://www.facebook.com/ehleonora.filina/videos/2290198531114880/

А ето как се прави сутрешен тоалет с котка Simple Smile :

https://www.facebook.com/watch/?v=791151237571978 

# 16
  • Някъде там
  • Мнения: 16 272
С Шаги благодарим за хубавата тема !

# 17
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 763
Ааа тя от лук и чесън бяга. 😁 Не ги харесва на миризма и по-добре. Но виж както казваш, зеленолистни хапва. Не разбирам как ги разпознава, но извадя ли, почва да ме гони и да мяука. Домати, картофи и портокали приема за топка(!) и ги гони, а тиквичките ги "убива". На нея ще ѝ е по-лесно да стане вегетарианка отколкото на мен! 😂😂😂

# 18
  • Мнения: 909
Днес има 300 бонус точки към поръчка в ZooPlus с код 300-TOCHKI, аз цяла седмица се каня, явно ми е на късмет, че не ми остана време. Взех за проба Concept for life за кастрирани, Purizon-а се хареса също. Навих се и на Furminator, защото положението е ужас в последно време, много дълга козина, която лети навсякъде, а ако го погаля направо ми се събира в ръката. Вие ползвате ли, доволни ли сте?

# 19
  • София
  • Мнения: 16 217
От фурминатора - много доволни.

# 20
  • Мнения: 103
Здравейте,котката ми роди май месец (първо раждане) 5 котенца,3 умряха останаха 2 ...вече са на 4 месеца и не могат да пазят равновесие,падат постоянно и не растът,сеедно са на 2, водих ги на ветеринар каза че няма да се оправят така ще си останат,само калций каза да им давам и витамини...наякой случвало л ими се е ☹

# 21
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Не мога да помогна, освен друго мнение, дано се оправят.

Идваме и ние в новата тема.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 442
Момичета, благодарим за стиснатите палци, но на Чумата и се размина. На път за клиниката започна да се лигави зверски,  да диша учестено, нещо като топлинен удар, но предвид че беше 20 градуса предполагам че беше от притеснение или не знам и аз. Та лигавенето продължи няколко часа докато бяхме там. Преценихме, че е най-добре да изчакаме, защото не разбрахме от какво се случи - нито е приемала медикаменти, беше гладна и жадна в бойна готовност за операция... Все пак взехме нови проби от плешивите петна, чакаме резултатите и отново отиваме.  В момента, в който се прибрахме вкъщи лигавенето спря и всичко беше наред, затова мисля, че беше симулация. Толкоз притеснено ми беше, сън не спах предната вечер и накрая за нищо.

# 23
  • Мнения: 15 439
Симулантка, а?! Stuck Out Tongue Winking Eye
Барби, може да е надушила нещо и да се е стресирала. Милата. Дано всичко да е наред и да успеете да я кастрирате.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 409
Уникални снимки на прекрасни котета показвате тук, попаднали на добри и отговорни хора които се грижат за тях.

# 25
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Ох, Чумичка, стрес е това мила, но иначе не отричам, че те манипулира малката черна топка. Joy

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 442
И аз бях доста стресирана, голямо мислене го мислих кога да я взема, да не я пускам при кучетата после, да не скача, да не пипа конците... сигурно и това е оказало влияние. Така или иначе ще се раздели с част от себе си съвсем скоро.

# 27
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Казват, че животните усещат, склонна съм да вярвам, че тя е знаела къде отива.
Другия път, важното е да е здрава, пиши след като излязат резултатите за петната.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 270
Горката Чуми! Стресирала се е! Дано следващия път се получи! Някой беше споделил в темата, че преди пътуване дава билкови успокояващи капки/хапчета. Попитай ветеринаря дали не може да измисли нещо.

Да си платя данъците. Много са, но това е положението!  Simple Smile

Преслава:
Скрит текст:


За сравнение вижте дължината на крачето на старата ѝ снимка.



Много дръпна на ръст, а килограмите почти не мърдат. Много е смешна - дълга и кльощава като трамвайче. Joy Дано някога грозното пате се превърне в красив лебед! Wink





Кирчо:
Скрит текст:





Богдана:
Скрит текст:


По-слабите сърца да не отварят! Joy
Скрит текст:
Един страшен, но много размазан змей Joy


Много заспал Наско:
Скрит текст:

Рижко:
Скрит текст:



Докато бях в другата стая, за да си избера снимки на голям екран са докопали току-що донесения от мъжа ми хляб. Скъсали са найлона и са унищожили 4 филии. Сега заслужават да не им давам нищо друго, докато не ги изядат до последната трохичка! Joy

Освен това пиша за втори път този пост. Точно бях прикачила всички снимки и пуснах на "Предварителен преглед", когато Преслава мина през клавиатурата и изтри всичко! Мъчих се поне 10 минути да върна написаното, но нищо не помогна!  В старата версия имаше едно човече с пищови. Считайте, че го виждате! Joy

# 29
  • Мнения: 10 772
Звездичка, каква им е диагнозата?

Общи условия

Активация на акаунт