Хванах майка ми да изневерява на баща ми. Трябва ми съвет!

  • 11 353
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 24 839
От собствен опит  кажи на любовникът че затова ще кажеш  на жена му - без скандали НО недей показва какво имаш като доказателства , грешно е да си покажеш каквото имаш . Почти е сигурно че той ще излети на 200 от майка ти НО друг ще дойде със сигурност ,Жена и Ръжда която тръгне - няма спиране ,
Другият вариант е кажи на баща си - те да си решават

И се хвалиш, че си се наврял в чаршафите на майка си?
Ще те светна, щото явно си слабичък в това- под косата......
Жена и ръжда тръгват от там, където има нарушаване на целостта- не от галене и добро отношение.
Ако имаш кола поне, защото жена трудно ще задържиш с толкова мъжественост, сбрана на едно, позагледай се и ще видиш къде е избила ръждата.

# 241
  • Мнения: 6 166
Аз не крия нищо, но ако някой ме дебне не бих се зарадвала също.
Няма нужда да крия нещо за да намирам за ужасно невъзпитано (най-меко казано) да ми се рови в телефона и портмонето.

+1 Липса на елементарно възпитание е дете да си мисли, че е ок да рови из нещата на майка си. Ели пък да й държи сметка какъв парфюм си слага или пък да се правят снимки на чатове от личния телефон.

Това дете, ако го хване майка му какво прави в междучасието... ша му резнат интернета скрострелно.

# 242
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
От собствен опит  кажи на любовникът че затова ще кажеш  на жена му - без скандали НО недей показва какво имаш като доказателства , грешно е да си покажеш каквото имаш . Почти е сигурно че той ще излети на 200 от майка ти НО друг ще дойде със сигурност ,Жена и Ръжда която тръгне - няма спиране ,
Другият вариант е кажи на баща си - те да си решават

И се хвалиш, че си се наврял в чаршафите на майка си?
Ще те светна, щото явно си слабичък в това- под косата......
Жена и ръжда тръгват от там, където има нарушаване на целостта- не от галене и добро отношение.
Ако имаш кола поне, защото жена трудно ще задържиш с толкова мъжественост, сбрана на едно, позагледай се и ще видиш къде е избила ръждата.
Не стига че се е наврял в отношенията на родителите си , ми и съвет да се навре  в чужди отношения .
В най добрия случай майката да си намери  по ербап любовник и мамино синче да се окаже на улицата .

# 243
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Майка му да си намери дузина любовници и да е атракция на квартала. Да поощри и баща си да спонсорира някоя млада хубавица. И той има право на удоволствия.
Ако мама реши да хвърля пари на алоизмамници, сина в никакъв случай да не се меси. Ако има нужда от опека и съвети, също. Нека да се налудуват родителите. Може да им заплати и хотела. Той само да мълчи и да ги спонсорира. Ще търпи и подигравките на връстници и приятели.

Последна редакция: вт, 13 окт 2020, 17:17 от Viviana91

# 244
  • София
  • Мнения: 24 839
Майка му да си намери дузина любовници и да а атракция на квартала. Да поощри и баща си да спонсорира някоя млада хубавица. И той има право на удоволствия.
Ако мама реши да хвърля пари на алоизмамници, сина в никакъв случай да не се меси. Ако има нужда от опека и съвети, също. Нека да се налудуват родителите. Може да им заплати и хотела. Той само да мълчи и да ги спонсорира. Ще търпи и подигравките на връстници и приятели.

Глупости на търкалета!
Кой и къде каза, че 32 годишното дете спонсорира родителите си?
Две различни теми ли четем или ти я четеш както дяволът-Евангелието?

Наясно ли си кои индивиди имат нужда от опека, след като преминат пълнолетието?

А, на теб ти бил зора "Какво ще кажат хората?"

Ама, така кажи, да не се чудя, защо си толкова настръхнала.

ПП. Не разбрах само, на базата на какво така се разюзди фантазията ти?

# 245
  • Мнения: 2 749
Тоя, дето слухти от деЦката, ли е опека на родителите си?

# 246
  • Мнения: 999
И аз не схванах тия упражнения защо да се правят? Какво ще стане после?

# 247
  • Мнения: X
Оф топик. Някой да знае какво стана с темата "Звездни компромати"?

Има си я:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1256102

# 248
  • Мнения: 12 922
Уплашихме момчето, това е.

Сигурно в момента пробива дупка между деЦката и спалнята за да инсталира спайкам. Satisfied
Ал, той вече е сложил камерка в плюшено мече на нощното шкафче на мама.

Младежът каза нещо от рода на - мисля, че съм независим (финансово). Което не говори за спонсорство, а за това, че с малко пари му помагат.

# 249
  • Мнения: 999
Формулирал го е много интересно "Аз съм на 32 и считам, че съм независим от родителите си, така че само баща ми изкарва парите на семейството. "

# 250
  • Мнения: 20 276
И той живее в деЦката, независим и свободен да следи чатовете на мама, както и да рови в телефона ѝ понеже е загрижен семейството да остане "мама, тати и аз" още поне 20 години.

# 251
  • Мнения: 859
Не знам какво си представят някои под издържана жена в България. Едва ли е нечуван лукс. Най-вероятно се е наложило по някаква причина да си остане вкъщи с години и нейният личен стандарт е паднал.

Да не се окаже, че "между другото" е погледала някой и друг болен роднина и най-евтиният вариант е бил тя да напусне работа, вместо да се наеме квалифицирана помощ (която не струва 100-200 лева месечно, все пак).

Бащата си е направил добре сметката, както и всички мъже, чиито жени "си стоят вкъщи", недейте да ги мислите. Много малко в днешно време са рицарите, които те съжаляват, че се преуморяваш на работа и ти предлагат да бъдеш домакиня. Най-вероятно плаща едни режийни, морета веднъж годишно и ако остане за жената - някоя и друга евтина дрешка. Това е "издържането".

Плеймейтките, които ги виждате по списанията все по почивки, салони за красота и бутици, са един пренебрежим процент. Но ако сметнем колко излиза чистачка, детегледачка, болногледачка и т.н., не знам кой е на минус. Ще се изненадат някои сигурно какви жени има, които живеят скромно и всеки лев е семеен ресурс, а не отива за лични глезотии.

Въпросния парфюм също не го знаем какъв е и за колко пари. Има парфюми и парфюми. И е наистина тъжно, ако тази жена едва на "стари" години и то от любовник е получила такъв подарък.

Да ровиш чужди вещи без разрешение мисля не се нуждае от коментар. Последно вещи на нашите така съм ровила на 8-годишна възраст. След направена забележка нито веднъж не се повтори.  

А ако наистина не работи и се чуди какво да прави по цял ден, то такава тема от такъв човек е върхът на наглостта! Всъщност, може би наистина е по-добре да повдигне темата, тъкмо най-сетне тази жена може да си каже всичко, което ѝ е тежало и много неща да си дойдат на мястото.

# 252
  • Мнения: 6 166
Познавам една такава. Все не може да задържи работа и дори и да я натирят да работи и да няма как да напусне пак ще ги накара да я освободят. 50те ги гони и наистина мъжът й я издържа.

# 253
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Подозирам че майката се явява конкурент в издръжката на сина . Като я няма мама  ще има повече за него . Ама се замисля  "кой ще му пере чорапите".
Едно детенце егоистче и спрямо майката . Иска му се да се подмазва на бащата с париците .
 Изобщо не се замисля как ще живее майка му ако се раздели с баща му .
Да не е решил да замени майка си  с негова изгора , а пък тя да не я харесва?
И понеже няма къде - то при тате с парите ,  а мама на улицата .
Жената  има някакви елементарни потребности  и така си ги доставя - с разговори . . Все си мисля че ако изневерява  няма да си приказва по телефона . Ако има нещо то  си има своето разумно  обяснение .
Жената , ако е такава "специалистка" , отдавна някой любовник да и е подарил някое жилище и да я издържа .
А тя с един 10 г.  и си приказва с него .

Интересно , като момче не е ли споделял с баща си   проблемите си за сексуалния си живот , за семейния живот , .. - как се свалят мацки , .... например? Ако не го е правил до сега да вземе  да го направи и ще намери отговорите от баща си .

Това 32 - годишно дете да вземе да порасте  и да не е такъв егоист .
Да се замисли за собствения си живот . Ще разбере родителите си едва когато стане 45 , ако до тогава създаде семейство обаче . Така ще следи и жена си ли??

# 254
  • София
  • Мнения: 38 985
Значи, пак всичко е за пари и имоти. Каква скука...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт