Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 329
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 732
От всички изброени моят фаворит е Nude Look  на Golden Rose.
Въпреки, че не съм фен на марката, признавам че тази спирала им е много добра.

# 691
  • Мнения: 13 610
Препоръчвам тази
Скрит текст:
Тази и аз я имам,прави обем,но дължина минимална,поне при мен
Аз пък точно такива ги търся обикновено - за обем но да не удължават. Та зависи и какво се търси, аз май не видях да е посочено какъв ефект трябва.
Скрит текст:
Нося очила постоянно и удължаващи спирали не са ми вариант, трябват ми да са за обем и да държат миглите извити нагоре - това в случай че някой ми се чуди защо не искам да са дълги при мен. Те и поначало не са ми особено къси и при мигане връхчетата опират в очилата...

# 692
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Вчера си купих така хваленото в темата масло за коса на Шаума. Сега ви моля да ми припомните за какво го ползвате? Преди/след измиване? На суха/влажна коса? Simple Smile

# 693
  • Мнения: 23 388
Вчера си купих така хваленото в темата масло за коса на Шаума. Сега ви моля да ми припомните за какво го ползвате? Преди/след измиване? На суха/влажна коса? Simple Smile
На влажна коса след измиване, макар аз да слагам ако се налага и на суха.
Нанася се малко количество на пръстите и се втрива в крайчетата на косата.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 09:35 от ДХ3

# 694
  • Мнения: 93
Здравейте! Искам да похваля една маска, която поръчах съвсем случайно от  Parfimo, но се превърна в голямо откритие

Цената и е около 5лв и получавате голямо количество(затова и може би бях скептична, но имах нужда от маска за коса и я поръчах на сляпо). Прави косата ми уникално мека, бляскава, не се заплита и мирише много добре. За цената си наистина е абсолютно попадение!

# 695
  • Мнения: 3 328
Аз пък съм безкрайно недоволна от тези маски. Grinning
А косата ми далеч не е претенциозна, има просто нужда от малко хидратация, това е.

# 696
  • Мнения: 93
Аз пък съм безкрайно недоволна от тези маски. Grinning
А косата ми далеч не е претенциозна, има просто нужда от малко хидратация, това е.
Моята коса е заплитаща се, суха, с изтощени и накъсани краища и на мен ми пасна много добре Grinning
По принцип ползвам Garnier hair food като редувам всички разновидности от серията, но тази на Kallos конкретно с алое, която поръчах, ми се отрази страхотно!

# 697
  • Мнения: 3 328
Явно си е до коса, аз в момента съм пристрастена към тези на Линеа био, толкова са евтини и имат една много сладка миризма, която се задържа по косата. Пробвах вече 2 вида, и смятам да пробвам и останалите.

# 698
  • Мнения: 93
Явно си е до коса, аз в момента съм пристрастена към тези на Линеа био, толкова са евтини и имат една много сладка миризма, която се задържа по косата. Пробвах вече 2 вида, и смятам да пробвам и останалите.

Тях не съм ги пробвала, но съм чувала само добри отзиви.

# 699
  • Мнения: 23 388
Явно си е до коса, аз в момента съм пристрастена към тези на Линеа био, толкова са евтини и имат една много сладка миризма, която се задържа по косата. Пробвах вече 2 вида, и смятам да пробвам и останалите.

Тях не съм ги пробвала, но съм чувала само добри отзиви.
Вдната ми хареса, но друга тяхна-не.Беше много рядка и не видях ефект.
Но ампулите им за коса,против косопад и с арган, много ми допадат.

# 700
  • Мнения: 5 732
Искам да похваля Червеният термозащитен спрей на Тресеме.
Не очаквах нещо уау, но на моята тънка коса се отрази отлично. Направи я някак по-плътна на допир и малко по-твърда, но на мен ми е ок, защото преди това косата ми беше бебешко мека и хвърчеше където си иска.
Отдавам го на това , че спреят освен термозащита е и с някаква фиксация, но определено не е ефект лак за коса.
Абе с две думи- много добър продукт, който смятам да поддържам за в бъдеще.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 12:32 от Šunšhine

# 701
  • Мнения: X
Здравейте!От 2-3 дена използвам този продукт на Гарниер сутрин и вечер. Сега забелязах, че на няколко места на лицето ми кожата е изпръхнала малко може ли да е от него, като се има предвид, че преди това нямах такива проблеми. Също след гела нанасям и от тоника на фаберлик.

# 702
  • Мнения: 23 388
Това на Гарние не е ли ексфолиращо? Ако да, то там е причинатаз
Тоникът не е вижда какво представлява

# 703
  • Мнения: X
Това на Гарние не е ли ексфолиращо? Ако да, то там е причинатаз
Тоникът не е вижда какво представлява
Ами да, почиства и ексфолира. Значи да го ползвам веднъж дневно. Тоника е за мазна кожа, матиращ. Пише, че може да се ползва сутрин и/или вечер. Явно е от гела.

# 704
  • Мнения: 23 388
Това на Гарние не е ли ексфолиращо? Ако да, то там е причинатаз
Тоникът не е вижда какво представлява
Ами да, почиства и ексфолира. Значи да го ползвам веднъж дневно. Тоника е за мазна кожа, матиращ. Пише, че може да се ползва сутрин и/или вечер. Явно е от гела.
Аз не бих ползвала всеки ден ексфолиращ продукт.

Общи условия

Активация на акаунт