Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 28

  • 34 948
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 282
Странно, няма инвалид. Но сигурно ще е някой роднина.

# 706
  • Мнения: 1 221
1.The Queen's Gambit
2. Defending Jacob
3. The Undoing
4. Normal People

# 707
  • Мнения: 3 684
В очакване съм на следваща серия на Your Honor.
Имам забележки, но определено грабва интереса.

***
Изчетох цялата тема и не видях никъде да сте коментирали втория сезон на Dirty John, който е чудесен. Крисчън Слейтър и особено Аманда Пийт се отличават с великолепна актьорска игра.
Вторият сезон е на светлинни години от първия. Заслужава си време и внимание. Двата сезона не са свързани по никакъв начин.

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 16:26 от Аня Филипова 649504

# 708
  • Мнения: 2 282
Хм, на мен пък първия повече ми хареса Simple Smile

# 709
  • Мнения: X
Вкъщи почнахме новия сериал на ББС The Serpent, по истински случай за известен сериен убиец и измамник. Локациите са екзотични, "ловувал" е бели хипита в Азия през 70-те години. Малко досадно прекалено скача сюжета във времето напред-назад, но е интересно. От по-известните участва Джена Коулман.

https://m.imdb.com/title/tt7985576/

# 710
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Излязъл е цял сезон на сериала за известният Арсен Любен

# 711
  • Мнения: 36 803
Арсен Люпен го гледах като малка. Ако не греша, имаше епизод в който Йосиф Сърчаджиев играе Шерлок Холмс? ... Чудех се дали да го изтегля, но се колебая, кажете дали е забавен (ако някой гледа)?

# 712
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Аз го гледам, много е приятен, съвременен, модерен, както всички филми с Омар Си. Аз също харесвам книгите на Аресн Люпен, както и героят на Омар Си. Филмът не е по книгите, той е техен почитател, а действието се развива в настоящето. Бързо се гледат, ако харесвате този жанр.

# 713
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
1. No Man's land
2. Unorthodox
3. ... Messaih но с резерва

Пропуснала съм може би, някой гледал ли е Unorthodox? Не видях да го споменава някой.

# 714
  • Мнения: 1 221
Аз го гледам, много е приятен, съвременен, модерен, както всички филми с Омар Си. Аз също харесвам книгите на Аресн Люпен, както и героят на Омар Си. Филмът не е по книгите, той е техен почитател, а действието се развива в настоящето. Бързо се гледат, ако харесвате този жанр.
В Нетфликс ли го гледате? Видях, че е качен в замунда, но няма английски субтитри все още.

# 715
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Bridgerton започнах снощи, много увлекателен, лек и забавен. Препоръчвам на феновете на Шонда- нетипично за нея, но добре й се е получило, според мен.

# 716
  • Мнения: 1 535
Бързам да ви похваля ето този сериал от 2020 г. :
https://www.imdb.com/title/tt10590066/
Има го в Зелка с бг аудио и в Замунда, но без субки. Аз изгледах две серии с бг аудио. Малко имах проблеми с него, но му намерих решението. Много мил, забавен, приятен, с красиви гледки. И ако обичате животните също  ще ви хареса. Англичаните имат кофти климат, но красива природа. И си я показват и се гордеят с нея. Жалко, че в нашите нови сериали не виждам нищо такова. Само наблягат на лошите неща в обществото, които за жалост са навсякъде по света. А ние имаме невероятна природа, история музика, мисля че заслужава да се покажат в сериалите. Дори и да си ги гледаме само у нас, колко от нас са обиколили цялата страна? Удивлявала съм се и продължавам да се удивлявам какви красиви места има у нас. Но  както и да е... Сериалчето от по-горе наистина  е много леко, приятно , разтоварващо засега, дано да и такова занапред.

# 717
  • Мнения: 36 803
Тови сериал го даваха по Епик драма - хващала съм отделни епизоди.

# 718
  • София
  • Мнения: 5 830
А ние имаме невероятна природа, история музика, мисля че заслужава да се покажат в сериалите.

Оо, показват, показват.
От новите български сериали се сещам за "Дяволското гърло" - изключително красиви кадри имаше от Родопите, Смолян и пещерата.
Всъщност дали ще има втори сезон, така и не разбрах?

# 719
  • Мнения: 2 666
Извинявам се за отклонението, но се опитвам цял ден да намеря изпълнителката на песента на финала на епизод 1, сезон 2 на "A discovery of witches", нито Шазам, нито Спотифай. Никъде нищо.
Става въпрос за песента "Nobody knows what trouble I've seen". Жена я изпълнява, много ми хареса и гласа и аранжимента.
 Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт