Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (105) -декември 2020

  • 154 381
  • 3 327
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 151
Маги ще теглят на 10.12

# 31
  • София
  • Мнения: 2 411
Добро утро. Честита нова тема!
❤️ЗАХАРЧЕТО❤️
Упешен и късметлийски Декември и най-вече да сме здрави.

Аз съм болна и рязко ми се ограничава ходенето по магазините. Не е Ковид, но пак трябва да се пазя.
Брашно купих предварително, че беше на прИмоция.
В толкова много игри се включих ноември, че ме е срам от мене си. Така бе съм се отпускала никога. И до момента нищо голямо. Всъщност за Ноември най-голямото постижение са ваучерите от Фантастико (общо 110лв) и кафето от Чибо.
Отивам да се налива с чай и да цъкам коледни календари. Ако някъде има игра с антибиотик ми кажете🤣 Усещам, че ще се включа с поне 2 бележки 😭
П. П. Голяма съм патка - забравих 100лв от Загорка. То стана толкова случайно, че чак изключих. Добре, че ми звъннаха за адрес за доставка. Значи все пак Ноември не е бил толкова зле.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 09:46 от Earth80

# 32
  • Мнения: 3 151
Играта на Милка е активна вече

# 33
  • Мнения: 1 262
Честита нова тема и месец! Пожелавам много здраве и желанини награди за всички! Чакам Престиж ,дано да спечеля гирички и Маги ..Включвам се отвреме на време в Рошен и Куйнс ,но за сега без успех.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 515
На мен Милка още ми дава грешка накрая.

# 35
  • Мнения: 3 151
На мен Милка още ми дава грешка накрая.
Написах че е активна защото всички полета ми ги даваше направих колаж, написах телефонен номер за регистрация и като натиснах регистрирай ми даде грешка .... дано я активират скоро

# 36
  • Мнения: 211
Извинявам се за въпроса, но коя е играта на Милка?
Не я виждам нито в списъка с игри, нито някъде из страниците.
Благодаря за отговора предварително! Simple Smile

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 515
На първа станица един от последните коментари. Сега не мога да постна линк или да цитирам, нещо ми бъгна телефона.

# 38
  • Мнения: 676
Здравейте!
Успешен месец и Много Здраве за всички Simple Smile


https://mmx-koleden-kalendar.pgtb.me/skZszB
Календар за отстъпки на мьомакс Simple Smile

# 39
  • Мнения: 36 666
Благодаря за новата тема!

Аз съм с по едно участие в Боровец и Маги, нещо не ми се играе много напоследък.
Сигурно ще се включа пак в Куинс, Рошен и Лидл, така и така ще имам бележки.
Събрах прекалено много капачки на КК и няма Ко, имам две кутии, така че не ми трябват, но ми изглежда нечестно и тъпо от тяхна страна.

# 40
  • Мнения: 3 151
Извинявам се за въпроса, но коя е играта на Милка?
Не я виждам нито в списъка с игри, нито някъде из страниците.
Благодаря за отговора предварително! Simple Smile
https://go.milka.bg/

# 41
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Късметлийски месец на всички!
Тези от изипей се мислят за много хитри. Вчера и последната карта оставих на 0 и чак сега колелото даде цели 50 ст. Joy
Само в куинс и рошен продължавам ад участвам. Вероятно и в София мел ще се включа.
Явно и в маги участвам, имам една бележка, днес ли теглят? По традиция лидл ги пропускам

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Благодаря и от мен за новата тема Simple Smile. Успешен месец за всички и дано следващия месец всеки да покаже какво му донесе дядо Коледа Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 868
И мен Милка не ме пуска

# 44
  • Мнения: 611
Здраве и късмет през новия месец. Дано дядо Коледа ни радва целият декември с желани наградки.
В лидъл и рошен все ме пропускат, но се надявам декември да ми се отключи късмета. Една снимка на коледната ни елха ще споделя с вас, за настроение.

Общи условия

Активация на акаунт