Бебчето ни малко е сега и сбъдва нашата коледна мечта - мами Юли 2021, Тема 2

  • 35 651
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 248
Здравейте! Днес след прегледа АГ каза, че всичко е наред, но после видях че шийката е 3,9, а за този период е 4-4,5. Според вас има ли нужда от притеснение след като АГ каза, че е добре?

Моята е 3,5 и също каза че е Ок.🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Но и аз започнах да се притеснявам.. аз съм 18 седмица!

# 721
  • Мнения: 1 383
Да ви покажа и аз каква дългокрака мадама имам 😄.. доста добре се усещат малките ритничета още от сега..та тежко ми по натам 😬

# 722
  • Мнения: 1 073
Момичета, шийката е притеснително скъсена под 2,5, мисля. Вашите са супер ❤
Бенчита, момчетата ще припадат по таз мадама 😋, таткото да се готви.
Healthy, поздрави на бебчо, как маха, сладура.
Ambrosia, добре си ни дошла, пиши ми за терминче и пол на лично да те записвам за новата тема ❤
Аз днес съм на фетална при Сигридов 😳 стискайте ми палци, като се прибера ще пускам новата темичка 😋

# 723
  • Варна
  • Мнения: 563
Лиилоо, успех на прегледа днес и само хубави новини да чуеш (в което не се съмнявам), пиши после как е минало Hug

# 724
  • Мнения: 116
Ама много са ви сладки бебоците на тези снимки, момичета Heart Eyes Браво, че всичко с всички е наред! Дано само хубави новини чуваме! Надявам се и аз след феталната (на 01.03) да се похваля с готина снимка и с пол, най-накрая Grinning

Bibonss, моят хемоглобин винаги е бил нисък. Сега е 110, но желязото си ми е супер. За сега нищо няма да пия, а ще гледам да хапвам храни, които могат да помогнат с вдигането.

Лиилоо, чакаме да ни зарадваш с хубави новини след феталната Hands Pray Много се вълнувам за новата темичка Relaxed

Да ви се похваля, снощи таткото за пръв път усети бебчето. Беше много мил момент! Heart Имаше доста отчетливи движения, когато бях легнала по гръб вечерта и като си сложи ръката го усети 3 - 4 пъти. Поздравиха се Heart Eyes Blush

# 725
  • Мнения: 488
Лиилоо, стискам палци и аз за прегледа днес! Пожелавам на всички ни само хубави новини и сладки бебешки снимки! Heart Eyes Моята ФМ е другата седмица и от сега ме тресат нервите Grinning

И аз да се похваля, че вече усещам бебето, таткото също успя да го усети две поредни вечери. През деня не го усещам, но вечер като легна след вечеря по гръб и веднага се започва с ритниците. Е, все още са леки, усещам ги като мускулен спазъм по-скоро, но със сигурност е то Heart

Днес усещам лека болка долу в корема при движения, например като си вдигна крака или направя по-рязко движение. Не е постоянна, а при движение. Случва ли ви се? Предполагам, че е от растежа на матката Thinking Все едно имам мускулна треска.

# 726
  • Мнения: X
Здравейте , момичета.

Последните дни имам менструални болки , не постоянно, но ги има.
Нормално ли е или да звъня на доки?
В 17 седмица съм.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 563
bibonss, аз също имам такива болки в последните дни, ама си ги приемам да нещо нормално.

бърборанче, то май няма някоя от нас да не е имала такива болки. Пий но шпа и би трябвало да те отпусне

# 728
  • Мнения: 35
Попринцип е нормално да имаме все някакви болки, но аз като ги имах леките контракции близо 2 седмици, мислех, че е нормално да стяга вече и по-силно и днес звъннах на АГ и сега увеличихме магнезия и 3Х1 но шпа и до 2 дни максимум в болница за вливки да се отпусне и да не стяга толкова. Та, съвета ми е да звъним дори да мислим, че е нещо глупаво. Просто за наше успокоение един вид, а не да се вайкаме и чудим дали всичко е наред. Heart

# 729
  • Мнения: X
Въпроса е , че аз нямам други болки, освен тези последните дни.

# 730
  • Мнения: 258
Здравейте момичета,

На някоя да са и излизали нещо като сухи, зачервени петна по лицето?
На мен от няколко дни ми се появиха 2 под долната устна и предполагам, че има общо с хормоните, но се чудя с какво мога да ги мажа, понеже съм на преглед чак на 15.03.
Уж чакаме момче, а момчетата "разхубавявали" майка си, ама уви при нас не е точно така Grin

# 731
  • Мнения: 488
Момичета, включвам се в тотален шок и паника, треса се просто от ужас... излезе ми най-после резултата от цитонамазката и е Група 3 Б... за първи път имам такъв резултат, принципно винаги съм в норма. Зачетох се в интернет разбира се, там видях някакви страхотии, едва ли не предракови работи, абе ужас! Свързах се веднага с АГ, тя каза да не се притеснявам, при бременност винаги имало променени резултати от цитонамазка, не било толкова страшно, колкото звучи. Каза, че ще ме погледне на колпоскоп, а ако се налагат евентуално някакви допълнителни тестове ще бъде след раждането. Не ми звучеше притеснена, а аз пребледнях, разтреперих се, едва се освестих Confused Някоя от вас имала ли е подобно преживяване или да знаете за такова? Всичките ми други изследвания са идеални...

# 732
  • Мнения: 181
Здравейте момичета,

На някоя да са и излизали нещо като сухи, зачервени петна по лицето?
На мен от няколко дни ми се появиха 2 под долната устна и предполагам, че има общо с хормоните, но се чудя с какво мога да ги мажа, понеже съм на преглед чак на 15.03.
Уж чакаме момче, а момчетата "разхубавявали" майка си, ама уви при нас не е точно така Grin
аз съм точно така,направо откачам ужасно е и се белят,даже и над горната устна имам,мислех че е от маските ама май си е от бременноста,мажа се вечер с кокосово масло ама ефект никакъв

# 733
  • Мнения: 340
Бибонс, спо-кой-но!! На мен още преди да ми излязат резултатите, АГ ми каза, че излизат всякакви възможни отклонения и да не се притеснявам, т.е. подготви ме. При мен излезе 2ра група, обикновено съм 1 или 2, но очаквах да е и нещо друго. На места в чужбина дори не правят цитонамазка по време на бременност, именно защото резултатите може да са неточни и трудни за интерпретация.

# 734
  • Мнения: 492
Не се притеснявай, нормално е по време на бременността да е странна намазката. Така или иначе нищо не може да се направи преди раждането. Спокойно само. Аз съм с изменени клетки от 2 години и оставихме всичко за по-натам, не е фатално. Препоръчвам проф. Стефан Ковачев от ВМА - ако искаш второ мнение е цар в тази област.


Момичета, включвам се в тотален шок и паника, треса се просто от ужас... излезе ми най-после резултата от цитонамазката и е Група 3 Б... за първи път имам такъв резултат, принципно винаги съм в норма. Зачетох се в интернет разбира се, там видях някакви страхотии, едва ли не предракови работи, абе ужас! Свързах се веднага с АГ, тя каза да не се притеснявам, при бременност винаги имало променени резултати от цитонамазка, не било толкова страшно, колкото звучи. Каза, че ще ме погледне на колпоскоп, а ако се налагат евентуално някакви допълнителни тестове ще бъде след раждането. Не ми звучеше притеснена, а аз пребледнях, разтреперих се, едва се освестих Confused Някоя от вас имала ли е подобно преживяване или да знаете за такова? Всичките ми други изследвания са идеални...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт