Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2021

  • 105 878
  • 1 491
  •   2
Отговори
# 1 470
  • Пловдив
  • Мнения: 5 986
Има ли някой поръчвал от сайта на Parfums de Marly?

# 1 471
  • Мнения: 438
Arusi ,след като са предложили обединение на поръчките,а вие сте отказали,нормално да са бдителни.И после сте направила точно това което са очаквали.И от такава некоректност,следващите след вас страдат също от мнителност.Нормално.Пък да ви дадат код,сред като така или иначе сте пуснали поръчки...кое е обидното?
Аз нямам проблем с тяхната бдителност или  политика. Но имам проблем, когато някой реши да се подиграва с мен! Отпуснатия код по имел беше 10 ПРОЦЕНТА, а реално намаляваше с 6% . Това е лъжа и подигравка. Предполагам причината да  ми "подарят" кода са първите две поръчки, които минаваха 1300 лева.  Така или иначе този код не го използвах и и не съжалявам. Да продължавам да пазарувам от тях, но винаги с едно наум.

# 1 472
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
И аз се чудех защо ми ги няма старите поръчки. Ще проверя през лаптопа по-късно.

Нещо се влюбих в Armani Code Absolu. Оглеждам се за добра цена, но пусти Арманита държат високи. Малките бонбони 30 мл са по 90 лв, а 50 мл вървят около 115. 🤔 Все още се чудя на Океан ди Джоя. Добър акватик ли е за лятото или да пропусна?

# 1 473
  • Мнения: 307
Споделям с Вас злощастния си първи опит с Брасти. Поръчах Nina Ricci - Rose Absoluе, който пристигна миналата седмица. Продукт, не тестер. Нямах възможност да го взема по-рано, та чак сега ходих до офиса да си взема пратката, понеже бях в болничен. Отварям кутията и поглеждам съдържанието - липсва значително количество от сока. И тъй като още миналата седмица е пристигнал, няма да ми повярват, че сега установявам проблема. Ако някой е имал парфюма и знае колко е било първоначалното количество, моля да сподели. Възможно е и толкова да си е пълен по принцип.

# 1 474
  • София
  • Мнения: 859
Ти си имаш дата за доставка, тоест днес. Защо да не ти повярват? А продукт или тестер си поръча? Имаше ли празен ход?

# 1 475
  • Мнения: 307
Ти си имаш дата за доставка, тоест днес. Защо да не ти повярват? А продукт или тестер си поръча? Имаше ли празен ход?

Получен е от колеги в офиса още във вторник. Просто сега успях да отида да си го взема. Имаше си празен ход сега при разопаковане, просто ме изненада колко е сокът. Разгледах и в интернет снимки на други бутилки - някои са си пълни, други -  не съвсем. Затова реших да попитам тук, ако някой го е поръчвал, каква е била неговата бутилка.

# 1 476
  • Мнения: 371
За колко дни идват поръчките от Dolce?

# 1 477
  • Мнения: 4 429
Ти си имаш дата за доставка, тоест днес. Защо да не ти повярват? А продукт или тестер си поръча? Имаше ли празен ход?

Получен е от колеги в офиса още във вторник. Просто сега успях да отида да си го взема. Имаше си празен ход сега при разопаковане, просто ме изненада колко е сокът. Разгледах и в интернет снимки на други бутилки - някои са си пълни, други -  не съвсем. Затова реших да попитам тук, ако някой го е поръчвал, каква е била неговата бутилка.

Този не , но друг от серията поръчан от Парфимо. Толкова , колкото твоя..И аз се чудех какво да правя , разопаковах късно , не при получаването.  Задържах го.

# 1 478
  • Мнения: 20 336
Един сърч из интернет и изображения на парфюма ще ви покаже, че този и други от серията са с такова количество, а не пълни догоре. Simple Smile Нищо злощастно не виждам от поръчката ви от Брасти. Ползвайте си го с радост. Ако няма теч, счупено пръскало, надали някой ви е източил част от парфюма и после да го запечата пак.

# 1 479
  • Мнения: 307
Благодаря за отговорите! Търсих снимки, но намерих и някои пълни, та затова. Нещо не ми допада ароматът де, ще отива в размените. 🙃

# 1 480
  • София
  • Мнения: 3 906
За колко дни идват поръчките от Dolce?

Много бързо, 1-2 дни с Еконт.

# 1 481
  • на майната си
  • Мнения: 150
Има ли някой поръчвал от сайта на Parfums de Marly?
Аз съм поръчвал от тях.

# 1 482
  • Мнения: X
Изобщо не предполагах, че има и програма за лоялност в Парфимо. Bowtie
Ами то реално няма. Щом за 6 години не се става лоялен клиент, какво да кажа...

# 1 483
  • Пловдив
  • Мнения: 5 986
Lewiss, до България или с превозвач, за колко време пристигат пратките, с куриер или в пощата, някакви проблеми с плащането с българска карта, забавяния?

# 1 484
  • на майната си
  • Мнения: 150
Lewiss, до България или с превозвач, за колко време пристигат пратките, с куриер или в пощата, някакви проблеми с плащането с българска карта, забавяния?
Ами до България през куриер, нямах абсолютно никакви проблеми, 5 работни дни отнема принципно, ама с тия корона мерки, не бих се наел да коментирам срокове. С карта платих, шипват го Бг, не ме кефи нивото на обслужване, за това, за което плащаш, но не е и трагично - средна хубост е, правя сравнение с Кзержоф и Килиан.

Общи условия

Активация на акаунт