Пролет идва вече, расте стремглаво ЮЛСКОТО човече - мами с термин ЮЛИ 2021 - Тема 3

  • 37 822
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 383
Съмър, изпращам ти много положителни мисли. Ще се справите сигурна съм 🙏
Малеее, аз колко непохватна съм станала, туко що се залях с чаша горещо кафе по целия корем и за секунди се съблякох гола, защото се изгорих жестоко. Добре, че бяхме само аз и още една колежка 😀🤦‍♀️

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 17:22 от Бенчита

# 691
  • Мнения: 37
Благодаря! 29+4, много е рано и е много малко. Живот и здраве ще откара доста в ковьоз. Още чакам, не съм подготвена по никакъв начин за раждане, нито психически,нито физически нито пък с покупки. Пълен ужас!

Всичко ще е наред! Щом си в болница, си в сигурни ръце! Предполагам са направили терапия за дробчетата! Успех! 💓💓💓

# 692
  • Мнения: 129
Стискам палци всичко ще е наред. Heart

# 693
  • Мнения: 1 073
Мила Съмър, това ще е нашият герой, борец на темата! Малкото ни късметче ❤ Стискам ви палци! Разплаках се! Миличка, всичко ще бъде наред. Всички, сигурна съм,  пращаме много положителна енергия!
Малкото ни чудо! Прегръщам те, маменце, пиши ни после! Мисля ви!
Ако можем някак да помогнем, само кажи!

# 694
  • Мнения: 1 383
Охх, няма как да не ви покажа 😁 Първите дрешки на бебка. Останалите ще са от приятелки.. то даже изобщо не трябваше да взимам ама така се изкуших.

# 695
  • Мнения: 333
Охх, няма как да не ви покажа 😁 Първите дрешки на бебка. Останалите ще са от приятелки.. то даже изобщо не трябваше да взимам ама така се изкуших.


Ох, Боже, Боже.. Heart Eyes Обожавам бебешки дрешки, а розовкото ми е страст. Нашите ще са синички Grinning
 От дрешките имаме само 3-4 бодита засега. Откъде пазарувате за бебчетата? Аз като вляза в някой магазин ако нещо ми хареса взимам, но ми се иска "по-голям" пазар да направя скоро и да си разглеждам и избирам дрешките на спокойствие. В София знаете ли някой магазин с дрешки по стелажи със 'свободен' достъп до клиенти /освен Вис Виталис и Дундьо/

# 696
  • Мнения: 1 383
Приятелки ми препоръчаха този магазин
https://bagabontichko.bg/
Аз взех всичко директно от сайта. Цените са доста прилични, да не кажа евтини.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 747
Тези са Английски,до скоро и аз ги продавах 😍 Със страхотно качество са. Ако имате възможност проучете как и си го поръчайте сами (ще излезе доста по евтино).

Аз също може би ще поръчам от Англия. Сравнявам английските неща с тези от пепко. Произвеждат се на едни и същи места. За сега от пепко имам само едно лошо поапдение (качество) всичко друго ми е било на ниво като за цената.
Друг любим ми е ХМ

Това яке е супер-сладурско,даже ме е яд,че не оставих за сина си😁 Но го продавах в магазина за 27 до 30лв


Приятелки ми препоръчаха този магазин
https://bagabontichko.bg/
Аз взех всичко директно от сайта. Цените са доста прилични, да не кажа евтини.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 20:08 от Anna93

# 698
  • Мнения: 128
Съмър късно се включвам, но стискам палци всичко да е наред. Само спокойно в 7 месец е трудно, но боеца ще се справи. Моята племенница се роди първия ден на седми. Изкара два месеца в ковиоз, но сега е едно живо и здраво диване. С теб сме.

# 699
  • Мнения: 177
И аз късно се включвам,но сега виждам. Самър спокойно. Вярвам,че всичко ще бъде наред,а ти бъди силна и не се настройвай отрицателно! Много прегръдки и не падай духом! 💋

# 700
  • Мнения: 190
Самър, късмеи и от мен. Вярвам че с теб и бебето всичко ще бъде наред, всички стискаме палци за вас Heart

# 701
  • Мнения: 177
Съмър, кураж и от мен! Всичко ще е наред, важното е, че си в добри ръце в болницата! 🍀

# 702
  • Мнения: 277
Момичета, добре сме и двамата. Страшно много ви благодаря за подкрепата и милите думи. Прегръщам ви силно Hug Господина тежи килограм, но диша сам. Сложиха ми три от онези инжекции за белите дробчета. Сега ще постои в кувьоз и то в друга болница. Ще ни бъде трудно, но ще се справим. Показаха ми го съвсем за мъничко.. за секунди, прилича на малка кукла. Операцията мина добре, не ме боли много. Надявам се утре вече да е по-добре. Още веднъж ви благодаря от все сърце Heart

# 703
  • Варна
  • Мнения: 747
Честито❤️ Как се казва малкият боец? Да е много здрав и нека расте щастлив и обичан.
Не съм особено запознат,но това е много добре,че диша сам, нали?
Къде роди и къде ще го местят? (Ако ти се казва)
🍀🍀🍀❤️❤️❤️🍀🍀🍀

# 704
  • Мнения: 128
Честито! Бъдете силни. Всичко ще е наред. Бавно ще минат дните, но дано по скоро да си се гушкате вкъщи и всичко да е само лош спомен. Бързо възстановяване и горе главата.

Общи условия

Активация на акаунт