Махат вече с крачета и ръчички - растат в нас АПРИЛските душички

  • 16 010
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 419
Little^Cuttie, добре дошла  Hug дай и малко подробности да включа за теб  Wink

Браво на срещналите се пловдивчанки Peace - ама хубаво време сте си имали, а ние вече лодките ще вадим  Crazy щото цял ден вали  Mr. Green

Аз уж щях сама да излизам, ама мъжа ми реши и той да дойде, та от планираното неколкочасово обикаляне се получи целодневно  Whistling Взех си ремонтираните дрехи, но няма снимки още, защото чак сега се прибирам Laughing Сдобих се и с джинси (за жопърките от миналата седмица - ония бежавките  Grinning) и с кафеви ботуши. Основната причина бяха обувки за ей това време, ама не можах да намеря никъде - само отворени на токче или ботуши има по нашите магазини. Като питаш за по-ежедневни обувки ти предлагат остри с ниско токче  Shocked Направо не знам какво да правя и къде да търся Embarassed

За маслото, освен и аз да взема да се мажа, щото верно няма на навреди ако не помогне  newsm78

Отивам да ъпдейтвам с новата априлка и линка за развитието по седмици   bouquet

P.S. Хм, Ванеса, ми то това за развитието по седмиците го имаме - я кажи за кое точно имаш предвид - дай линкче по възможност  Peace

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 23:16 от Aya

# 46
  • Мнения: 1 419
Много спокойно днес тук  Crazy

А да ви рздвижа малко - искам да ви почерпя пък макар и виртуално:
                           

А поводът е, че днес имам рожден ден Blush


Хубав ден ви пожелавам, нищо че е така дъждовен   bouquet

# 47
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Честито Аиа, много здраве и любов от мен и Април най-очакваната среща с мъничетата  Hug ...Приятно изкарване на празника, и много подаръчета. newsm59
Добре си се справила с новата темичка.


Също започнах да премислям дали да не довърша едни бродерии който ми се помотават тука от година насам.Ама с това лошо време и липсата на слънце дали да се  мъча.. ? ..Сега светвам всички крушки само и само да ми е поне малко блещукащо..нещо една меланхолия ме гони...толкова не обичам есента.Затова и много не се появявам.
Започнах да гледам и сълзливи индийски филми  Cry

Ходих на 05.10 на контролен, всичко е наред ,бебока си там дори и когото изглежда, че не е ...
Качила съм малко крилца, за което се радвам защото юли месец( покрай постоянното ни пребиваване)  бях станала като вейка.
Мериха ме, взеха ми и цитонамазка а на 30.10 съм на феталната за сега ми дадоха само направленията за кръвта.
Да успокоя мамите с килата юни месец бях 50кг. на 1,70см. чак се чудех как ще си кача сега съм 57 от забременяването до сега с 4,5 кила отгоре и не се притеснявам въпреки че не минава ден без да  Sick , но си и хапвам добре какво като връщам. Crazy
Лек ден  Hug

P.S. gabi, аз като си купувах дънките само си избрах модела и казах  и да ми даде поне два номера по големи , пробвах ги а тя само ми се чудеше, че са ми големи и ми се усмихваше иронично( що ли си викаше тази е ку-ку)....после и викам така за майтапа сега като кача 5 до 7 кила ще са перфекти ..а тя само се  Shocked и сигурно си мисли,  че изкрейзих още #Crazy ..ама и казах купувам и така и не и казах че съм бременна ..какво да им се обяснявам и те да поучават голяма веселба беше..със мъжо се посмяхме ..
Я ги остави тези тъпи продавачки понякога са така нахални  Naughty

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 12:29 от ivalex

# 48
  • София
  • Мнения: 529

Честит рожден ден, Ая!!! Любов, късмет и щастие ти желая! и здрави и добри бебоци през април да ощастливят дома ви!
Мами с това гадене и повръщане започна да ми писва.... Сега с радост чета, че полека лека отшумява при вас, и разчитам скоро и аз да съм пак ОК.
Плодове също не мога да ям - страхотно ми дразнят стомаха. А витамини бях купила
Пренатал преди няколко месеца (заради кърменето), но несериозно ги пих. След забременяването само фоллиева пия, и после мисля с на Аквасорс продуктите да продължа. Те и за този етап са много подходящи, но... повръщам всичко Sick

За мазането - подкрепям мнението, че е до тип кожа. При всички положения обаче облекчава гадното опъване и сърбеж! Само си намерете подходяща миризма за чувствителните ни носове в момента! Laughing

Бебчо още не усещам. миналия път 16 г.с. вече бях сигурна че къркоренето е от бебка, ще видим сега кога ще се обади.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 446
Aya, честит рожден ден!  newsm59


Желая ти много, много здраве, щастие и да си заобиколена с хора, които те обичат и които да обичаш! И две здрави и добрички сладки подаръчета напролет!  twin_neutral  Hug

# 50
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ая, nbirthday  party023
Желая ти много радост,положителни емоции и любов,както и повечко търпение в очакване на дваата малки бебока:))А защо не и три:)
Весело посрещане на празника...
а догодина ще е още по-весело  newsm04

# 51
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ауа Честит рожден ден мила!!! newsm59 nbirthday newsm38
Да си ни жива и здрава и все така да ни радваш!Пожелавам ти от сърце цялото щастие и любов на света.Ти го заслужаваш! И на пролет да те зарадват две здрави бебчета , които да потлят сърцето ти до край! newsm51 smile3525 Two Hearts Two Hearts

Весело изкарване на празника от мен!   bouquet Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 6 443
Честит рожден ден,Ая!Пожелавам ти здраве,лека бременност и здрави децица,които да бъдат много обичани!   bdbaloni
Little^Cuttie, добре дошла  Hug дай и малко подробности да включа за теб  Wink
Ами то моите подробности са като почти на всички априлски мами.Термина ми е на 17 април.Имам съмнения,че може да са две,но това са си само мои съмнения-няма нищо потвърдено(в този смисъл стискайте палци да са две  1stroller  1stroller  ) .Иначе съм на 19 години и съм първа година студентка във Велико Търново.Дано не съм ви отекчила smile3505

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
В това временце само ми се спи и се търкалям в леглото. Сега чак се излюпвам и виждам, че си имаме  празник Simple Smile
Ая
 newsm59  Gift
Много здраве - за теб и за бебоците и много бързо да минава времето до срещата с тях!

# 54
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
little^cuttie ,   Hug привет и от мен.  smile3525

Как ще си ни отегчила та това дори не ни засища любопитството, особено моето  Crazy ..
Я по смело, как така имаш съмнение за две, поясни защо се надяваш ?

Момичета не знам дали е за хвалба ама вечерно повръщането ми вече премина на сутрешно  Sick ... май ще е за добро защото поне не съм се нахранила, и другото е, че през деня ми малко по-добре Sunglasses .
Остават още  малко седмици и се надявам съвсем да спре.

Как сте вие?
 
За мазането-мажа се ама само след баня и само ако не ми се подгади от миризмата на крема, имам три масла и само ги сменявам та да не свиквам с миризмата и да ми опротивява.

За плодовете и зеленчуците това е може би единственото нещо което не ми дразни и не ми се   Sick , хапвам на воля, аз много меса и без това не мога.
Сега съм само на сирена и зелена марулена салата с много оцет като хапна и ми просветва пред очите  Shocked Shocked
А пък сладки неща лелеееее не ги понасям особено вафли или шоколади  Sick Sick даже избягвам в магазина да ги гледам така са ми станали противни  Embarassed


# 55
  • Мнения: 6 443
little^cuttie ,   Hug привет и от мен.  smile3525

Как ще си ни отегчила та това дори не ни засища любопитството, особено моето  Crazy ..
Я по смело, как така имаш съмнение за две, поясни защо се надяваш ?

Ами защото на първия видеозон имаше две точици,но док не ми каза нищо,а и аз глупачката,не го попитах.А и имам някаквои шесто чувство,нали се сещаш....а и мечтата ми е такава...Simple SmileМного силно искам да са две,въпреки че осъзнавам отговорността,с която ще се нагърбим,но според мен си струва:)

# 56
HAPPY BIRTHDAY  dear Aya

Подарявам ти много  слънчеви лъчи ( напък на скапаното време  Close ), много  усмивки  и  нежност  Flutter



Желая  ви лека вечер  мили мами

# 57
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Сладурка, я да го подгониш доктора да ти обясни.
Мани ти каква отговорност ще са две ама каква радост, и после е лесно човек да се реши за още едно ..Толкова харесвам семейства с по три деца.
Сега имам колежка( чехкиня) на 35г. забременя т.н .инцидентно и има вече две момчета ама сега може и момченца да е та така и се радвам, скромно живеят хорицата ама дето е казала народа,, едно дете повече, една чаша повече в супата,,
 
Лека вечер  Hug

# 58
  • Мнения: 6 443
Бих го подгонила на мига,но в момента е отпуска и не е в града,а при друг не ми се иска да ходя.Пък и да изчакам ми се струва приемливо.Ако има нещо от сорта на синдром на изчезващия близнак вече всичко да е отминало и да не треперя,че ако са две може да остане едно!Пък и едно и две да са здрави.Ако е едно -животът е пред мен!Имам още време Simple Smile

# 59
  • Мнения: 221
 smile3510

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АЯ!!!
Ако има нещо по-красиво от любовта,по-необходимо от здравето и по-ценно от живота,то нека бъде твое.
А догодина да имаш още двама помощници за свещичките.   newsm04

Общи условия

Активация на акаунт