Отговори
# 705
  • Мнения: 1 073
Ох, малки сладки бебенца ❤ Честито мамчета! Бързо възстановяване на вас и да бъдат здрави малките ангелчета!
Моят термин е след 2 седмици, а моята душица няма грам мераци да излиза 🤣 така се е набрала, че е по-вероятно да ми излезе от устата, отколкото от където трябва. Хахахаха, много високо е, контракции няма никакви. Киселините вече истински ще ме унищожат.... а тя, миличката си папка, расте си и се кефи на топло, тясно и тъмно. Вече е 3200, кога рястеше малко, кога се напапка така, не знам 🤷🏻♀. Прегръдки от мен и отивам да качвам етажи тичайки 🤣

# 706
  • Мнения: 276
Честито и от мен Vanq, bibonss! Да са ви живи и здрави малките съкровища и скоро да си бъдете вкъщи заедно! HeartHeartHug

Ние сме добре, качва и вече е 1890гр. Сега ще го преместят от неонатологията в друга болница (май не е точно болница, по скоро някакъв рехабилитационен център не съм сигурна), където трябва да стане, както Ваня каза, 2300 за да го изпишат. С очичките малко по-бавно се случват нещата отколкото ни се иска, но вярвам, че и там всичко ще бъде наред. Хубава вечер на всички! Simple Smile

П.С. Коя ли ще бъде следващата мама с хубава новина? Wink

# 707
  • Мнения: 1 382
Аз да ви кажа преди време сънувах мен и двете ми приятелки кога ще родим... първата роди точно както в съня ми, вчера роди и втората, отново както я сънувах.. та ако позная и за себе си..ще търся родствена връзка с Ванга 😀

# 708
  • Мнения: 128
Честито и от мен Vanq, bibonss! Да са ви живи и здрави малките съкровища и скоро да си бъдете вкъщи заедно! HeartHeartHug

Ние сме добре, качва и вече е 1890гр. Сега ще го преместят от неонатологията в друга болница (май не е точно болница, по скоро някакъв рехабилитационен център не съм сигурна), където трябва да стане, както Ваня каза, 2300 за да го изпишат. С очичките малко по-бавно се случват нещата отколкото ни се иска, но вярвам, че и там всичко ще бъде наред. Хубава вечер на всички! Simple Smile

П.С. Коя ли ще бъде следващата мама с хубава новина? Wink

Съмър благодаря и ти пожелавам за напред бързо да навакса и всичко да е наред. Дано проблема с очите да се реши и борбения юнак да е жив и здрав. Пиши по често как сте. Това е талисманът на групата.

# 709
  • Мнения: 369
Честито, bibonss! Да е здрава и много да ви радва 😍🍀

# 710
  • Мнения: 116
Bibonss, честито бебче! Да ви е здрава, игрива, щастлива! На теб бързо възстановяване!🤗💗
Малко остава, момичета ☺️ Неразположения няма как да няма, но си заслужава! Нямам търпение да си гушкам бебчо 💙😇

# 711
  • Мнения: 183
Честито и от мен на всички мами!
Живи и здрави бебоци и вие покрай тях! 💗
Съмър, стискам палци малкия мъж да побеждава всяка трудност и скоро да бъде при Вас и напълно здравичък и само за гушкане! Simple Smile

# 712
  • Мнения: 346
Момичета ще използвате ли слинг? Събирам мнения и да се допитам до вас.

# 713
  • Мнения: 1 073
Усмивка, аз да, обаче мисля първо да взема под наем от сгушени като се роди бебка и да направим консултация с тях. Мисля да не се хвърлям да купувам преди това.

# 714
  • Мнения: 11
Ех, че хубави новини тези дни ❤️

Честито на мама mary_123 и мама Bibonss! Да са живи и здрави малките Даниел и Елия, да растат безгрижни, палави и щастливи!

И на мама SummerStorm пращам позитивни мисли и пожелавам много скоро да се гушкат сладко вкъщи с Михаил, първото ни късметче в групата ❤️

Аз в 36та седмица най-накрая се наканих да започна да пера дрешки и да приготвям багажа за болницата. Хем нямам търпение вече да си го видя бебчо и да си го гушкам, хем знам, че ще ми липсва това усещане да сме си 2 в едно и да си комуникираме с ритничета 😊

Усмивка07 Мисля да пробвам със слинг, особено ако правим някакви разходки, при които няма да е удобно придвижването с количка. Малко само ме тревожи това, че казват, че лесно свикват така на ръце бебоците и после не можеш да ги оставиш.

# 715
  • Мнения: 129
Честото на мамите ❤️нека са ви живи и здрави. А аз чакам още моята принцеса, още е в неонатологията и е 2200гр.

# 716
  • Мнения: 42
Аз съм малко объркана с тези слингове и ергораници. Уж чета в нета какви са разликите, кое за кого е по-подходящо, но не успям особено да се ориентирам. Едното било по-стабилно, другото по-леко, не знам и аз, ако не струваха по толкова бих взела и двете, ама...People Information Desk Person накрая сигурно ще взема раницата, че както съм с две леви тоя слинг има да го омотавам цял ден Smile

# 717
  • Мнения: 1 382
Аз също ще пробвам няколко варианта от сгушени. Много ги харесвам и сме чести клиенти, дават добри консултации.
Моя приятелка си взе така на сляпо слинг и беба не иска да седи в него, реве, тръшка се..та само си хвърли парите на вятъра 🤷‍♀️ До дете си е..

# 718
  • Мнения: 242
Честито на всички нови мами! Да са живи и здрави всички бебенца! ❤
 Аз имам малко странен въпрос, но какво ползвате за дезинфекция, ако се порежете при бръснене или при друго обстоятелство? Все се чудя дали спирта е подходящ за третиране при кървене при бременност.

За слинговете- засега не мисля да ползвам. С каката имах кенгуру и изобщо не харесваше да седи в него, само плачеше. Сега не мисля да пробвам.

# 719
  • Мнения: 116
На мен ми подариха слинг и раничка за бебеносене, така чее ще пробвам и с двете. До колкото разбрах раничката е по-подходяща за възраст над 3 месеца, а преди това за бебеносене се препоръчва слинг. Ще гледам сега няколко видеа , да разбера как се омотава и връзва това чудо 😁 А как се натиква и малко бебенце вътре съвсем не ми е ясно, ноо ще пробвам. Мисля, че би било много удобно, а и на бебчо би трябвало да му е приятно гушнат в мама 🥰

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт