КАРТИ ТАРО - ТЕМА 26

  • 32 472
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 545
Да предложа и аз еднит въпрос за мнения,за който довечера ще имам резултат.
Как ще се резвият деловият ми спор с партньорите?
Кралица мечове
4 чаши
4 пентакли

Според мен предстои изясняване на ситуацията,като ще има ясно изразено недоволство от моята работа,защото за тух съществува заплаха за материалната им сигурност.
Много малък шанс за благоприятно развитие в моя полза,за жалост,но ще направя всичко ,което е по силите ми.
Ще съм ви благодарна за мнения и пишете,пишете,много сте ми полезни!

Има ли в отсрещната страна жена ,от която зависят нещата ?  Заради Кралица меч питам. Никак не им се харесват нещата,въобще не са така,както са си представяли. Стигнали предела на търпимост ( Кралица меч + 4 чаши ) и мисля,че ще има финансови ограничения,свиване на разходите по 4 пентакли. Но не смятам,че ще прекратите партньорството. Но ще има сериозни ограничения .Никак не са хепи ,особено ако има жена сред тях,решението е в нейни ръце и тя компромиси няма да прави.

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 14:03 от menarini

# 61
  • Мнения: 14 465
menarini ,благодаря.
Само аз съм жена,бях им счетоводителка през 2019г. и сега ги проверяват.Има нередности и естествено аз съм отговорна и виновна,че и искат да им платя задълженията.Има законов начин да избегна за тях това ,дано да се получи.

# 62
  • Мнения: 1 545
Всичко е в ръцете на тази Кралица меч.Което има общо и с работата ти,Излизала ми е в комбинация ,когато съм се упражнявала каква е професията на жена,само че беше Кралица меч със Справедливост. Хахахах,ще падна с тези карти Simple Smile Просто не е истина ...Не очаквай отстъпки ,де,заради 4 пентакли.

# 63
  • Мнения: 14 465
Благодаря ,menarini!
Ще има и развитие ,така че ще докладвом развоя.
Сега да се подготвя за битката!

# 64
  • Мнения: 4 821
Да предложа и аз еднит въпрос за мнения,за който довечера ще имам резултат.
Как ще се резвият деловият ми спор с партньорите?
Кралица мечове
4 чаши
4 пентакли

Според мен предстои изясняване на ситуацията,като ще има ясно изразено недоволство от моята работа,защото за тух съществува заплаха за материалната им сигурност.
Много малък шанс за благоприятно развитие в моя полза,за жалост,но ще направя всичко ,което е по силите ми.
Ще съм ви благодарна за мнения и пишете,пишете,много сте ми полезни!

Много интересна комбинация! Ако условно приемем, че кралиците в Таро са с номер 13 и 1+3 = 4 , то имаш три четворки. Четворките от Малките аркани винаги са заложени в Императора от Големите аркани, или  ти тук имаш един Император. Също така, четворките са символ на четирите стени, отново условно разбира се. С тези три 4 ки в комбинацията, ти не само си зад четири стени, а направо си зазидана и непробиваема. Няма да могат да те бутнат. При работа Императорът е много силна карта, той казва, той знае, авторитет.
Та дръж се като Император на срещата!

# 65
  • Мнения: 14 465
Благодаря,a.nik !
Дано да се държа като Император!

Редактирам се и да докладвам.
Беше тежка среща,но мисля че успях да се справя.Нещата в крайна сметка се развиха в моя полза,трудно ,но все пак устоях.

От известно време питам картите за въпроси свързани с мен,но отговорите винаги отразяват моето емоционално състояние и не ми дават отговор на питяанията.Много,много моля някой да ми изтегли три карти с въпрос:"Ще се отстрани ли проблема,който стои между двама души с рамките на три месеца?" Става въпрос за лични,ни делови взаимоотношения.
Още веднъж благодаря на отзовалите се!

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 10:51 от Sause baus!

# 66
  • Мнения: 3
Здравейте, нова съм в групата и с голямо желание се присъединявам към Вас Simple Smile

Откакто се помня езотеричните теми са ме привличали, мистиката, това да погледнеш " отвъд", да си обясниш "случайностите" на съдбата, и да се докоснеш до необяснимото.

От известно време започнах да се вълнувам от карти таро, ленорман, все още начинаещ любител, но се запалвам все повече и повече. Мисля да се запиша дори на курс за начинаещи по гадаене с таро. В тази връзка, ще можете ли да ме насочите към конкретен таролог, има ли някой информация, отзиви?

Ще ви следя с интерес, и разбира се ще се включвам по темите.Hug

А сега..ако мога да бъда полезна, изтеглих три карти по въпроса на Sause baus!
Изтеглените карти са кулата, смъртта и двойка пентакли, в тази последователност.
Моето тълкуване е следното: в отношенията на двамата души за които се пита е настъпил някакъв край, внезапно, като гръм от ясно небе, всичко е изглеждало, като нещо безвъзвратно разрушено в началото.
Но с времето нещата са се уталожили, и преминали през процес на трансформация, хората са се променили, картата смърт говори, че не всичко е загубено и може да бъде все пак възродено, но по нов, различен начин.
И идва картата на двойка пентакли, на двете възможности, на дуалността, на избора. На умението да жонглираш, да балансираш между две възможностти, с лекота, като на игра сякаш. За мен не всичко е загубено, има шанс, но той зависи от двамата, от тяхния избор и умението да се балансира.
Това е от мен, надявам се, че и други ще се включат.Kissing Face

# 67
  • Мнения: 14 465
Ferara,благодаря!
Мисля,че нещата стоят точно както показват картите.
Според мен тези пентакли на трета позиция са възможността за избор между два пътя,но нито един не е решението на проблема мужду тези хора.Тоест няма преодоляване на конфликта между тях,а точно това ме интересуваше.
Дано и други да се включат с коментари,ще съм много благодарна!

# 68
  • Мнения: 983
Ще ми помогнете ли въпроса е "Как ще се развият отношенията на А и Ж до края на месец май?"Изтеглени са тези карти.За да ги разчета ползвам книгата към тях,но съм на работа и не е в мен а ми стана много любопитно а и най вече,че са от една боя и трите.А това което мисля е,че нищо няма да се случи..всичко ще си е както до сега.
Да дам обратна връзка за този въпрос.
Месеца почти изтича а отношенията между тях взеха малко по друг развой.А смята,че Ж е несериозен спрямо отношението съм към нея.Смята,че е несериозно да изтъква причина,че не харесва и дори мрази градът в който живее тя като причина за невъзможност за връзка!Миналата година са имали разговор ноември,че лятото ще съумеят да подредят така нещата,че първо да пробват връзка в градът в който е тя а после ако нещата се случат ще се преместят при него.А януари той е встъпил във връзка от която хем иска да се отърве хем не иска той да е човека който слага край.Овърта и говори за чувства към А и как щял да бъде свободен до няколко месеца и щял да бъде с А.Обаче на А това никак не и харесва това и вижда,че май е станала играчка на Ж и той си я върти както му харесва.Те са нямали никакви отношения един към друг освен разговори и планове.Той открито и е казвал,че я харесва желая е,че тя е жената с която иска да бъде,но защо ги прави тези врътки не става ясно.Затова А е взела решение да прекрати всякакви връзки с него за да не се обърква все повече.Тя искаше да е с него защото го познава и му има доверие,но след всичко което видя не мисли да продължи да го чака.Имала е други ухажори които са искали да я спечелят,но тя не е могла да им се довери като на него и ги е отрязвала заради надеждите които и е давал да са заедно.В общи линии това ми сподели А за този случай.

Сега да дамо и ОВ за моя въпрос с Н...отношението му е същото с някакво леееко омекване в комуникацията да кажем,че малко повече се отпуска да разговаряме.Което не ми дава надежди за това да се разберем,защото при него всичко е на периоди просто сега е в спокойния си такъв,но очаквам скоро буря.Като цяло не мога да дам и да кажа нещо съществено защото докато се поправят нещата той ги освини така,че дори да се опитвам да се владея и да не ескалират то просто става невъзможно.И разбирам,че за момента ако няма буря е защото аз се владея успешно на всякакви негови провокации,които за момента не успяват да ме провокират до такава степен,че да не се владея.

Но ми е интересно следното и дали зададен така въпрос към таро ще има отговор?Той обмисля/иска ли да се съберем до септември?

# 69
  • Мнения: 1 671
По картите ти няма действие, активност, движение или нещо, което да подбутне ситуацията 🌿🛵Петакълчетата са тромава боя. Те си стоят заземени, не се движат. По първата ти карта ясно личи , че чакаш и се надяваш този човек да *узрее*, обаче Той не бърза за никъде...
Той има ли друга жена? Други отношения някъде другаде?

# 70
  • Мнения: 983
По картите ти няма действие, активност, движение или нещо, което да подбутне ситуацията 🌿🛵Петакълчетата са тромава боя. Те си стоят заземени, не се движат. По първата ти карта ясно личи , че чакаш и се надяваш този човек да *узрее*, обаче Той не бърза за никъде...
Той има ли друга жена? Други отношения някъде другаде?
Когато са говорили и спрягали плановете за това лято не е имал друга.Много скоро след това са се намерили в болницата той пациент тя сестра!Ама той не се отказал от А и от това да имат комуникация не знам подробности,но е меко казано разочарована и не смята да поддържа връзка с него повече нищо,че е само чат и няма нищо съществено между тях.

А пък това бяха картите по моя въпрос с Н.
5 чаши,3 чаши и Луната а въпроса е "Отношението на Н ще се подобри ли към мен до края на месец май!" И по горе какво се случи до сега...

# 71
  • Мнения: 788
Ще ми помогнете ли въпроса е "Как ще се развият отношенията на А и Ж до края на месец май?"Изтеглени са тези карти.За да ги разчета ползвам книгата към тях,но съм на работа и не е в мен а ми стана много любопитно а и най вече,че са от една боя и трите.А това което мисля е,че нищо няма да се случи..всичко ще си е както до сега.
Да дам обратна връзка за този въпрос.
Месеца почти изтича а отношенията между тях взеха малко по друг развой.А смята,че Ж е несериозен спрямо отношението съм към нея.Смята,че е несериозно да изтъква причина,че не харесва и дори мрази градът в който живее тя като причина за невъзможност за връзка!Миналата година са имали разговор ноември,че лятото ще съумеят да подредят така нещата,че първо да пробват връзка в градът в който е тя а после ако нещата се случат ще се преместят при него.А януари той е встъпил във връзка от която хем иска да се отърве хем не иска той да е човека който слага край.Овърта и говори за чувства към А и как щял да бъде свободен до няколко месеца и щял да бъде с А.Обаче на А това никак не и харесва това и вижда,че май е станала играчка на Ж и той си я върти както му харесва.Те са нямали никакви отношения един към друг освен разговори и планове.Той открито и е казвал,че я харесва желая е,че тя е жената с която иска да бъде,но защо ги прави тези врътки не става ясно.Затова А е взела решение да прекрати всякакви връзки с него за да не се обърква все повече.Тя искаше да е с него защото го познава и му има доверие,но след всичко което видя не мисли да продължи да го чака.Имала е други ухажори които са искали да я спечелят,но тя не е могла да им се довери като на него и ги е отрязвала заради надеждите които и е давал да са заедно.В общи линии това ми сподели А за този случай.


Здравей, благодаря ти, че даваш отзив. Аз си мислех, че отношенията им ще се развият добре. Само прави карти ли са теглени? Ако има промяна в следващите месеци, нали ще съобщиш?

# 72
  • Мнения: 983
Cafe ще пиша ако има някакво развитие макар изобщо да не вярвам вече,че нещо може да се получи между тях.Тя си харесва градът в който е няма намерение да се мести той иска да си е там където е защото близките му са възрастни и той е единствен който им помага ежедневно.Та просто не виждам да има реално нещо в посока развитие с научаването на повече подробности и без картите май стигам до този извод.

И тъй като мен най много ме вълнуват събитията около това как ще се развият нещата между мен и бащата на малката изтеглих тези карти.
С въпроса "Как ще се развият отношенията ни с Н до края на юни?"

Питам си от месец за месец,че мога по ясно да видя развитието на нещата.Сега отивам да чета книгата за картите ако имате нещо и вие да споделите ще се радвам и обезателно ще пиша и ов.

# 73
  • Мнения: 788
И тъй като мен най много ме вълнуват събитията около това как ще се развият нещата между мен и бащата на малката изтеглих тези карти.
С въпроса "Как ще се развият отношенията ни с Н до края на юни?"

Питам си от месец за месец,че мога по ясно да видя развитието на нещата.Сега отивам да чета книгата за картите ако имате нещо и вие да споделите ще се радвам и обезателно ще пиша и ов.

Прилича ми на облекчаване на ситуацията вследствие от действия на жена (ти или някоя друга).

# 74
  • Мнения: 983
И тъй като мен най много ме вълнуват събитията около това как ще се развият нещата между мен и бащата на малката изтеглих тези карти.
С въпроса "Как ще се развият отношенията ни с Н до края на юни?"

Питам си от месец за месец,че мога по ясно да видя развитието на нещата.Сега отивам да чета книгата за картите ако имате нещо и вие да споделите ще се радвам и обезателно ще пиша и ов.

Прилича ми на облекчаване на ситуацията вследствие от действия на жена (ти или някоя друга).
Cafe предполагам,че мои защото аз правя всичко по силите си за да облекчим и смекчим отношенията в които попаднахме.Правя отстъпки и действия с,които между нас да няма дразги.Отделно на това има още доста жени от обкръжението му,които открито му заявяват,че поведението му спрямо мен и детето не е правилно.

Общи условия

Активация на акаунт