Как да познаем партньорът гей?

  • 12 373
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 62
Хайде и аз да се оплача. Да ми "налеете" малко мозък без да пускам нова тема. Аз ли откачам, незнам. ММ работи с един от години. Но сега ги отделиха само двамата. То добре ама всяка втора дума е Бро. Снимка за Бро от закуската, снимка от обяда. Влиза от вратата и Бро вече звъни и той се отчита, че си е в къщи. Половин час разговор за глупости. После започва уатсапа. Май аз откачам. 🙄

това са хора под 30г предполагам? Не мисля, че са гей - просто са недорасли...
Само с мислене не става още повече не виждам за необходимо след като се прибереш при семейството да даваш отчети на някой било то и приятел. Мога ли да попитам с кой той чати в Watsapp? Имате ли достъп до телефона му или слага пароли ?

# 256
  • Мнения: 2 375
Няма парола засега. Grinning
Той толкова и разбира, че да сложи. Но да, всичко се вижда, но аз не отварям да не се излагам един вид.😅

# 257
  • Мнения: 1 032
Няма парола засега. Grinning
Той толкова и разбира, че да сложи. Но да, всичко се вижда, но аз не отварям да не се излагам един вид.😅

ама вземете се в ръце! Детективи, следене - как ще оставяте така нещата. Или споделете с майка си - тя ще свърши работата Scream

# 258
  • Мнения: 62
Няма парола засега. Grinning
Той толкова и разбира, че да сложи. Но да, всичко се вижда, но аз не отварям да не се излагам един вид.😅

ама вземете се в ръце! Детективи, следене - как ще оставяте така нещата. Или споделете с майка си - тя ще свърши работата Scream
Не иронизирайте, моля! Вие май стоите на този сайт за да се гаврите с болката на хората. Много лош човек! Не желая да ми пишете, нито да използвате моя случай за ирония. Вие сте един лош човек, който търси пикантерии в сайта.

# 259
  • Мнения: 8 937
Каква е Вашата болка? Зет Ви не спи с дъщеря Ви?
Определяте някой като лош, защото не припада по "драмите" Ви. Съжалявам, но дъщеря Ви е голям човек, може да вземе решение. Хора губят децата си или се борят за живота им - това е болка, Вашето е желание за вмешателство.

# 260
  • Мнения: 2 147
Много се извинявам, че ще съм отново критична, но да създадеш тема в най-четения български форум с информация как зет ти не спи с дъщеря ти плюс още доста лични подробности за тях и детето им, за мен си е баш развяване на пикантерии от страна на автора на въпросната тема. Не виждам как някой от нас би ги намерил, ако авторът на темата не ги сподели. Дадохме ви доста и разнообразни съвети относно подобряване на положението. Не виждам те да Ви трогнаха или да Ви интересуват. Така че вероятно сте добър трол, за което едновременно имате моите адмирации и попържания. Grin Дано все пак друг човек с истински проблем попадне някога на темата и дано има благоразумието да постъпи най-добре за себе си. Simple Smile

# 261
  • Мнения: 1 032
Няма парола засега. Grinning
Той толкова и разбира, че да сложи. Но да, всичко се вижда, но аз не отварям да не се излагам един вид.😅

ама вземете се в ръце! Детективи, следене - как ще оставяте така нещата. Или споделете с майка си - тя ще свърши работата Scream
Не иронизирайте, моля! Вие май стоите на този сайт за да се гаврите с болката на хората. Много лош човек! Не желая да ми пишете, нито да използвате моя случай за ирония. Вие сте един лош човек, който търси пикантерии в сайта.

не стоя да иронизирам болката на хората, напротив - 3 пъти ви писах, че това, което правите е тотално грешно, същото ви писаха и други. Животът на пълнолетната ви дъщеря е нейна работа и никой няма полза от това да се стараете да изкарате мъжа й гей. Но вие упорито искате тук някой да ви каже колко страхотен план имате и едва ли не да ви помогне да го осъществите, което като за поведение на зрял човек започва да става или смешно, или извън нормата(да не казвам по-силна дума). Тъй че се огледайте малко кой е лошият в случая... Държите се незряло.

# 262
  • Мнения: 62
Няма парола засега. Grinning
Той толкова и разбира, че да сложи. Но да, всичко се вижда, но аз не отварям да не се излагам един вид.😅

ама вземете се в ръце! Детективи, следене - как ще оставяте така нещата. Или споделете с майка си - тя ще свърши работата Scream
Не иронизирайте, моля! Вие май стоите на този сайт за да се гаврите с болката на хората. Много лош човек! Не желая да ми пишете, нито да използвате моя случай за ирония. Вие сте един лош човек, който търси пикантерии в сайта.

не стоя да иронизирам болката на хората, напротив - 3 пъти ви писах, че това, което правите е тотално грешно, същото ви писаха и други. Животът на пълнолетната ви дъщеря е нейна работа и никой няма полза от това да се стараете да изкарате мъжа й гей. Но вие упорито искате тук някой да ви каже колко страхотен план имате и едва ли не да ви помогне да го осъществите, което като за поведение на зрял човек започва да става или смешно, или извън нормата(да не казвам по-силна дума). Тъй че се огледайте малко кой е лошият в случая... Държите се незряло.
Спрете с глупавите си коментари! За зрялост да не говорим. Доста сте зелена или презряла. Не желая да ми пишете.

# 263
  • Мнения: 46 602
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт