Семейни отношения и пари

  • 10 564
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 14 555
При хармония и взаимна обич, обгрижването е естествен процес.
Никога с мъжа ми не сме спорили за битовизми или делегирани задължения. В почти всяка тема се разискват имено тези незначителни фактори, за една връзка.

# 241
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Според мен само един умен мъж, може да се уреди с жена, която го обгрижва и му купува. Това си е въпрос и на правилна преценка на мъжа, каква жена да си избере.

Не знам колко трябва да е умен такъв мъж. По-скоро трябва да е практичен и рационален. И да не се влюбва. Като мен примерно. И усети ли такава жена, не трябва да я изпуска. Трябва да я цеди и използва оптимално. Иначе жена му няма да се чувства добре.

# 242
  • Варна
  • Мнения: 14 555
И да си скрие мъжкото его в задния джоб.😄 Той ще цеди, тя ще доминира и ще го дресира.
При подобни зависимости, винаги има пасиви.

# 243
  • Мнения: 7 539
При хармония и взаимна обич, обгрижването е естествен процес.
Никога с мъжа ми не сме спорили за битовизми или делегирани задължения. В почти всяка тема се разискват имено тези незначителни фактори, за една връзка.

Тези,  уж незначителни фактори на пръв поглед
 преобръщат връзки и след 20 години.

# 244
  • СИ
  • Мнения: 4 403
И да си скрие мъжкото его в задния джоб.😄 Той ще цеди, тя ще доминира и ще го дресира.
При подобни зависимости, винаги има пасиви.

Напротив. Егото им не е в задния джоб. И си цедят и си доминират жените и си ги дресират, като кученца...! Че и си ги изтърсват от време на време. Това, че им говорят на "ма" се подразбира. И жените им са много доволни. Сама се сещай за кого са пасивите... Но, на някои така им харесва.

# 245
  • Мнения: 18 386
SeaHorse, то и на мъж никой не може да забрани да си вземе жена, дето не й се прави секс (с него), като му харесва.

# 246
  • София
  • Мнения: 13 026
Има хора, които изпитват нужда да дават и задоволяват, защото само така се чувстват ценни и реализирани. Те не са научени да ценят себе си и собствените си нужди, и живеят чрез удоволствието на другите. Съответно често завъждат използвачи, или сами си ги приучават и отглеждат.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 14 555
При хармония и взаимна обич, обгрижването е естествен процес.
Никога с мъжа ми не сме спорили за битовизми или делегирани задължения. В почти всяка тема се разискват имено тези незначителни фактори, за една връзка.

Тези,  уж незначителни фактори на пръв поглед
 преобръщат връзки и след 20 години.
Мисля, че те не са повод, а следствие от по-сериозни крахове в брака.
Seahorse, описваш някакъв феодален патриархат. Откъде са тези примери?

# 248
  • Мнения: 15 161
SeaHorse, то и на мъж никой не може да забрани да си вземе жена, дето не й се прави секс (с него), като му харесва.
Абе, Лоре Joy Joy Joy как да ти каже човек, че не си права, когато си?

# 249
  • СИ
  • Мнения: 4 403
SeaHorse, то и на мъж никой не може да забрани да си вземе жена, дето не й се прави секс (с него), като му харесва.

Тъй, тъй...! Което си е вярно, вярно си е. И аз съм от няколко години в този отбор.

# 250
  • Мнения: 7 539
Sea horse ти не подобри ли нещата между вас?

# 251
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Sea horse ти не подобри ли нещата между вас?


Имаше един кратък проблясък... И толкова. Как точно да ги подобря? Не става само с желание от моя страна.

# 252
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
При хармония и взаимна обич, обгрижването е естествен процес.
И аз така виждам нещата. Изобщо не си представям вечер да си сготвя за себе си и да не сготвя за него, примерно. Или да пусна пералня, ама неговите боксерки да не ги изпера. Joy Това са някакви абсурдни неща...

Довечера ще правим пица на вулканичен камък в грила - добре, че у нас се обгрижваме, че щях без вечеря да остана иначе, мани. Joy

# 253
  • Мнения: 3 505
При хармония и взаимна обич, обгрижването е естествен процес.
И аз така виждам нещата. Изобщо не си представям вечер да си сготвя за себе си и да не сготвя за него, примерно.
И аз, чак ми е странно като започнат да се изкарват героини за неща, които се вършат между другото.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Моля,моля бельото си е лична грижа. Само свалянето му е за общи ползи.😁

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт