Объркана съм

  • 8 448
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 573
В момента 23-годишен индивид от мъжки пол не бих го нарекла и мъж, то е момче - и като развитие, и като акъл.
Впечатленията ми са покрай близки роднински деца в тази възраст. Не знам колко им е акълът, но са залепени като нас едно време. 23-годишен да ходи за риба, ако има гадже, токова чудо не съм виждала Simple Smile

А според вас, виновна ли съм, че имам симпатии към и към друго момче..?
Ти май наистина се шегуваш с нас Simple Smile

# 31
  • Мнения: 754
Не знам, имам чувството, че никога няма да намеря друг човек, с който да си представя да създам семейство… много е трудно. И дори не знам кога да сложа края..

И не, не се шегувам, изяждат ме отвътре мисли, че съм егоист и захвърлям добро момче и постоянно мисля колко съм гадна, че имам симпатии.. Не се шегувам, дори стомаха ме боли цял ден..

# 32
  • Мнения: 999
То момчето може да си е добро, но не си щастлива.

# 33
  • Мнения: 14 838
Щом се зараждат симпатии към друг мъж, въпреки твърдението ти за голямата ти любов, значи нещата и от твоя страна са доста на кантар. Щом си задаваш въпроса дали да се раздели, явно другият доста те привлича.
Така че помисли си, дали наистина си чак толкова влюбена или просто е рутинна и страх от новото

# 34
  • Мнения: 754
Страх ме е, че ще го нараня, а той не заслужава, не искам да го виждам наранен, просто го обичам. Ако проведа този разговор с него, ще го нараня..

# 35
  • София
  • Мнения: 4 360
Мони, ако любовта беше толкова истинска, колкото твърдиш, нямаше и да забележиш колегата, вЕрвай ми! Разделете се, повърти малко гаджета, направи избори, прецени хората и тогава бързай да се обвързваш сериозно с някого. Това са важни избори в живота, деца се създават от тях, хубаво е човек да има база за сравнение, да е походил и да знае какво иска и какво търси.


+100

# 36
  • Мнения: X
Всичките си любови съм ги преживяла и ги помня с добро. Остават си някъде скатани. Но истинската любов е нещо, което няма да те доведе до тези размисли.
Толкова хубаво си го казала. Истинската любов се среща само веднъж, ако човек изобщо има късмета да я срещне. И тогава разбира разликата.

# 37
  • София
  • Мнения: 152
И какво му е "доброто" на твоя човек - не иска да живеете заедно, лъже те за това (отлага го, както ти пишеш, всеки път с по два месеца), през почивните дни не иска да е с теб (ходи за риба), когато сте двамата, си гледа в телефона, не ходите заедно на почивки...още да изреждам ли?(Мисля, че ти ще си направиш равносметката сама).
Не се захващайте за нещо супер-сериозно с първия срещнат мъж, който ви е обърнал внимание. Житейски опит (в т.ч. - и опит с мъжете) се трупа след общуване с достатъчно представители на срещуположния пол. На мен ми се струва, че на авторката на темата й липсва такъв опит. Но да се захванеш да градиш "сериозни отношения" (евентуално семейство), без необходимия житейски опит (който включва и опит със срещуположния пол), често се оказва катастрофално. Затова сме свидетели във форума на толкова много теми, породени от недооценяване и неразбиране на тези взаимоотношения.

# 38
  • Мнения: 754
Така е, споменах по-горе, че това е пътвата ми връзка, първата ми любов, за пръв път обичам момче.. Много е трудно, изглежда, че след него повече никога няма да изпитам тази емоция, както и, че никой друг няма да ме обича така.. Нямам опит, нямам и отговор на въпросите ми и знам, че няма кой да ми отговори..
Още повече, майка ми много го харесва и постоянно ми говори, че ще съжалявам…

# 39
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 430
Не знам, имам чувството, че никога няма да намеря друг човек, с който да си представя да създам семейство… много е трудно.
Ама семейство се създава от двама души. Не може само ти да си представяш семейство, а той да си представя как закача червейче на въдицата.

# 40
  • Мнения: 754
Не знам, имам чувството, че никога няма да намеря друг човек, с който да си представя да създам семейство… много е трудно.
Ама семейство се създава от двама души. Не може само ти да си представяш семейство, а той да си представя как закача червейче на въдицата.

По негови думи, си представя, но не сега. Той сам започна темата за деца.. Не знам

# 41
  • София
  • Мнения: 152
Не знам, имам чувството, че никога няма да намеря друг човек, с който да си представя да създам семейство… много е трудно.
Ама семейство се създава от двама души. Не може само ти да си представяш семейство, а той да си представя как закача червейче на въдицата.

По негови думи, си представя, но не сега. Той сам започна темата за деца.. Не знам
Да, когато не искат наистина да бъдат с теб (дългосрочно, сериозно и пр.), мъжете (а и жените вече, защо не), така казват - не сега; по-късно; искам, ама някой друг път...И не щеш ли, изведнъж се разделят с теб, а не след дълго научаваш, че е заживял с друга, оженил се за нея и тя е бременна.
Съжалявам, но това е реалността, много често.

# 42
  • Мнения: 360
Аз бих опитала да поговоря с него. Да му кажа, че ако продължават така нещата няма да я бъде. Ако нищо не се променя след разговора, просто не бих си пиляла най - хубавите години в пенсионерски начин на живот.

# 43
  • Мнения: 7 429
Дошло е времето да прослушаш колегата.

# 44
  • София
  • Мнения: 13 522
Момчето е на 23. Не иска да бърза. Даже му се чудя защо стои вечер при авторката и родителите й, а не по купони.
Пък и с родители пенсионери явно има пример в тяхно лице за късен брак (родили са го на 40+).
За колегата не знам.

Общи условия

Активация на акаунт