Любители на котки - Тема 163

  • 29 391
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Аз и моята черна прелест пожелаваме на всички косматковци да са здравички 😻🤗



Пребих се на едни стълби. От три дни само се спъвам и не падам, но днес не се разминах.
Родена съм на 13-ти, но вторник. Обичам това число и имам черна котка 🍀

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Галактическа Сова,нали не е сериозно?
Аз се пребивам и на сухо и равно и без да е петък 13 ти...
И не вярвам,че черните котета носят лош късмет,Сузи беше черна(с малко бяло на вратлето).Е,страх ме е все още от черни котки,но това е останал рефлекс,Сузи си беше злоба отвсякъде...
Но ако черна котка ми мине път не се шашкам,и без това около блока имаме поне 4 черни котки и често се случва да минат пред мен.

# 62
  • Мнения: 157
Много пишете бе.... Човек да не иде на почивка. Точно изчетох предната тема, плащам данък и се връщам да чета тази.

# 63
  • Мнения: 18 542
Хич не ме беше срам, бях много ядосана след като ми мина желанието да ревна Laughing . След моя случай сложиха хоризонтални лепенки на стъклата поне.

И за да не е съвсем спам, една снимка на моя спящ звер

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да,птиците не виждат стъклото.
Но затова пък котките прекрасно виждат птиците и ги хващат...Съседите на баба се бяха сърдили,че Моли и едно нейно коте често си похапвали птички.Добре,че не тровят котките.Но там,където живее баба ми,има много гугутки и хората ги обичат и хранят.Не е лошо,те също са много милички...Но котката си е ловец,птицата ѝ е естествената храна.Ето,Харо два пауча е оплюскал днес,сума гранули(и муха снощи) и пак дебне Фтиченца...Такова желание да си хване се вижда в очите му...

Котките виждат стъклото.
Майка ми всяка сутрин полива цветята,а Харо щем я чуе,отива,клюкари и меси с лапи през стъклото.Ако между него и цветята нямаше стъкло...лошо за цветята.
Ама страаашен е лигльо.Глезльо отвсяяякъде...
Пльосва се на земята и няма нищо против да го суркаме в коридора,ние внимаваме все пак...Той мърка.Странно хоби,но...Мъркало.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 225
Маркуча в градината е нещо ново и много интересно,  новото забавление Grinning


Аз съм с корона вирус от вчера и съм под карантина. Температурата и главоболието ме скапват. Майка храни и дава лекарства на животинките. Няма да ги приближавам, че може да се заразят, не разпространяват но се заразяват! Така че, далеч, само през стъклото. Confused

# 66
  • Мнения: 4 181
Ici, бързо да се оправяш!
Относно интелигентността на котките. Били установили, че външните котки са по- интелигентни защото виждали по-голям брой предмети. И затова реших да извеждам Франки навън. Просто да вижд нови неща. Няколко пъти го водих в транспортната чанта. Сега отивам да търся раничка. Май някъде до ХИТ казаха, че имало. По нататък ще пробвам и повод.

# 67
  • София
  • Мнения: 929


Здравейте, записвам се в темата със снимка на моето котаче. Казва се Мъри, но го наричаме с хиляди други производни имена. Децата му измислиха името Марципан Антонов Петров. Почти е навършил 9 месеца. Некастриран, с идеята да стане татко поне веднъж, а защо не и повече пъти. Храни се с изцяло приготвена от мен храна.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Оздравявай бързо!
Аз я карах тази гад(че и два пъти,поне вторият беше доказан).
Маркучът е новото нещо за бой и "убиване".Котаранчетата ти са много, много сладки.
Мислех,че между различни видове не се предават вируси и някои инфекции,но този е специфичен...
Ох,това са мънички дечица,които проучват нещо ново ❤️❤️❤️

Моят котарак играе на "ти гониш" с майка ми,баща ми и мен...На баща ми и мен хваща краката отзад(без да хапе и дере,докато не се увлече в играта),с майка ми не смее,само ѝ сяда на стола и чака да го подгони...

Добре дошъл на Мъри...
И да ми се карат,аз съм малко против кастрациите...така че одобрявам...
Моят на безпризорни котета не бих го оставила да стане баща,но ако някоя породиста дама ни хареса...което надали ще се случи.И все пак кастрация ще му направят в много,много краен случай.

# 69
  • Мнения: 4 181
Много красив Мъри! Как се справяте с маркирането? Споделете за храната моля?

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 442
Глупаците ще събираме бебета котета, които ще ни умират в ръцете, защото на някой котката му е свръх уникална, за да бъде кастрирана. Евала!

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Глупаците ще събираме бебета котета, които ще ни умират в ръцете, защото на някой котката му е свръх уникална, за да бъде кастрирана. Евала!
Не ме разбрахте.
Няма как да стане баща,живее в апартамент.И не е свръх уникален(макар че за мен е), кастрациите са противоестествени обаче...За това няма спор.Е,и да живеят в апартамент е противоестествено...
При улични котки няма да го пускам,аз също съжалявам бездомничета,той самият е спасено котенце,беше с глисти, калицивироза,гъбички...
Та така...и да маркира,ако не страда и не плаче,а е видимо щастлив,както досега,ще си е мъж...Това е.

# 72
  • Мнения: 116
Глупаците ще събираме бебета котета, които ще ни умират в ръцете, защото на някой котката му е свръх уникална, за да бъде кастрирана. Евала!
      подкрепям те напълно......от месеци  спрях да пиша и много то "старите" котколюбци също не пишат.......темата  не е това,  което беше......

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
В Бургас повечето улични котки са кастрирани,домашните не излизат...и има доста по-малко котенца от преди.
Това е доста по-милостиво от стотици безпризорни бебета,съгласна съм.
Няма да пусна Хари при улични котки,той излезе ли от вкъщи,реве с цяло гърло.Ще избяга,озове ли се дори на метър от мен.
Няма да.допринеса за нещастието на котета

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 225
Благодаря, писанки Simple Smile
Мимка, като започне да вие по цели нощи и не ви оставя да мигнете, ще кастрираш. А повярвай, това ще се случи, предвид опита ми, а той хич не е малък. Просто тогава може би ще е по-стресиращо за животинката, отколкото преди това. Кастрацията предотвратява един куп болести, които може да хване при чифтосване. Всички знаем, че много от собствениците на домашни любимци казват че за здрави, а се оказва обратното... Но всеки си знае. Simple Smile

Мъри е прекрасен, да е здрав и щастлив и вие покрай него! ❤

Общи условия

Активация на акаунт