Раздяла с властна жена

  • 4 721
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 832
Ти май си с ОКР и си и контрол фрийк, което в комбинация е направо киндер сюрприз. Ми сори, не ми харесваш хич, да не кажа реално какви асоциации ми предизвикваш.

# 121
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Онзи ден се скарахме, защото искаше да подрежда гаража където стоят главно мой неща, като инструменти, косачка и тн...
Представям си как след като си "ошетал" къщата, тя е минала невидимо да оправи щетите и за капак е решила да се развихри и в гаража, че то аман от неразбория. И насреща вместо подкрепа - разгневен съпруг, който не дава да му пипат нещата.

# 122
  • София
  • Мнения: 35 327
Потънали в битовизми и памперси сте пропуснали защо сте се събрали.
Живеете насила заедно, мразите се, та не се дишате.
Пощада на децата дайте.

# 123
  • Мнения: 46 606
Вече не работя много и това сега й е проблем. Чистя, пускампералня, гледам децата... И пак не е доволна.
А тя какво прави? От нейния график излиза, че нищо...
Онзи ден се скарахме, защото искаше да подрежда гаража където стоят главно мой неща, като инструменти, косачка и тн...
Докато делиш нещата на твои и нейни, няма да успеете да оправите нещата. Разбирам да се скарате, че не ще да пипне нищо, но да иска да подреди нещо разхвърляно и да ѝ скачаш с караници си е чиста провокация.

# 124
  • Мнения: 13
"не се сърди" бъркаш. Никой не е казал, че е хоас. Разбира се, че деля нещата на мой и нейни, не знам дали има мъжки сутиени, тампони и превръзки, бръсначки за интимната част на мъжете. Тъпо е когато знаеш къде ти е ключ 13 или косачката с, която искаш да косиш тревата женати да влезне  там и да подреди неща, които не знае как и за какво се ползват. Аз не й подреждам гащите, гримовете или превръзките защото не ги ползвам тези неща са нейни, а другите мой. Сега да се цупя ли  аз, защото никой не отговаря на моя въпрос по- горе? Иначе всички горите от нетърпение.... Сейр да има нали? Дори в момента къпя децата, а тя пуши...

# 125
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Дори в момента къпя децата, а тя пуши...
И как става това, докато пишеш във форума? Уви ги в хавлийките и те седят мирни, докато тати се оплаква от мама в бг мама?

# 126
  • София
  • Мнения: 35 327
Какъв ти беше въпроса?
Дали чистим и перем?

# 127
  • Мнения: 6 184
Trophy Поради липса на медал, направо трофей. Айде, доволни да има. Няма такава идилия като мъж да мрънка. И е досадно вече с повторенията - разбрахме вече, че всичко правиш ти, тя пуши. Ейй, ти сигурно не одобряваш и да пуши, нали? И кафе да пие ... пък що ли диша като е толкова дразнещо.

Общи условия

Активация на акаунт