222 летни рокли и зимни якета в НЕМСКАТА тема

  • 23 356
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Мачовете до декември са все на открито - няма дъжд, няма мраз.
Това го намирам за страхотно. Децата (и не само) трябва да са навън колкото се може повече.

Доза Б12 за bella-ciao.
Това е мисия невъзможна. Да дадеш сутришна урина, без дори и през ноща да си посещавал вц.
Достатъчно е да се пусне Holo-TC чрез вземане на кръв.

# 706
  • Немция
  • Мнения: 6 976
Спомням си мръзненето ми по футболните тренировки в студените сезони, когато големият ходеше на футбол. От есента до пролетта тренировките протичаха на тъмно, заради по-краткия ден. Слънце- йок. Вътре в клубчето гореше печка в студовете, там се топлехме.
Имаше изключения в зала при доста студено време.

Фейсбук, Уотсапп и другите въобще ли не функционират в момента?
Аз се чудех защо една приятелка не пише днес. Grinning
Хубавото е, че бг-маммата поне не се е бъгнала. 😂

# 707
  • Мнения: 7 215
Няма ги, да. Тъкмо исках да се изфукам на един приятел за билета за Найтуиш и се оказа, че няма как Laughing
В последствие разбрах, че се били сринали.
@Софт, те днешните деца сигурно трудно преживяват без тия платформи. Права си, малки деца, малки ядове.

# 708
  • Мнения: 7 109
Май сървърите ? Не са ли във Франкфурт. Много непредпазливо с тези зачестили пред брейкаути. Да видим какво ли е станало в същност  .
Дени няма ли някъде близо бекерай с масичка , пасти и кафенце ? Наблизо на нашите футбол и тенис има и аз там си чета е-бука час и половина. Вечерта светят прожекторите. До кога ли ще пускат всички прожектори за вечерните тренировки за децата. С този скъп ток.
За В12 се зачудих, че този тест не може да се прави в дом. условия. Като не е свързан със взимане на кръв би трябвало да има начин?

Някой ходил ли е наскоро в Полша и какви са условията за престой няколко дена там? Чета за някакви 2 седмици карантини ако влезеш от ЕС ?

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 07:05 от bella-ciao

# 709
  • Мнения: 9 448
Дами, става въпрос за официални мачове всяка седмица. Няма как да седна в кафе, вместо да гледаме мача. Иначе естествено, че предварително си купуваме и носим чай и кафе. Понякога и домакините продават. На тренировки той вече си ходи сам, дори се прибираше сам доскоро, че беше светло. Сега в 19.00 ч. е тъмно и го прибирам, това не е проблем.
Коментирах, каква късметлийка е Джей Джей, че при тях откритият сезон свършва и че напълно я разбирам за стоенето под дъжда и лошото време.🤨
Благодаря ви за предложенията и разбирането.

# 710
  • Мнения: 6 590
Неотоплените зали през зимата ми се струват абсолютен родителски късмет в момента 😁

# 711
  • Мнения: 9 448
Мьос,
Всеки с късмета си. 🙂 Но въпреки това съм готова да мръзна всяка седмица, само тренировки и мачове да има, а не локдауни.

# 712
  • Мнения: X
А аз съм много щастлива, че детето не ходи на такъв спорт (да чукна на дърво Laughing). Не си представям да трябва да гледам футбол или друг подобен мач. Ще умра от скука... Щях да прекарам половинката той да ходи. Grin

Защо клубовете не си организират превоз, а ангажират родителите? Нещо сбъркано ми се вижда... Едва ли ще са кой знае какви разходите.
И класическите концерти ми липсват, балетът и операта още повече, но в Германия това и без корона е трудна работа.
Не ти допадат или нямаш наблизо?

# 713
  • Мнения: 7 109
Някой знае ли каква е тази гъба? Снимката ми я прати приятелка живее в щатите. Т.е. нещо такова в Германия има ли и познато ли ви е ? Майка ми се е заинтересувала .

# 714
  • Мнения: X
Да, много е вкусна. Продават я тук-там. Igel-Stachelbart/Pompon е на немски.

# 715
  • Мнения: 7 109
Благодаря. А как се ползва ?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 317
Това да не е бяла коралка? Преди години с родителите ми сме я брали, но не ни беше от любимите. Спомням си, че специално се мариноваше и категорично не трябва да се яде заедно с алкохол. Т.е. не ставаше за мезе и май поради тази причина наште са отказаха от нея Satisfied.

# 717
  • Мнения: 7 109
Много било полезно. Не разбрах за какво.  ще погледна. Намерих ето това в амазон https://www.amazon.de/gp/product/B07W668CZF/ref=ox_sc_act_title_ … LG9NKN4&psc=1

# 718
  • Мнения: 1 097
Bleu, превоз се организира между родителите, но синът ми се радва да съм там и да го гледам. Моралната подкрепа е голяма сила понякога. Има деца от отбора, които винаги са самички. Ами не ги разбирам родителите. Сега и на леката атлетика е така. Там състезанията продължават по 5-6 часа. Малката израстна по стадионите. Ще ходя, докато децата имат нужда да ходя. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 719
  • Мнения: X
Чшт, алоу. Една тема не мож' избутате. Ще умрем от скука у той немско-то.

Кога ще празнуваме застудяването, което се задава? Аз слизам по голо дупе на паркинга да правя молитви и черни магии, да се задържи. Звезда в кръг от свещи се рисуваше, нали, нали? Моля за помощ!

Подготвил съм тениска, плажни "шорти" и 10 детски рисунки на слънца да горя. Нещо друго ако трябва - казвайте докато е време, че веднъж сляза ли, почвам ритуала!

Общи условия

Активация на акаунт