Топъл, открит басейн сред красива природа

  • 16 071
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 697
Хотел Инфинити във Велинград отговаря на вашите критерии.
И "Арте" има открит басейн, пак там.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Хотел СПА резорт МЕДИТЕ - гр. Сандански - целогодишни вътрешни и външен басейни с топла минерална вода.

# 48
  • Мнения: 2 435
Кои са хотелите в Каварна?
Не Каварна, а Кранево.

В Кранево кои препоръчвате?

# 49
  • Мнения: 824
"Casa di Fiore" в Кранево е много хубав СПА хотел
https://casadifiore.com/en/?gclid=EAIaIQobChMI7_SX2_-0_AIVj4xoCR … AYASAAEgIN3fD_BwE

# 50
  • Мнения: 14 500
Я да питам тука - за хотел Княз Павел в Павел баня някакви отзиви?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 849
Я да питам тука - за хотел Княз Павел в Павел баня някакви отзиви?
и аз го мисля Simple Smile Нов е, предполагам ще е ок. Мислих само за Спа да идем, ама ще е др.уикенд. Цената е 40лв.

# 52
  • Мнения: 72
Княз Павел - басейните и СПА зоната са чудесни, водата е наистина топла. Стаите са хубави, обстановката като цяло също, топло е и има голям паркинг. От 18ч. всеки ден във вътрешния басейн, който е достатъчно голям, има водна гимнастика, безплатна за всички гости.
Като минуси мога да отбележа храната - разнообразие горе-долу има, но е не добре приготвена и когато нещо свърши на блок масата не зареждат допълнително. Няма достатъчно шезлонги около вътрешния басейн, може би защото допускат и външни посетители.
Персонала с много малки изключения е намръщен и нелюбезен, все едно всички гости им пречат.
През седмицата е по - спокойно, през уикендите претъпкано, както навсякъде.
Впечатленията са ми отпреди месец.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 849
Претъпканото не ми хареса ... къде другаде е ок в Павел баня? Диана мар ли как бяха другите големи?

# 54
  • Мнения: 1 215
Княз Павел - басейните и СПА зоната са чудесни, водата е наистина топла. Стаите са хубави, обстановката като цяло също, топло е и има голям паркинг. От 18ч. всеки ден във вътрешния басейн, който е достатъчно голям, има водна гимнастика, безплатна за всички гости.
Като минуси мога да отбележа храната - разнообразие горе-долу има, но е не добре приготвена и когато нещо свърши на блок масата не зареждат допълнително. Няма достатъчно шезлонги около вътрешния басейн, може би защото допускат и външни посетители.
Персонала с много малки изключения е намръщен и нелюбезен, все едно всички гости им пречат.
През седмицата е по - спокойно, през уикендите претъпкано, както навсякъде.
Впечатленията са ми отпреди месец.

Външните басейни с топла вода ли са, т.е. отворени ли са през зимата?

# 55
  • Мнения: 72
Да, с топла вода са. Един огромен басейн за плуване, който е около 26-27 градуса и 3 джакузита, едното от които за около 20-25 човека. Джакузитата са с много топла вода.
Работното им време е до 22 часа.

# 56
  • Мнения: 1 747
Във Вършец има ли открит басейн? Или някъде другаде в северозападна България?

# 57
  • Мнения: X
Има голям открит басейн в хотел Медикус, Вършец, но не е топъл.

Има открит и в Ата Спа, но не е толкова голям и не знам дали е топъл.

# 58
  • Мнения: 1 747
Разгледах различните опции с открит басеин в с. Баня, Огняново, Белчин и Велинград, Хисаря…Във Вършец май няма топъл, за съжаление, гледах и АТА и Медикус.

Търся вариант, който да подхожда на 10г върла плувкиня, но и с възможност за разглеждане на забележителности и паркове и включване на 79г баба, наскоро оперирана от жлъчка. Бе нещо като три поколениева СПА почивка, в която да има за всички по малко.

…И да не е твърде далеч от София ..и да не е достъпен само с авто транспорт…Моля за идеи.🙏

# 59
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Скоро се върнахме от Римска баня в с.Баня.Хотела разполага с много топъл вътрешен басейн и един с хладка вода,голям и подходящ за плуване.Ходихме там да се разхлаждаме от горещата вода в другия басейн.Единствения недостатък е че двата басейна са на различни етажи.

Общи условия

Активация на акаунт