Автустинчета 2🍁2🍁 тема 13

  • 16 752
  • 683
  •   1
Отговори
# 60
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Марая, как минахте от мляко на вода нощем?
Хванах хубав период мисля, защото стана много лесно. Не съм правила нищо специално. Първата вечер бях се подготвила за всеки случай с термос, на втората ММ беше забравил, на третата аз забравих и така продължихме без мляко. Иначе съм правила опити и месеци преди това, но с голям неуспех Sweat Smile

# 61
  • Мнения: 1 892
Момичета, от къде купихте дъждобрани за мъниците? Идват дъждове, а аз все още не съм купила, а нямам намерение да седим затворени. 😅🌧☔

# 62
  • Мнения: 854
И аз още търся. Искам гумирано яке с пухкаха подплата. Защото освен дъжд, се задава и студ. В Зара има такъв модел, но е чисто черно. Надявам се да пуснат и друг цвят.

# 63
  • Мнения: 2 379
Ако има бих взела гащеризон. Сега имам от баткото панталон с яке от Лидл. Взех му ги по-големи, за да може да го слагам върху дебели дрехи. С тях ми е седял в локвите, дрехите винаги да били сухи, но на ботушите понякога пропускат, а като подивее на кръста.  С гащеризон ако реши да сяда няма да отива на блузката.Давах му да скача във всяка локва, в която реши. Сега ще станат на Бухта и не смятам да купувам нови.

Гледам вече се продават тикви и как ми се дояде.
А онзи ден имах едно вече леко влажни фъстъци и спретнах страхотни десертчета с фъстъчено масло и овесени ядки . От всички видове от типа на мюсли бар, тези ми се получиха най-стабилни. Май пак ще почна да правя такива  по-често.

# 64
  • Мнения: 819
Аз взех от wild bugs. Обаче се чудя от къде да взема ботушки гумени. Не и влиза крачето в тях..

# 65
  • Мнения: 287
Здравейте, мамчета!
Чета ви и ми направи впечатление, че говорите за махане на бибата. Моята щерка е много привързана и не съм се замисляла да я махам. С какво може да навреди бибата и защо е добре да се махне?  Нашите са на Нук, ортодонтски ги водят, да не изкривяват захапката. В яслата обаче май няма да й дават биба, нали?

# 66
  • Мнения: 7 898
Бибероната ще изкриви зъбите. Моя уж не беше привързан към нея, обаче тези дни само я търси! Не знам дали е за това, ме му никнат зъби, но ако го оставя цял ден ще я дъвче.

# 67
  • Мнения: X
Купих й софт- Шел якето от Лидл, но не се сетих да взема някакво по-голямо. Уж е до 2 години, пък да видим.
Купих й кубчета от Озон/ бейби.бг( мерси, Наrista Heart). Не иска да ги реди, може би е малка. Само ги носи, удря ги едно в друго.
Наредих й пъзела с тях, но няма никой, не го схваща. Но те са от 18 месеца.
Поръчах й ботуши с подплата laoski, 21 номер - един размер по големи.
Явно само харченето на пари ме прави щастлива, а уж съм въздушна зодия, демек нематериално момиче...
Биба тя не прие, преди ме бе яд, но сега съм доволна, тъкмо няма да имам зор с махането.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 927
Нашата е с биберон само за заспиването, поставила съм си ментална граница до 2 г , че ще я махна. Сега растат зъби, все още е само с 4 и през нощта плаче насън от тях. Не искам да и добавям още мъки , а и на себе си, в момента 😃
купила съм на Primigi от about you едни много сладки зимни обувки, но още не ги е носила, пазя ги сега като застудее. Иначе е с едни спортни обувки на Vans, пак от about you.
Не ходи , придвижва се по мебелите, но отказва да ходи с моя помощ или без нея. Освен това още има сутрешна дрямка. Съответно не мога да я пусна на ясла неходеща и спяща сутрин. 😀 И работим заедно, та купонът е пълен.

# 69
  • Мнения: 472
О да Flowers Jack O Lantern и аз се сдобих с домашни тикви. Вече почнахме с крем супа от тиква, а утре ще има бисквити от с тиква и чийзкейк за СЗ. Малката много я харесва тиквата, яде я с всичко.
Ох бибата....като се сетя че през 9тия месец е научихме 🤦‍♀️ много си ни трябва за спане....незнам как ще се маха?.

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 18:12 от Rrr3

# 70
  • Мнения: 7 898
Ррр, може ли рецепта за чийзкейка с тиква? И аз имам 2 тикви и може да се пробвам.

# 71
  • Мнения: X
Дали може крем от тиква и кокосово мляко?
Звучи доста апетитно.
Детето ме подлудява, ужасна е !
Само едно Тата си знае, ходи по него, а мен дири, когато е гладна или й е скучно и не й се седи сама.
Снощи два часа лежа върху мен и сучеше, в един момент не издържах и я дадох на баща й, а аз спах на дивана.
Май са зъби, давам дентокинд хапчета.
Не реве, уж помагат. Не знам какво й е.
Нищо не яде, вече даже и закуска не ще.
И само Тата, тъпо е, детско е, но ревнувам!

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 10:33 от Анонимен

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 927
И моята казва тата, мама и т.н, но основно си казва тата.
Но пък не ходи никъде освен при мен, като залепена е.  Едва я давам на татко и да се оправя и изкъпя- в началото плаче а след това се заиграват и няма проблем.
И аз давам дентокинд, откакто ги пие поне няма истерии посред нощ , а само мрънка, та явно е по- поносима болката.

# 73
  • Мнения: 472
Ррр, може ли рецепта за чийзкейка с тиква? И аз имам 2 тикви и може да се пробвам.
Разбира се. Нагрошавам две бисквити, отгоре /лъжица сладкарска сметана и чаена крема сирене разбити с пасатор/ една лъжица от тази смес и накрая тиква сварена с ябълка и канела на вкус/ може намачкана, може пасирана.  Не е страшно сладко, но си е десертно. Мишчица си хапва една чашка.

# 74
  • Мнения: 819
На Ния сега и избива зъб и също е ужасно нервна. И то само с мен. Grinning Като баща и я гледа и е супер жизнена, игрива и усмихната. Като аз се появя и започва да мрънка. Тази сутрин е пресен пример.
Ще мине де, но сега детегледачката ни отсъства, мъжът ми има много работа, Ния преминава на 1 сън, зъб избива… И тъй.

Общи условия

Активация на акаунт