Дългото чакане след трансфер-тема 95

  • 50 134
  • 779
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 437
Благодаря ти

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Желая успех на всички момичета! Стискам палци и силно вярвайте, че нещата ще се случат, просто изчакват понякога най-подходящия момент.

Случайно влезнах и видах, че Рончо е писала! Много се радвам, че сте се решили и за второ! Колко голямо стана твоето момче? При др.Станулов ли си пак? Стискам силно палци и желая успех!

# 32
  • Мнения: 756
Желая успех на всички момичета! Стискам палци и силно вярвайте, че нещата ще се случат, просто изчакват понякога най-подходящия момент.

Случайно влезнах и видах, че Рончо е писала! Много се радвам, че сте се решили и за второ! Колко голямо стана твоето момче? При др.Станулов ли си пак? Стискам силно палци и желая успех!
Благодаря ти Варки, че мислиш за мен. Почти на три годинки . Имам вече два стимулирани опита от как опитваме за второ. Това ми беше четвърти трансфер и не се получава. Още съм си при доктор Станулов. Ако сега не стане имам още един опит по Фонда и край.
Този път ембриончета бяха идеални бластоциста и много се надявам.

# 33
  • Мнения: 555

Вече съм въоръжена и опаснааа😂😂🤩🙏🙏🙏

# 34
  • Мнения: 676
Писах в темата, но тест ми е за вторник, въпреки че не издържам вече и след малко в обедната почивка мисля да отида да се боцна.
Днес ми е 10- ти ден след трасфер на 5- дневни ембриони, така че мисля че би трябвало да покаже.
@lady25 - мила, има ли тема за "Предстои ми ЗЕТ" - ти чела/писала ли си в такава?
ПС: утре някоя имаше да пуска тест, ама не помня коя - Кики, май не беше ти, скъпа...хмм, оостарявам Grinning
Която и да е - да изгърми едно тлъсто ЧХГ и да го пльосне тук Simple Smile

# 35
  • Мнения: 858
Стискаме палци. След няколко неуспешни трансфера е ред на големите ЧХГ-та.

Писах в темата, но тест ми е за вторник, въпреки че не издържам вече и след малко в обедната почивка мисля да отида да се боцна.
Днес ми е 10- ти ден след трасфер на 5- дневни ембриони, така че мисля че би трябвало да покаже.
@lady25 - мила, има ли тема за "Предстои ми ЗЕТ" - ти чела/писала ли си в такава?
ПС: утре някоя имаше да пуска тест, ама не помня коя - Кики, май не беше ти, скъпа...хмм, оостарявам Grinning
Която и да е - да изгърми едно тлъсто ЧХГ и да го пльосне тук Simple Smile

# 36
  • Мнения: 756
Лейди щом ти е 10 ден, няма смисъл да чакаш. Моя тест винаги е бил на 10 ден. Стискам палци.

# 37
  • Мнения: 555
Айде лейдии ти си ... 🤞🤞🤞🤞

# 38
  • Мнения: 676
Благодаря на всички за подкрепата!Утре сутрин ще е готов резултата и ще дам отчет. До тогава моля изпращайте положителна енергия, не само на мен и на всички чакащи. Heart

# 39
  • Мнения: 252
Благодаря на всички за подкрепата!Утре сутрин ще е готов резултата и ще дам отчет. До тогава моля изпращайте положителна енергия, не само на мен и на всички чакащи. Heart

И положителна енергия и всичко ти пращам! Искам те с тлъсто ЧХГ! Да сме наясно! Heart


Вече съм въоръжена и опаснааа😂😂🤩🙏🙏🙏

хахаххахах, куку руку вафла чудна!
Айде всички оръжия да маркираш с 2 черти, Кикче Heart

Писах в темата, но тест ми е за вторник, въпреки че не издържам вече и след малко в обедната почивка мисля да отида да се боцна.
Днес ми е 10- ти ден след трасфер на 5- дневни ембриони, така че мисля че би трябвало да покаже.
@lady25 - мила, има ли тема за "Предстои ми ЗЕТ" - ти чела/писала ли си в такава?
ПС: утре някоя имаше да пуска тест, ама не помня коя - Кики, май не беше ти, скъпа...хмм, оостарявам Grinning
Която и да е - да изгърми едно тлъсто ЧХГ и да го пльосне тук Simple Smile

Моля те, мила, прати ми линк за темата, че не я намирам.

# 40
# 41
  • Мнения: 555
Да ни е весело.... че и без това сме изнервени, притеснени, уплашени и каквото се сетиш...

# 42
  • Мнения: 414
Момичета, здравейте.  Освен лепенки климара, бия и клексан всеки ден. Лепенките ги слагам под пъпа и около него на 4 пръста. Обаче ми казаха, че мога да си слагам и на палските на кръста отзад. Има ли нещо такова. Дайте идея, защото ми е голям зор и лепенки и келксан да бия без да засягам едното с другото

# 43
  • Мнения: 5 119
Кая, на мен акушерките ми казваха да си слагам лепенките под пъпа като броеница. РЕдувах ги веднъж вертикално и веднъж хоризонтално. Клексана си го слагах и все още го слагам  от двете страни на пъпа .

# 44
  • Мнения: 555
Аз ги слагам на ръката ...фраксито е на корема

Общи условия

Активация на акаунт