За какво мечтаете?

  • 4 250
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 812
Тук можете да си кажете, какво искате още от живота си. За какво си мечтаете. Какво още искате да ви се случи в този живот.

Вие сте.
Може и анонимно, ако не искате да бъдете разпознати.

# 1
  • Мнения: 10 998
Да си направя тест за антитела, да клони към нула, да се ваксинирам, да получа сертификат, да нямам никакви странични реакции и да стана свободен човек. И за още много години пред себе си, които да прекарам в добро здраве.

# 2
  • Мнения: 12 473
В момента - единствено да имам свободно време за себе си и семейството си.

# 3
  • Мнения: 135
Мечтая да си отворя тату студио,от което да печеля достатъчно за мен,детето ми и мъжа ми,за да може той е повече време вкъщи и да прекарваме повече време заедно и да не се натоварва толкова физически.

# 4
  • Мнения: 41 425
Като изключим желанието за внуци не искам нищо повече от живота. Моля се всичко да си остане както си е и не искам още.

# 5
  • Мнения: X
Желая здраве и мир в душата  на себе си и на всички от сърце . Да няма стрес и нерви. Да се събуждаме като по филмите. С протягане без бързане и стрес. С усмивка да посрещнем сутринта. Да науча още по-добре езика където живея....

# 6
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аарън Хочнър и Фокс Мълдър да са истински хора, а не филмови персонажи.

# 7
  • Мнения: 24 503
Мечтая за спокойствие, сигурност и щастие.
В материален план за конкретни придобивки и много пътувания, които биха ми дали точно тези усещания.
Да, много бих искала и аз да видя внуци, да съм адекватна за да помагам и да им се радвам, но това е доста напред във времето

# 8
  • Мнения: 21 282
Мечтая си още веднъж за това :

И всички да сме живи и здрави.

# 9
  • Мнения: 6 381
Децата ми да имат щастлив живот в нормален и незастрашен  свят.
В личен план освен здраве - за пътуване с влак Осло-Берген и за обиколка на Исландия 😎

# 10
  • Наблизо
  • Мнения: 6 199
Мечтая си за сигурна работа,ня която се чувствам удовлетворена и за нов дом.
Нали освен здраве за всичките ми близки.

# 11
  • Мнения: 1 279
За сега имам всичко,което съм си мечтала.Освен едно "Да имам собствено кафене".Надявам се като поотраснат децата да сбъдна и тази своя мечта..!! 🤗🌈
Напоследък постоянно за това си мисля.

# 12
  • Мнения: 14 708
Тук можете да си кажете, какво искате още от живота си. За какво си мечтаете. Какво още искате да ви се случи в този живот.

Вие сте.
Може и анонимно, ако не искате да бъдете разпознати.
Не си споделила твойте мечти.Мисля,че би било интересно.

# 13
  • Мнения: 454
Мечтая си да завърша обучението си на програмист, да си намеря добре платена работа по професията и да подсигурявам детето си и родителите си, така че да не се налага да броя стотинките. Не ламтя за много, искам достатъчно, а и малко отгоре(за черни дни).

# 14
  • Мнения: 252
Да забременея пак, този път да е до финал с живо и здраво бебе.

# 15
  • Мнения: 539
Мечтая си да обикалям и пътешествам по  света и страната и да съм по малко зависим от хора, работодатели, време и най-вече си пожелавам здраве разбира се и идилия.

# 16
  • Мнения: 431
Мечтая аз и близките ми да сме здрави. Да видя детето си със стабилно семейство и здрави деца. Да имаме спокойствие и радост в душата. И също мечтая да имам възможност да пътешествам, да виждам нови места.

Последна редакция: пт, 22 окт 2021, 14:16 от Бреза

# 17
  • Мнения: 7 423
Който пуска такава тема би трябвало да каже първо своите мечти, след това да подкани другите да споделят.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 206
Мечтая да съм здрава аз и семейството ми.  Пак да мога да пътувам. Най накрая да направим ремонта които сме започнали в къщи.

# 19
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Мечтая синовете ми да си имат и сестричка. Това е моята мечта от малко момиченце, да си имам дъщеричка. Дай Боже!

# 20
  • Мнения: 15 356
Мечтая сърцето на мъжът ми да оздравее .И нищо друго.

# 21
  • Мнения: 6 814
В личен план да изляза в скоро време от черната дупка, в която съм и да бъда щастлива (да усещам, че съм щастлива).
Мечтая и да обиколя света (това ми е детска мечта), но сигурно ще стане в друг живот. 

За децата ми - да са здрави и щастливи.

# 22
  • Мнения: 25 812
Тук можете да си кажете, какво искате още от живота си. За какво си мечтаете. Какво още искате да ви се случи в този живот.

Вие сте.
Може и анонимно, ако не искате да бъдете разпознати.
Не си споделила твойте мечти.Мисля,че би било интересно.
Моите се сбъднаха в една голяма част. Семейство, дете, работа, местоживеене... Сега си мисля, че всъщност човек трябва да има винаги нещо за което да мечтае.
За момента искам да мога да пътувам. Не съм посетила Малдиви, Бора, Бора и други подобни места.
Мечтая и да мога да виждам баба си по често.

# 23
  • Мнения: 2 604
Цитирам Чаплин - Пълното щастие е нещо много близко до тъгата.

Аз искам (не обичам да мечтая) да бъда свободна, без ангажименти, безкрайно слънце и природа, да посетя малък старинен град някъде по света, да ходя по брега на безкраен океан, да чета чета чета и... да правя равносметка на живота си. Не че не съм я направила Wink
Изобщо самотата е мечтата ми.

# 24
  • Мнения: 1 688
И аз мечтая да посетя Исландия Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 277
Имам няколко битови цели, но наистина мечтая за това, когато децата ми са самостоятелни и със стабилни собствени доходи, с мъжа ми да си вземем шапките и да живеем от една чужда държава в друга. Не зная дали някога ще се сбъдне, но обичам да си го представям.

Пожелавам всичките ви мечти да се сбъднат, особено тези за бебета Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 7 423
Да сме живи и здрави, да се обичаме. Да са наред нещата при нас.

# 27
  • Мнения: X
За тройка с две жени.

# 28
  • Мнения: 28
Мечтая си да имам двор, в който да си отгледам една прекрасна, четири сезона красива градина и да си седя на верандата с книжка и ароматно кафе.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 324
Мечтая си да посрещна приятеля си на летището. Не сме се виждали от април. Мечтая си да си намерим най-сетне къща, която да покрива нуждите ни, да се изместим там и да си вземем куче. Мечтая си да се науча да правя хубаво вино, зимнина и всякакви "селски" нещица, както и да започна да разбирам от цветя и растения, за да спра да ги уморявам.

# 30
  • София
  • Мнения: 18 745
Да се отърся от всичко материално, да дам начална скорост и различно мислене на децата ни.
Да остарея с мм, а когато дойде мига да не сме егоисти и да се пуснем.

# 31
  • Мнения: 4 808
Да си намеря работа, която да ме радва и вдъхновява. Да мога пак да пътувам и вече и до по-далечни дестинации. Когато дойде време да се пенсионирам, което няма да е много скоро, но тогава половината от годината да живеем с ММ в Южна Испания на Средиземно море. Децата ми да са здрави и щастливи, и аз вече искам внучета, ама никой не ме пита...

# 32
  • София
  • Мнения: 35 253
Да не ми звънят за “мръсната работа”.
Да има кой да се грижи за децата на България, макар и не толкова здрави.
Да имат пари за лечение, майките им да не са убити, разсипани, просещи същества, всеки да запази достойнството си и системата да е лека като перо и щадяща като майчина ласка.
Толкова малко и толкова много.

# 33
  • Мнения: 12 864
Мечтая си да си запазя здравето си, за да мога да си осъществя другите мечти: намислила съм си някои хубави маршрути за пътешествия,  а също да имам подреден и спокоен живот, което няма как да стане, ако пак ми се прецака здравето.

# 34
  • Мнения: 3 763
Мечтая си за малко цивилизация. По- конкретно, да сменя държавата, тук малко трудно, дори за златната рибка, да ми сбъдне мечтата.

# 35
  • Мнения: 58
Мечтая за деня, в който пандемията ще е отшумяла и пак ще си поемем онази свежа глътка въздух.
Без стрес, без затворени граници и ограничения.
И без страх за живота.

# 36
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 218
Много хубава тема!

Мечтите ми за близкото бъдеще са много обикновени. Нова работа, която да ме кара да се чувствам полезна и реализирана, нова квартира, която да отговаря на нуждите ми, повече време за блога и за книгата ми, които планирам от години, един по-здравословен начин на живот, който вклчва чиста храна, спорт, повече движение. Flowers Four Leaf CloverHouseBooksBicyclist

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Мечтая си да намерим онова наше място, което търсим.
Мечтая си за нов дом.
Мечтая си децата ми да бъдат истински човеци.
И си мечтая вече да е 16 ноември, а аз да съм на едно мечтано място.

# 38
  • Мнения: 3 732
Мечтая си за едно простичко нещо - да се събудя сутрин с усмивка и да си кажа: Животът е хубав!

# 39
  • Мнения: 39 495
Една жена да намери пътя. И ако мога да и помогна.
А иначе мъжа ми да оправи терасата и да си направя зимна градина там.

# 40
  • Мнения: 50
За близкото бъдеще се надявам да ме вземат на тази работа, за която толкова много се бъхтя, и всичко с курса ми да е наред. Надявам се курсът да доведе до позиция в мечтаната ми компания, за да мога да се преместя близо до приятелите си и просто да спра да съм в тежест. Да живея нормално, да съм доволна от работата си.
Мечтая си основно семейството ми (броя и кучето!) да е живо и здраво, да мога да им се отплатя възможно най-скоро за всичко. Да имам достатъчно пари, за да заведа майка си на една дълга спа почивка, защото вечно все едно цялата тежест на света е на нейните плещи. Да мога да помогна на сестра си да си вземе апартамент.
И така.

# 41
  • Мнения: 9 702
Едва ли ще изненадам някого, но точно в момента мечтая да свърши сагата с този Ковид и да се върнем към нормалния живот - събирания, офис, концерти, кино, пътувания, изложби, курсове и още куп неща.
Иначе по принцип мечтая да са здрави всичките ми близки и за нов хубав дом, който мога да нарека "свой".
А да, и да си ремонтирам къщата на село, за да си ходим там на почивка, ама хайде да не съм алчна Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 225
Единственото за което мечтая на този етап е всички мои любими хора да бъдат живи и здрави.И дай боже този ужас с короната да приключи по-бързо.Друго не бих искала.

# 43
  • Мнения: 2 928
За нищо освен здраве. Нямам нужда от нищо. Добре ми е така! Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 474
Мечтая и се моля аз и всички мои близки и обичани хора да са здрави.
Мечтая си за старата нормалност. Новата не я искам.
Мечтая  си да изляза и да не виждам маски, да не слушам за Ковид, болници и сертификати

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
И аз си мечтая да си се върне стария ни начин на живот...тоя не го искам.

Да сме здрави е по подразбиране...

# 46
  • Мнения: 2 121
Мечтая хората да сме по-добри, алтруисти, човеци...

# 47
  • Мнения: X
Мечтая си една година да не работя, да пътувам по света и да се занимавам с проекти, за които все не ми остава време.

Мечтая си да има директен полет от моя щат до София, а още по-добре до Пловдив 😊.

# 48
  • Мнения: 2 988
Мечтая да имам пак свободата да пътувам и да уча езици. Мечтая да мога да дам на децата си тази възможност също.

# 49
  • Мнения: 2 474
Мечтая си за спокойствие и свободата да се радвам на живота, все неща които ми липсват в последната година и половина( Ковид ситуация)

# 50
  • Мнения: 7 423
Мечтая за триседмична почивка, море, да е топло- горещо, олинклузив, да не правя нищо.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 12
Мечтая си на първо място всички около мен да са здрави ,да видя приятеля си който не съм го виждала от над месец вече ,да видя баща ми с който пък не сме се виждали от почти година.

Мечтая за хубава ,приятна и топла почивка и да мисля положително , макар и това да ми е изключително сложна задача на моменти.

# 52
  • Мнения: 8
Здравейте!
Мечтая си всички около мен,да са здрави и успешни!
Мечтая си,да имам скоро втори шанс за трансплантация🍀🍀🍀🍀🍀
Мечтая си ,да изчезнат всички тревоги,които са ме налегнали
Мечтая си за един щастлив и спокоен живот!
Бъдете здрави!🍀🍀🍀

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Здраве за мен и за всички хора ,които са важни в моя живот!
Свободно време и средства за пътуване!
Мечтая си  да посетя много нови места.
Да се разхождам край морето да снимам много изгреви и залези.

# 54
  • Мнения: 2 474
Мечтая си за здраве на мен и всички близки и обичани хора. Изобщо желая здраве на всички !
Колко простички , но важни и истински  ни станаха мечтите последно време.
Мечтая си тийна да излезе от бунтарския и апатичен период по- бързо и да осъзнае колко важно е образованието, което неглежира тази учебна година.

Общи условия

Активация на акаунт