За какво мечтаете?

  • 4 262
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
Мечтая си да обикалям и пътешествам по  света и страната и да съм по малко зависим от хора, работодатели, време и най-вече си пожелавам здраве разбира се и идилия.

# 16
  • Мнения: 433
Мечтая аз и близките ми да сме здрави. Да видя детето си със стабилно семейство и здрави деца. Да имаме спокойствие и радост в душата. И също мечтая да имам възможност да пътешествам, да виждам нови места.

Последна редакция: пт, 22 окт 2021, 14:16 от Бреза

# 17
  • Мнения: 7 442
Който пуска такава тема би трябвало да каже първо своите мечти, след това да подкани другите да споделят.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 211
Мечтая да съм здрава аз и семейството ми.  Пак да мога да пътувам. Най накрая да направим ремонта които сме започнали в къщи.

# 19
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Мечтая синовете ми да си имат и сестричка. Това е моята мечта от малко момиченце, да си имам дъщеричка. Дай Боже!

# 20
  • Мнения: 15 356
Мечтая сърцето на мъжът ми да оздравее .И нищо друго.

# 21
  • Мнения: 6 873
В личен план да изляза в скоро време от черната дупка, в която съм и да бъда щастлива (да усещам, че съм щастлива).
Мечтая и да обиколя света (това ми е детска мечта), но сигурно ще стане в друг живот. 

За децата ми - да са здрави и щастливи.

# 22
  • Мнения: 25 846
Тук можете да си кажете, какво искате още от живота си. За какво си мечтаете. Какво още искате да ви се случи в този живот.

Вие сте.
Може и анонимно, ако не искате да бъдете разпознати.
Не си споделила твойте мечти.Мисля,че би било интересно.
Моите се сбъднаха в една голяма част. Семейство, дете, работа, местоживеене... Сега си мисля, че всъщност човек трябва да има винаги нещо за което да мечтае.
За момента искам да мога да пътувам. Не съм посетила Малдиви, Бора, Бора и други подобни места.
Мечтая и да мога да виждам баба си по често.

# 23
  • Мнения: 2 619
Цитирам Чаплин - Пълното щастие е нещо много близко до тъгата.

Аз искам (не обичам да мечтая) да бъда свободна, без ангажименти, безкрайно слънце и природа, да посетя малък старинен град някъде по света, да ходя по брега на безкраен океан, да чета чета чета и... да правя равносметка на живота си. Не че не съм я направила Wink
Изобщо самотата е мечтата ми.

# 24
  • Мнения: 1 688
И аз мечтая да посетя Исландия Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 284
Имам няколко битови цели, но наистина мечтая за това, когато децата ми са самостоятелни и със стабилни собствени доходи, с мъжа ми да си вземем шапките и да живеем от една чужда държава в друга. Не зная дали някога ще се сбъдне, но обичам да си го представям.

Пожелавам всичките ви мечти да се сбъднат, особено тези за бебета Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 7 442
Да сме живи и здрави, да се обичаме. Да са наред нещата при нас.

# 27
  • Мнения: X
За тройка с две жени.

# 28
  • Мнения: 28
Мечтая си да имам двор, в който да си отгледам една прекрасна, четири сезона красива градина и да си седя на верандата с книжка и ароматно кафе.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 401
Мечтая си да посрещна приятеля си на летището. Не сме се виждали от април. Мечтая си да си намерим най-сетне къща, която да покрива нуждите ни, да се изместим там и да си вземем куче. Мечтая си да се науча да правя хубаво вино, зимнина и всякакви "селски" нещица, както и да започна да разбирам от цветя и растения, за да спра да ги уморявам.

Общи условия

Активация на акаунт