Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 21

  • 58 660
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 164
Не е ли 40 грама, аз така разбрах

Права си. 40 гр. Още по-зле, 2 парченца.

# 706
  • Мнения: 69 233
То с тая горница... тоз ще нахрани полВин Бъргария...същий Христос.
Ма кат я нарежи...че то бавно става Stuck Out Tongue Winking Eye

Кат казах Христос, и се сетиФ за Ицето бе...помтите ли го..оня тъжния пилигрим Joy

# 707
  • Мнения: 14 788
Той е незабравим. Joy Нашият Ицо Стоичков и Рачков ми идват в повече с тези казина ли,залози ли са.По-зле от тях са Криско и онази кифла.

# 708
  • Мнения: 3 079
За мен проблемът с рекламите за хазартни игри е че не трябва да ги има изобщо. Хубаво, у нас не е забранен хазартът, ама пък така агресивно да ни го навират в очите и да приканват идва в повече.

# 709
  • София
  • Мнения: 14 822
На рекламната пауза в полувремето на последния мач преброих 9(девет)!!! броя електронни казина, всяко със своя реклама. И са впрегнати куп популярни лица, барабар с Иван и Андрей, Сано, Джаферович.... Абсолютна свинщина.

# 710
  • Мнения: 11 581
Пропусна Азис и Геро, които скриват топката на Камбуров. Simple Smile

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Точно това имах предвид, като писах преди седмица. Една след друга, една след друга, една след друга... Ужас направо, не се трае...

# 712
  • Мнения: 7 264
Да, рекламите на онлайн казината са нетърпими!

Харесва ми на Лидл с '...easy like Sunday morning'.

# 713
  • Мнения: X
Записвам се в темата, допада ми! Simple Smile

Харесвам коледната реклама на Джъмбо. По принцип рекламите им ме дразнят, тази не.
Не харесвам рекламите на Олд Спайс. Включително и коледната. Както и всякакви реклами на казина, залози, хазартни игри и прочие.
Не съм засичала коледната реклама на Кока-Кола. Винаги ми харесва как ги правят.

Последна редакция: вт, 29 ное 2022, 06:43 от Анонимен

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 26 618
С тези казина прекаляват 😤
Онази с момата дет лапа череши в самолета ,с разваления говор , я чувам като  “....тръТката е навсякъде...” 🤣

Дразни ме,че и звукът на всички реклами е много висок 🤨 стряскам се,ако леко съм позадрямала 😴 😳

# 715
  • Португалия
  • Мнения: 4 374


Харесва ми на Лидл с '...easy like Sunday morning'.
и аз ,заради Faith я харесвам  Two Hearts
епична година !- звукът на тийн годините ми

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
Принципно и аз свързвам тази песен с ФНМ, но се оказа че те просто правят кавър на доста по-стара песен Wink

# 717
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Има доста кавъри, които ми харесват повече от оригиналите, този също, също и The Sound of Silence във варианта на Дистърб. Nothing Compares 2 U също стана известна във варианта на Шиниъд О'Конър.
Тъй, де - спам

# 718
  • Португалия
  • Мнения: 4 374
спам или не- не ща да знам ,че е кавър
за мен, това е част от онези прекрасни ,безгрижни години

някой по-напред спомена за 9?!? реклами на хазард подред, през паузите на мачовете
хванах се ,преди малко,че ги броя  Satisfied Sweat Smile

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
О, аз само споделям, защото и аз не знаех. Иначе съм абсолютно съгласна с Гита и за тази песен, и за Sound Of Silence, която е от любимите песни и на мен и на дечко точно в техния вариант Wink

Общи условия

Активация на акаунт