Януарчета 2021🎄тема 3🎁

  • 5 590
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 232
при нас нямаше нищо - сложихме я на 17.02. - може би при всяко дете е различно!
Сега ни остава реимунизацията за хепатит Б и още няколко и чух , че от нея пък вдигали Т и също съм под напрежение

# 91
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
При нас мина без проблем. Никога нищо не съм давала предварително. Само след самата ваксина слагам Кул пач/сменям три пъти на 3-4 часа, по съвет на П. И винаги в следващите няколко дни след В следя Т обстойно, термометъра и Нурофен са ми винаги под ръка. До сега 2-3 пъти се е налагало да давам. Други драми около ваксините не сме имали.

# 92
  • Мнения: 1 453
Ние имахме Т след ваксина за морбили на осмия ден. Гледай за реакции най-рано след седмица. Безмислено е да даваш сега нурофен или панадол.

# 93
  • Мнения: 555
Благодаря ви, мамчета, за сега няма никаква реакция, днес ни е 5ти ден. Не съм давала нищо предварително, надявам се да няма нищо, защото вече като видя висока температура и ми прилошава. Следя я и така. Да попитам смяната на времето отрази ли се на съня на вашите деца, при нас заспиването вечер стана мисия невъзможна....

# 94
  • Мнения: 382
При нас е 12-ти ден след ваксината, за сега няма реакции, освен че е УЖАСНО кисела по цял ден, но това май е от зъбите. Аз постоянно съм под напрежение и само си въобразявам,че има Т и постоянно и я меря.
Аз използвах смяната на времето за преминаване към една дрямка. И за мое учудване, се получи. По принцип на мен това никога не ми е пречило и не ми се е отразявало по никакъв начин, в смисъл такъв,че ако някой не ми каже, аз няма и да забележа, че сме "местили стрелките". И при децата е така.

# 95
  • Мнения: 40
Здравейте предлагам мляко Аптамил 3ка който е внос от Англия. Детето ми вече отказа млякото и ми останаха 5 кутий. Който има интерес нека ми пише на изгодна цена са Simple Smile

# 96
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Хей момичета, пак се загубихме тука групата! Как сте вие и дечицата ви?

# 97
  • Мнения: 624
Ехоооо, как сте? Има ли приети наборчета  в ясли? В София е някакъв ужас, но за наш див късмет, дребното се класира! Малко тъпо, че е само ясла без градина и догодина отново ще се пържим, но пак е нещо.

# 98
  • Мнения: 1 993
Ехааа, много яко! Честито! Нас не ни приеха, но аз и не очаквах, де, за проба на системата само го записах детето. Ще видим как ще е на следващите класирания.

# 99
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Здравейте и от нас! И ние сме приети за ясла, ура!!! То късмет, то чудо беше, всички палци ме заболяха от стискане. Класирахме се, даже се записахме още днес и утре спокойно отпътуваме за лятото при баба и дядо към морето!
Сега тепърва започват пред-ясла вълненията...

# 100
  • Мнения: 624
Малееее, как ти завидях, само ако знаеш! А сигурна съм и не само аз! Това звучи чудесно, при баба и дядо на морето цяло лято Heart Eyes Heart Много хубаво лято да имате! Може и по някоя снимка да качваш от време на време.


Здравейте и от нас! И ние сме приети за ясла, ура!!! То късмет, то чудо беше, всички палци ме заболяха от стискане. Класирахме се, даже се записахме още днес и утре спокойно отпътуваме за лятото при баба и дядо към морето!
Сега тепърва започват пред-ясла вълненията...

# 101
  • Мнения: 1 453
А вие с кой набор ще пуснете децата на ясла? Или наборът може да се смени после за градината? Никак не съм наясно. В на баткото групата има деца с разлика от 1 г и 1м.

# 102
  • Мнения: 624
Ти ме заби с въпрос. Аз изобщо не съм наясно, първо дете ми е и е голяма кашата. Знам само, че е Приет, и досега това ми беше достатъчно. Joy

# 103
  • Мнения: 1 993
Момичета, а чисто информативно, с колко точки бяха децата? В нашия район няма приети с по 13т., всичко е нагоре и съм малко депресирана 😅

# 104
  • Мнения: 624
13т, район Слатина

Общи условия

Активация на акаунт